ghb 20250818-git-c7466a55e - en to nl translation catalogue (700 entries)

en: _File
nl: _Bestand

en: _Open Source…
nl: Bron _Openen…

en: Open _Directory…
nl: _Directory openen…

en: _Set Destination…
nl: Doel in_stellen…

en: _Preferences
nl: Instellingen

note: Toss up a warning dialog
en: _Quit
nl: Stoppen

en: _Queue
nl: Wachtlijst

en: _Add
nl: Toevoegen

en: Add _Multiple…
nl: _Meerdere toevoegen…

en: Add A_ll
nl: A_lles toevoegen

en: _Start Encoding
nl: Codering _starten

en: _Pause Encoding
nl: Codering _pauzeren

en: _Import Queue…
nl: Wachtrij _importeren…

en: _Export Queue…
nl: Wachtrij _exporteren…

en: _View
nl: Weerga_ve

en: Presets _List
nl: _Lijst met voorinstellingen

en: _Preview
nl: _Voorvertoning

en: _Activity Window
nl: _Activiteitsvenster

en: _Presets
nl: _Voorinstellingen

en: Set De_fault
nl: Stel als _Standaard in

en: _New Preset…
nl: _Nieuwe voorinstelling…

en: _Save
nl: _Opslaan

en: _Rename…
nl: _Naam wijzigen…

en: _Delete…
nl: _Verwijderen…

en: _Import Preset…
nl: Voorinstelling _importeren…

en: _Export Preset…
nl: Voorinstelling _exporteren…

en: Reset _Built-in Presets
nl: Ingebouwde voorinstellingen _herstellen

en: _Online Documentation
nl: _Online documentatie

en: _About
nl: Over

en: A_bout HandBrake
nl: _Over HandBrake

en: _Play File
nl: Bestand _afspelen

en: Open _Source Directory
nl: Open _bronmap

en: Open _Destination Directory
nl: Open _doelmap

en: Open Encode _Log
nl: Coderings_logboek openen

en: Open _Encode Log Directory
nl: Map met _coderingslogboek openen

en: Reset _Failed Jobs
nl: _Mislukte taken herstellen

en: _Reset All Jobs
nl: Alle taken he_rstellen

en: _Clear Completed Jobs
nl: _Voltooide taken wissen

en: Clear _All Jobs
nl: _Alle taken wissen

en: _Add Track
nl: Spoor _toevoegen

en: Add A_ll Tracks
nl: _Alle sporen toevoegen

en: Add _Foreign Audio Scan
nl: _Buitenlandse audioscan toevoegen

en: Add External Subtitle File
nl: Extern ondertitelingsbestand toevoegen

en: Move to _Top
nl: _Bovenaan plaatsen

en: Move to _Bottom
nl: _Onderaan plaatsen

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _Reset
nl: _Opnieuw instellen

en: _Add New Track
nl: Nieuw spoor _toevoegen

en: Render the subtitle over the video.
    
    The subtitle will be part of the video and can not be disabled.
nl: Render de ondertiteling over de video.
    
    De ondertiteling wordt deel van de video en kan niet worden uitgeschakeld.

en: <b>Burned In</b>
nl: <b>ingebrand</b>

en: Set the default output subtitle track.
    
    Most players will automatically display this
    subtitle track whenever the video is played.
    
    This is useful for creating a "forced" track
    in your output.
nl: Stel de standaard ondertitelingsspoor in.
    
    De meeste spelers zullen dit ondertitelingsspoor 
    automatisch tonen bij het afspelen van de video.
    
    Dit is nuttig om een "geforceerde" spoor
    in uw uitvoer aan te maken.

en: <b>Default</b>
nl: <b>Standaard</b>

en: Use only subtitles that have been flagged
    as forced in the source subtitle track
    
    "Forced" subtitles are usually used to show
    subtitles during scenes where someone is speaking
    a foreign language.
nl: Gebruik enkel ondertitels die gemarkeerd zijn
    als geforceerd in het ondertitelspoor van de bron.
    
    "Geforceerde" ondertitels worden doorgaans gebruikt
    om ondertitels te tonen tijdens scènes waarin een
    vreemde taal gesproken wordt.

en: <b>Forced Only</b>
nl: <b>Enkel geforceerd</b>

en: Add (or subtract) an offset (in milliseconds)
    to the start of the SRT subtitle track.
    
    Often, the start of an external SRT file
    does not coincide with the start of the video.
    This setting allows you to synchronize the files.
nl: Voeg een verschuiving (in milliseconden) toe aan het
    begin van de SRT ondertitelingsspoor (of trek ervan af).
    
    Vaak komt het begin van een extern SRT-bestand
    niet goed overeen met het begin van de video.
    Deze instelling laat u toe om de bestanden te synchroniseren.

en: <b>SRT Offset</b>
nl: <b>SRT-verschuiving</b>

en: The source subtitle track
    
    You can choose any of the subtitles
    recognized in your source file.
    
    In addition, there is a special track option
    "Foreign Audio Scan".  This option will add
    an extra pass to the encode that searches for
    subtitles that may correspond to a foreign
    language scene.  This option is best used in
    conjunction with the "Forced" option.
nl: Het ondertitelingsspoor van de bron
    
    U kunt elk van de ondertitels kiezen
    die herkend worden in het bronbestand.
    
    Daarenboven, er is een speciale spoor-optie
    "Vreemde taal scan". Deze optie voegt een
    extra passage van de codering toe die zoekt
    naar ondertitels die kunnen overeenstemmen
    met een scène in een vreemde taal. Deze optie
    wordt best gebruikt in combinatie met de
    "geforceerd" optie.

en: <b>Track</b>
nl: <b>Spoor</b>

en: Presets
nl: Voorinstellingen

en: Save as new preset
nl: Opslaan als nieuwe voorinstelling

en: Actions
nl: Acties

en: HandBrake Queue
nl: HandBrake wachtrij

en: Start Encoding
nl: Codering starten

en: Start
nl: Starten

en: Pause Encoding
nl: Codering pauzeren

en: Pause
nl: Pauzeren

en: Queue
nl: Wachtlijst

en: 0 jobs pending
nl: 0 taken in wachtrij

en: Options
nl: Opties

en: When Done:
nl: Wanneer voltooid:

en: Show/hide the queue details panel
nl: Paneel met wachtrijdetails weergeven/verbergen

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Mark selected queue entry as pending.
    Resets the queue job to pending and ready to run again.
nl: Markeer het geselecteerde item in de wachtrij als wachtend.
    Dit herstelt de huidige wachtrij-taak naar wachtend en klaar om opnieuw uit te voeren.

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Preset:
nl: Voorinstelling:

en: Source:
nl: Bron:

en: Title:
nl: Titel:

en: Destination:
nl: Doel:

en: Dimensions:
nl: Afmetingen:

en: Subtitles:
nl: Ondertitels:

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Pass:
nl: Fase:

en: Start Time:
nl: Starttijd:

en: End Time:
nl: Eindtijd:

en: Paused Duration:
nl: Gepauzeerde duurtijd:

en: Encode Time:
nl: Encoderingstijd:

en: File Size:
nl: Bestandsgrootte:

en: Activity Log
nl: Activiteitslog

en: About HandBrake
nl: Over HandBrake

en: Multithreaded video transcoder
nl: Multithreaded video-transcoder

en: Choose Video Source
nl: Kies videobron

en: Open Source
nl: Open bron

en: Add to Queue
nl: Aan wachtlijst toevoegen

en: Add To Queue
nl: Aan wachtlijst toevoegen

en: Show Presets Window
nl: Toon voorinstellingenvenster

en: Show Preview Window
nl: Toon voorvertoningsvenster

en: Preview
nl: Voorvertoning

en: Show Queue
nl: Toon wachtlijst

en: Show Activity Window
nl: Toon activiteitsvenster

en: Activity
nl: Activiteit

en: <b>Source:</b>
nl: <b>Bron:</b>

en: None
nl: Geen

en: Scanning...
nl: Scannen...

en: <b>Title:</b>
nl: <b>Titel:</b>

en: Set the title to encode.
    By default the longest title is chosen.
    This is often the feature title of a DVD.
nl: Stel de te encoderen titel in.
    Standaard wordt de langste titel gekozen.
    Dit is vaak de getoonde titel van een DVD.

en: <b>Angle:</b>
nl: <b>Kijkhoek:</b>

en: For multi-angle DVD's, select the desired angle to encode.
nl: Voor multi-angle DVD's, kies de gewenste kijkhoek om te encoderen.

en: <b>Range:</b>
nl: <b>Bereik:</b>

en: Range of title to encode. Can be chapters, seconds, or frames.
nl: Bereik van de te encoderen titel. Kunnen hoofdstukken, seconden of frames zijn.

en: Set the first chapter to encode.
nl: Stel het eerste te encoderen hoofdstuk in.

en: Set the last chapter to encode.
nl: Stel het laatste te encoderen hoofdstuk in.

en: <b>Preset:</b>
nl: <b>Voorinstelling:</b>

en: Choose Preset
nl: Kies voorinstelling

en: <u><i>Modified</i></u>
nl: <u><i>Gewijzigd</i></u>

en: Reload
nl: Herladen

en: Reload the settings for the currently selected preset.
    Modifications will be discarded.
nl: Herlaad de instellingen voor de huidige voorinstelling.
    Wijzigingen worden verworpen.

en: Save New Preset
nl: Nieuwe voorinstelling opslaan

en: Save the current settings to a new Preset.
nl: De huidige instellingen opslaan als nieuwe voorinstelling.

en: Format:
nl: Formaat:

en: Format to mux encoded tracks to.
nl: Formaat waarin geëncodeerde sporen gemuxt worden.

en: Web Optimized
nl: Web-geöptimaliseerd

en: Optimize the layout of the MP4 file for progressive download.
    This allows a player to initiate playback before downloading the entire file.
nl: Optimaliseer de opmaak van het MP4-bestand voor progressieve download.
    Dit laat een speler toe om het afspelen te starten voor het hele bestand is gedownload.

en: Align A/V Start
nl: A/V-start uitlijnen

en: Aligns the initial timestamps of all audio and video streams by
    inserting blank frames or dropping frames. May improve audio/video
    sync for broken players that do not honor MP4 edit lists.
nl: Pas de initiële tijdstippen van alle audio- en video-stromen aan door
    lege frames in te voegen of frames te laten vallen. Kan de synchronisatie
    van audio/video verbeteren voor kapotte spelers zonder ondersteuning
    voor MP4-lijsten.

en: iPod 5G Support
nl: Ondersteuning voor iPod 5G

en: Add iPod Atom needed by some older iPods.
nl: Voeg iPod Atom toe, nodig voor sommige oudere iPods.

en: Passthru Common Metadata
nl: Veelgebruikte doorgave-metadata

en: Copy metadata from source to output.
nl: Kopieer metadata van de bron naar de uitvoer.

en: Duration:
nl: Afspeelduur:

en: hh:mm:ss
nl: uu:mm:ss

en: Tracks:
nl: Sporen:

en: Size:
nl: Afmetingen:

en: Video Preview
nl: Videovoorbeeld

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: <b>Source Dimensions</b>
nl: <b>Afmetingen van de bron</b>

en: Storage Size:
nl: Opslagafmetingen:

en: Display Size:
nl: Weergaveafmetingen:

en: Aspect Ratio:
nl: Beeldverhouding:

en: <b>Orientation &amp; Cropping</b>
nl: <b>Oriëntatie &amp; bijsnijden</b>

en: Flipping:
nl: Spiegelen:

en: Horizontal ⇌
nl: Horizontaal

en: Flip video horizontally.
nl: Video horizontaal spiegelen.

en: Rotation:
nl: Rotatie:

en: Rotate the video clockwise in 90 degree increments.
nl: Roteer de video in stappen van 90 graden met de klok mee.

en: Cropping:
nl: Bijsnijden:

en: How to apply crop settings.
nl: Toepassing van instellingen voor bijsnijden.

en: Left Crop
nl: Links bijsnijden

en: Top Crop
nl: Boven bijsnijden

en: Bottom Crop
nl: Onder bijsnijden

en: Right Crop
nl: Rechts bijsnijden

en: <b>Resolution &amp; Scaling</b>
nl: <b>Resolutie &amp; schaling</b>

en: Resolution Limit:
nl: Resolutie-limiet:

en: Resolution limits for common video formats.
nl: Limieten voor resoluties van algemene videoformaten.

en: Maximum Size:
nl: Maximum-afmetingen:

en: This is the maximum width that the video will be stored at.
nl: Dit is de maximale breedte waarop de video wordt opgeslagen.

en: This is the maximum height that the video will be stored at.
nl: Dit is de maximale hoogte waarop de video wordt opgeslagen.

en: Anamorphic:
nl: Anamorf:

en: <b>Anamorphic Modes:</b><small><tt>
        Automatic - Use a pixel aspect ratio that maximizes
            storage resolution while preserving the original
            display aspect ratio.
        None      - Force pixel aspect ratio to 1:1.
        Custom    - Enter a custom pixel aspect ratio.</tt></small>
nl: <b>Anamorfe modi:</b><small><tt>
    Automatisch - Gebruik een pixelverhouding die 
       opslagresolutie maximaliseert met behoud van 
       de originele weergave-beeldverhouding.
    Geen - Forceer de pixelverhouding tot 1: 1.
    Aangepast - Voer een aangepaste pixelverhouding in.</tt></small>

en: Pixel Aspect:
nl: Pixel-aspectverhouding:

en: Pixel aspect defines the shape of the pixels.
    
    A 1:1 ratio defines a square pixel.  Other values define rectangular shapes.
    Players will scale the image in order to achieve the specified aspect.
nl: Pixel-aspectverhouding definiëert de vorm van de pixels.
    
    Een verhouding van 1:1 definiëert een vierkante pixel.
    Andere waarden definiëren rechthoekige vormen.
    Spelers zullen het beeld schalen om de gespecifiëerde
    aspectverhouding te behalen.

en: Pixel aspect defines the shape of the pixels.
    A 1:1 ratio defines a square pixel.  Other values define rectangular shapes.
    Players will scale the image in order to achieve the specified aspect.
nl: Pixel-aspectverhouding definiëert de vorm van de pixels.
    
    Een verhouding van 1:1 definiëert een vierkante pixel.
    Andere waarden definiëren rechthoekige vormen.
    Spelers zullen het beeld schalen om de gespecifiëerde
    aspectverhouding te behalen.

en: Scaled Size:
nl: Verschaalde afmetingen:

en: This is the width that the video will be stored at.
    The actual display dimensions will differ if the pixel aspect ratio is not 1:1.
nl: Dis de breedte waarmee de video wordt opgeslaan.
    De werkelijke weergave-afmetingen verschillen als de
    pixel-aspectverhouding niet 1:1 is.

en: This is the height that the video will be stored at.
    The actual display dimensions will differ if the pixel aspect ratio is not 1:1.
nl: Dit is de hoogte waarmee de video wordt opgeslaan.
    De werkelijke weergave-afmetingen verschillen als de
    pixel-aspectverhouding niet 1:1 is.

en: Optimal Size
nl: Optimale afmetingen:

en: Use highest resolution permitted by above settings.
nl: Gebruik de hoogste resolutie die is toegestaan door bovenstaande instellingen.

en: Allow Upscaling
nl: Upscaling toestaan

en: If not enabled, scaled dimensions will be limited to source dimensions.
nl: Indien niet ingeschakeld, zijn schaalafmetingen beperkt tot bronafmetingen.

en: <b>Borders</b>
nl: <b>Randen</b>

en: Fill:
nl: Vulling:

en: Add a border around the video.
nl: Voeg een rand om de video.

en: Left Pad
nl: Opvulling links

en: Top Pad
nl: Opvulling boven

en: Bottom Pad
nl: Opvulling onder

en: Right Pad
nl: Opvulling rechts

en: Color:
nl: Kleur:

en: Color of border added around video.
nl: Kleur van de rand om de video.

en: <b>Final Dimensions</b>
nl: <b>Uiteindelijke afmetingen</b>

en: Changing the display size will stretch the video.
nl: Door de weergavegrootte te wijzigen, wordt de video uitgerekt.

en: Automatic
nl: Automatisch

en: This filter removes 'combing' artifacts that are the result of telecining.
    
    Telecining is a process that adjusts film framerates that are 24fps to NTSC video frame rates which are 30fps.
nl: Deze filter verwijdert 'combing' artefacten die het resultaat zijn van telecine.
    Telecine is het process dat framesnelheid van film van 24 fps omzet naar de NTSC video framesnelheid van 30 fps.

en: Custom detelecine filter string format
    
    JunkLeft:JunkRight:JunkTop:JunkBottom:StrictBreaks:MetricPlane:Parity
nl: Aangepaste detelecine-filterstring-opmaak
    
    JunkLeft:JunkRight:JunkTop:JunkBottom:StrictBreaks:MetricPlane:Parity

en: Interlace Detection:
nl: Interlace-detectie:

en: This filter detects interlaced frames.
    
    If a deinterlace filter is enabled, only frames that this filter finds
    to be interlaced will be deinterlaced.
nl: Deze filter detecteert interlaced frames.
    
    Als een deinterlace-filter is ingeschakeld, zullen enkel de
    door deze filter gevonden frames deinterlaced worden.

en: Custom interlace detection filter string format
    
    Mode:Spatial Metric:Motion Thresh:Spatial Thresh:Mask Filter Mode:
    Block Thresh: Block Width: Block Height
nl: Aangepaste interlace-detectie filterstring-opmaak
    
    Mode:Spatiale Metriek:Spatiale Drempel:Maskerfilter Mode:
    Blokdrempel:Blokbreedte:Blokhoogte

en: Choose decomb or deinterlace filter.
    
    The decomb filter supports a variety of interpolation algorithms.
    The deinterlace filter is a classic YADIF deinterlacer.
nl: Kies decomb of deinterlace filter.
    
    De decomb filter ondersteunt verschillende interpolatie-algoritmen.
    De deinterlace filter is een klassieke YADIF deinterlacer.

en: Choose decomb or deinterlace filter options.
    
        The decomb filter supports a variety of interpolation algorithms.
        The deinterlace filter is a classic YADIF deinterlacer.
nl: Kies filteropties voor decomb of deinterlace.
    
    Het decomb-filter ondersteunt verschillende interpolatiealgoritmen.
    Het deinterlace-filter is een klassieke YADIF-deinterlacer.

en: Deblock Filter:
nl: Ontblokkingsfilter:

en: The deblocking filter removes a common type of compression artifact.
    If your source exhibits 'blockiness', this filter may help clean it up.
nl: De ontblokkingfilter verwijdert een veelvoorkomend artefact van compressie.
    Als de bron 'blokkig' is, kan deze filter het helpen opschonen.

en: Tune:
nl: Regelen:

en: The deblocking filter removes a common type of compression artifact.
        If your source exhibits 'blockiness', this filter may help clean it up.
nl: Het deblocking-filter verwijdert een veelvoorkomend artefact van compressie.
       Als de bron 'blokkig' is, kan deze filter het helpen opschonen.

en: Custom deblock filter string format
    
        strength=weak|strong:thresh=0-100:blocksize=4-512
nl: Aangepaste deblocking-filteropties
    
       strength=weak|strong:thresh=0-100:blocksize=4-512

en: Denoise Filter:
nl: Ontruisfilter

en: Denoise filtering reduces or removes the appearance of noise and grain.
    Film grain and other types of high frequency noise are difficult to compress.
    Using this filter on such sources can result in smaller file sizes.
nl: De ontruisfilter vermindert of verwijdert zichtbare ruis of filmkorrel.
    Filmkorrel en andere soorten hoogfrequente ruis zijn moeilijk te comprimeren.
    Deze filter op dergelijke bronnen te gebruiken kan resulteren in kleinere bestanden.

en: Denoise filtering reduces or removes the appearance of noise and grain.
        Film grain and other types of high frequency noise are difficult to compress.
        Using this filter on such sources can result in smaller file sizes.
nl: Het denoise-filter vermindert of verwijdert zichtbare ruis of filmkorrel.
        Filmkorrel en andere soorten hoogfrequente ruis zijn moeilijk te comprimeren.
       Toepassing van dit filter kan resulteren in kleinere bestanden.

en: Custom denoise filter string format
    
        SpatialLuma:SpatialChroma:TemporalLuma:TemporalChroma
nl: Aangepaste denoise-filteropties
    
    SpatialLuma:SpatialChroma:TemporalLuma:TemporalChroma

en: Chroma Smooth Filter:
nl: Chroma Smooth filter:

en: The chroma smooth filter removes common color artifacts.
    Lower resolution analog source content may benefit from this filter.
nl: Het chroma smooth filter verwijdert veelvoorkomende kleurartefacten.
    Analoge broninhoud met een lagere resolutie kan van dit filter profiteren.

en: The chroma smooth filter removes common color artifacts.
        Lower resolution analog source content may benefit from this filter.
nl: Het chroma smooth filter verwijdert veelvoorkomende kleurartefacten.
       Analoge broninhoud met een lagere resolutie kan van dit filter profiteren.

en: Sharpen Filter:
nl: Scherptefilter:

en: Sharpen filtering enhances edges and other
    high frequency components in the video.
nl: De scherptefilter versterkt randen en andere
    hoogfrequente componenten in de video.

en: Sharpen filtering enhances edges and other
        high frequency components in the video.
nl: Het Sharpen-filter versterkt randen en andere
    hoogfrequente componenten in de video.

en: Colorspace:
nl: Kleurruimte:

en: Translate the colorspace of the source.
nl: Vertaal de kleurenruimte van de bron.

en: Grayscale
nl: Grijswaarden

en: If enabled, filter colour components out of video.
nl: Indien ingeschakeld, filter kleurcomponenten uit de video.

en: Video Encoder:
nl: Video-encoder:

en: Available video encoders.
nl: Beschikbare video-encoders

en: Framerate:
nl: Framesnelheid:

en: Output framerate.
    
    'Same as source' is recommended. If your source video has
    a variable framerate, 'Same as source' will preserve it.
nl: Framesnelheid van de uitvoer.
    
    'Zelfde als bron' is aangeraden. Als de bronvideo een variabele
    framesnelheid heeft, zal 'Zelfde als bron' deze behouden.

en: Constant Framerate
nl: Constante framesnelheid

en: Enables constant framerate output.
nl: Stelt een constante framesnelheid in voor de uitvoer.

en: Peak Framerate (VFR)
nl: Piek-framesnelheid (VFR)

en: Enables variable framerate output with a peak
        rate determined by the framerate setting.
    
        VFR is not compatible with some players.
nl: Maakt variabele framerate-uitvoer mogelijk met 
    een pieksnelheid die bepaald wordt door de 
    framerate-instelling.
    
    VFR is niet compatibel met sommige spelers.

en: Variable Framerate
nl: Variabele framesnelheid

en: Enables variable framerate output.
    
        VFR is not compatible with some players.
nl: Maakt variabele framerate-uitvoer mogelijk.
    
    VFR is niet compatibel met sommige spelers.

en: Color Range:
nl: Kleurbereik:

en: Color Range. Determines the values of the reference black and white. Set to limited to maximize compatibility.
nl: Kleurbereik. Bepaalt de waarden van het referentiezwart en -wit. Stel in op beperkt voor maximale compatibiliteit.

en: Constant Quality:
nl: Constante kwaliteit:

en: Set the desired quality factor.
      The encoder targets a certain quality.
      The scale used by each video encoder is different.
    
      x264's scale is logarithmic and lower values correspond to higher quality.
      So small decreases in value will result in progressively larger increases
      in the resulting file size.  A value of 0 means lossless and will result
      in a file size that is larger than the original source, unless the source
      was also lossless.
    
      FFMpeg's and Theora's scale is more linear.
      These encoders do not have a lossless mode.
nl: Stel de gewenste kwaliteitsfactor in.
    De encoder richt zich op een bepaalde kwaliteit.
    De schaal die door elke video-encoder wordt gebruikt, is anders.
    
    De schaal van x264 is logaritmisch en lagere waarden komen overeen met een hogere kwaliteit.
    Dus kleine waardedalingen zullen resulteren in een steeds grotere toename van de resulterende bestandsgrootte. Een waarde van 0 betekent verliesloos en zal resulteren in een bestandsgrootte die groter is dan de oorspronkelijke bron, tenzij de bron ook verliesloos was.
    
    De schaal van FFMpeg en Theora is meer lineair.
    Deze encoders hebben geen verliesloze modus.

en: Set the desired quality factor.
    The encoder targets a certain quality.
    The scale used by each video encoder is different.
    
    x264's scale is logarithmic and lower values correspond to higher quality.
    So small decreases in value will result in progressively larger increases
    in the resulting file size.  A value of 0 means lossless and will result
    in a file size that is larger than the original source, unless the source
    was also lossless.
    
    FFMpeg's and Theora's scale is more linear.
    These encoders do not have a lossless mode.
nl: Stel de gewenste kwaliteitsfactor in.
    De encoder streeft naar een zekere kwaliteit.
    De schaal gebruikt door elke video-encoder is verschillend.
    
    x264 heeft een logaritmische schaal en lagere waarden komen overeen
    met een hogere kwaliteit. Kleine verminderingen in waarde resulteren dus
    in steeds grotere vermeerderingen van de bestandsgrootte. Een waarde
    van 0 betekent verliesloos en zal resulteren in een bestand dat groter is
    dan de oorspronkelijke bron, tenzij de bron ook verliesloos was.
    
    FFMpeg en Theora hebben een meer lineaire schaal.
    Deze encoders hebben geen verliesloze modus.

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Bitrate (kbps):
nl: Bitsnelheid (kbps):

en: Set the average bitrate.
    
    The instantaneous bitrate can be much higher or lower at any point in time.
    But the average over a long duration will be the value set here.  If you need
    to limit instantaneous bitrate, look into x264's vbv-bufsize and vbv-maxrate settings.
nl: Stel de gemiddelde bitsnelheid in.
    
    De momentane bitsnelheid kan veel hoger of lager zijn op elk punt in de
     tijd, maar het gemiddelde over een lange duur zal de hier ingestelde
    waarde zijn. Als de momentane bitsnelheid beperkt moet worden, moeten
    de vbv-bufsize- and vbv-maxrate-instellingen van x264 bekeken worden.

en: Multi-Pass Encoding
nl: Meervoudige fasecodering

en: Perform Multi Pass Encoding.
    
    The 'Bitrate' option is prerequisite. During the analysis passes, statistics about
    the video are collected.  Then in the final pass, those statistics are used
    to make bitrate allocation decisions.
nl: Meervoudige fasecodering uitvoeren.
    
    De optie 'Bitrate'-optie is vereist. Tijdens de analysefase worden statistieken over 
    de video verzameld. In de laatste fase worden deze gebruikt 
    om beslissingen over bitrate-toewijzing te nemen.

en: Turbo Analysis Pass
nl: Turbo analysefase

en: During the analysis pass of a multi pass encode, use settings that speed things along.
nl: Gebruik tijdens de analysepas van een meervoudige fasecodering instellingen die zaken versnellen.

en: Adjusts encoder settings to trade off compression efficiency against encoding speed.
    
    This establishes your default encoder settings.
    Tunes, profiles, levels and extra options string will be applied to this.
    You should generally set this option to the slowest you can bear since slower
    settings will result in better quality or smaller files.
    
    Adjust the slider to the right to increase compression efficiency at the expense of encoding speed,
    or to the left to increase encoding speed at the expense of compression efficiency.
nl: Past encoderinstellingen aan om de compressie-efficiëntie af te wegen tegen de coderingssnelheid.
    
    Hiermee worden je standaard encoderinstellingen ingesteld.
    Tunes, profiles, niveaus en extra opties zullen hierop worden toegepast.
    Over het algemeen moet deze optie ingesteld worden op de langzaamste die werkzaam is, omdat langzamere instellingen resulteren in betere kwaliteit of kleinere bestanden.
    
    Verplaats de schuifregelaar naar rechts aan om de compressie-efficiëntie te verhogen ten koste van de coderingssnelheid of naar links om de coderingssnelheid te verhogen ten koste van de compressie-efficiëntie.

en: Encoder Preset
nl: Encoder-voorinstelling

en: Tune settings to optimize for common scenarios.
    
    This can improve efficiency for particular source characteristics or set
    characteristics of the output file.  Changes will be applied after the
    preset but before all other parameters.
nl: Regel instellingen om veelvoorkomende scenario's te optimaliseren.
    
    Dit kan de efficiëntie voor specifieke bronkarakteristieken verbeteren
    of karakteristieken in de uitvoer instellen. Veranderingen worden
    toegepast na de voorinstelling maar vóór alle andere parameters.

en: Fast Decode
nl: Snel decoderen

en: Reduce decoder CPU usage.
    
    Set this if your device is struggling to play the output (dropped frames).
nl: Verminder het CPU-gebruik van het decoderen.
    
    Stel dit in als uw apparaat moeite heeft om de uitvoer af te spelen
    (verloren frames).

en: Zero Latency
nl: Geen vertraging

en: Minimize latency between input to encoder and output of decoder.
    
    This is useful for broadcast of live streams.
    
    Since HandBrake is not suitable for live stream broadcast purposes,
    this setting is of little value here.
nl: Minimaliseert vertraging tussen input naar de encoder en output van de decoder.
    
    Dit is nuttig voor de uitzending van live-beelden.
    Aangezien HandBrake niet geschikt is voor uitzending van live-beelden,
    heeft deze instelling weinig nut.

en: Profile:
nl: Profiel:

en: Sets and ensures compliance with the specified profile.
    
    Overrides all other settings.
nl: Verzekert het naleven van het gespecifiëerde profiel.
    
    Heeft voorrang op alle andere instellingen.

en: Level:
nl: Niveau:

en: Sets and ensures compliance with the specified level.
    
    Overrides all other settings.
nl: Verzekert het naleven van het gespecifiëerde niveau.
    
    Heeft voorrang op alle andere instellingen.

en: Additional Options:
nl: Extra opties:

en: Add audio tracks to the list
nl: Audiotracks aan de lijst toevoegen

en: Show audio default selection options
nl: Opties voor audio-standaardselectie weergeven

en: Selection Behavior…
nl: Selectiegedrag…

en: Reload all audio settings from defaults
nl: Stel alle audio-instellingen in op hun standaard.

en: Remove the selected audio track
nl: Geselecteerde audiotrack verwijderen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove all audio tracks
nl: Alle audiotracks verwijderen

en: Clear
nl: Wissen

en: Subtitles
nl: Ondertitels

en: Tracks
nl: Sporen

en: Add subtitle tracks to the list
nl: Ondertiteltracks aan de lijst toevoegen

en: Show subtitle default selection options
nl: Standaard selectieopties voor ondertitels weergeven

en: Reload all subtitle settings from defaults
nl: Stel alle ondertitel-instellingen in op hun standaard.

en: Remove the selected subtitle track
nl: Geselecteerde ondertitelingstrack verwijderen

en: Remove all subtitle tracks
nl: Alle ondertitelingstracks verwijderen

en: Chapters
nl: Hoodstukken

en: Chapter Markers
nl: Hoofdstukmarkeringen

en: Add chapter markers to output file.
nl: Voeg hoofdstukmarkeringen toe aan het uitvoerbestand.

en: Import Chapters
nl: Hoofdstukken importeren

en: Import chapter list from an XML file
nl: Lijst met hoofdstukken importeren van een XML-bestand

en: Export Chapters
nl: Hoofdstukken exporteren

en: Export chapter list as an XML file
nl: Lijst met hoofdstukken bewerken als XML-bestand

en: Duration
nl: Speelduur

en: Title
nl: Titel

en: Actors:
nl: Acteurs:

en: Director:
nl: Regisseur:

en: Release Date:
nl: Publicatiedatum:

en: Comment:
nl: Commentaar:

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: <b>Save As:</b>
nl: <b>Opslaan als:</b>

en: Destination filename for your encode.
nl: Doelbestandsnaam voor de encodering.

en: <b>To:</b>
nl: <b>Naar:</b>

en: Destination directory for your encode.
nl: Doelmap voor de encodering.

en: Destination Directory
nl: Doelmap

en: Subtitle Selection Behavior
nl: Gedrag bij selectie van ondertitels

en: Track Selection Behavior:
nl: Gedrag bij selectie van sporen:

en: Choose which subtitle tracks of the source media are used.
nl: Kies welke ondertitel-tracks van de bronmedia gebruikt worden.

en: Create a list of languages you would like to select subtitles for.
      Tracks matching these languages will be selected using the chosen Selection Behavior.
    
      The first language in this list is your "preferred" language and will be used
      for determining subtitle selection settings when there is foreign audio.
nl: Maak een lijst met talen waarvoor je ondertitels wilt selecteren.
     Tracks die hiermee overeenkomen worden geselecteerd op basis van het gekozen selectiegedrag.
    
    De eerste taal in de lijst is je "voorkeurstaal" en zal worden gebruikt voor het bepalen van ondertitelselectie-instellingen wanneer er buitenlandse audio is.

en: Add
nl: Toevoegen

en: Available Languages
nl: Beschikbare talen

en: Selected Languages
nl: Geselecteerde talen

en: Preferred Language: None
nl: Voorkeurstaal: Geen

en: Add Foreign Audio Scan Pass
nl: Voeg fase voor vreemde talen toe

en: Add "Foreign Audio Scan" when the default audio track is your preferred language.
      This search pass finds short sequences of foreign audio and provides subtitles for them.
    
      This option requires a language to be set in the Selected Languages list.
nl: Voeg "Buitenlandse Audio Scan" toe wanneer de standaard audiotrack de taal van jouw voorkeur is.
    Deze fase zoekt korte stukke buitenlandse audio en biedt hiervoor ondertitels aan.
    
    Voor deze optie moet een taal worden ingesteld in de lijst Geselecteerde talen.

en: Add subtitle track if default audio is foreign
nl: Voeg ondertitel-track toe als de standaard-audio in een vreemde taal is.

en: When the default audio track is not your preferred language, add a subtitle track.
    
      This option requires a language to be set in the Selected Languages list.
nl: Voeg een ondertiteltrack toe, wanneer de standaard audiotrack niet de taal van de voorkeur is. 
    
    Voor deze optie moet een taal worden ingesteld in de lijst Geselecteerde talen.

en: Add Closed Captions when available
nl: Voeg bijgesloten ondertitels toe indien voorhanden.

en: Closed captions are text subtitles that can be added to any container as a soft subtitle track
nl: Bijgesloten ondertitels zijn ondertitels die aan elke container kunnen toegevoegd worden als een "soft" ondertitel-track

en: Passthru track names
nl: Passthru trackname

en: Preserve the source track names
nl: Namen van de bronsporen behouden

en: Burn-In Behavior*:
nl: Burn-In-gedrag*:

en: Set the behavior of subtitle "Burn-In".
    
      Burned-In subtitles are part of the video and can not be disabled during playback.
      Only one subtitle track can be burned! Since conflicts can occur, the first chosen wins.
nl: Stel het gedrag in van de ondertitel "Burn-In". 
    
    Burned-In ondertitels maken deel uit van de video en kunnen niet worden uitgeschakeld tijdens het afspelen. 
    Er kan slechts één ondertiteltrack worden gebrand! Om conflicten te voorkomen, is dit de eerstgekozene.

en: Burn-In for deficient players*:
nl: Burn-In voor gebrekkige spelers*:

en: DVD Subtitles
nl: DVD-ondertitels

en: Burn the first selected DVD subtitle track. All other DVD subtitle tracks will be discarded.
      Use this option if your player software or device does not support DVD subtitles.
    
      Only one subtitle track can be burned! Since conflicts can occur, the first chosen wins.
nl: De eerste geselecteerde dvd-ondertitelingstrack inbranden. Alle andere dvd-ondertiteltracks worden weggegooid. 
    Gebruik deze optie als de software of het apparaat geen dvd-ondertitels ondersteunt. 
    
    Er kan slechts één ondertiteltrack worden gebrand! Om conflicten te voorkomen, is dit de eerstgekozene.

en: Blu-ray Subtitles
nl: Blu-ray-ondertitels

en: Burn the first selected Blu-ray subtitle track. All other Blu-ray subtitle tracks will be discarded.
      Use this option if your player software or device does not support Blu-ray subtitles.
    
      Only one subtitle track can be burned! Since conflicts can occur, the first chosen wins.
nl: Het eerste geselecteerde Blu-ray-ondertiteltrack inbranden. Alle andere Blu-ray-ondertiteltracks worden weggegooid. 
    Gebruik deze optie als de software of het apparaat geen Blu-ray-ondertitels ondersteunt. 
    
    Er kan slechts één ondertiteltrack worden gebrand! Om conflicten te voorkomen, is dit de eerstgekozene.

en: <small>* Only one of the above subtitle burn options will be applied, starting with the top.</small>
nl: <small>* Slechts één van bovenstaande ondertitel-opties wordt toegepast, beginnend met de bovenste.</small>

en: Only one subtitle track can be burned! Since conflicts can occur, the first chosen wins.
nl: Slechts één ondertitel-track kan ingebrand worden!
    Aangezien conflicten kunnen optreden, wint de eerstgekozen ondertitel.

en: Audio Selection Behavior
nl: Gedrag bij selectie van audio

en: Choose which audio tracks of the source media are used.
nl: Kies welke audiosporen van de bron-media gebruikt worden.

en: Create a list of languages you would like to select audio for.
    Tracks matching these languages will be selected using the chosen Selection Behavior.
nl: Maak een lijst van talen waarvoor audio geselecteerd wordt.
    Tracks die overeenkomen met deze talen worden geselecteerd door het gekozen selectiegedrag.

en: Auto Passthru:
nl: Automatische doorgave:

en: Enable this if your playback device supports MP2.
    This permits MP2 passthru to be selected when automatic passthru selection is enabled.
nl: Schakel dit in als uw afspeelapparaat MP2 ondersteunt.
    Hierdoor kan MP2-doorgave worden geselecteerd als automatische doorgave is ingeschakeld.

en: Enable this if your playback device supports MP3.
    This permits MP3 passthru to be selected when automatic passthru selection is enabled.
nl: Schakel dit in als uw afspeelapparaat MP3 ondersteunt.
    Dit laat toe om MP3-doorgave te selecteren als automatische doorgave is ingeschakeld.

en: Enable this if your playback device supports AC-3.
    This permits AC-3 passthru to be selected when automatic passthru selection is enabled.
nl: Schakel dit in als uw afspeelapparaat AC-3 ondersteunt.
    Dit laat toe om AC-3-doorgave te selecteren als automatische doorgave is ingeschakeld.

en: Enable this if your playback device supports EAC-3.
    This permits EAC-3 passthru to be selected when automatic passthru selection is enabled.
nl: Schakel dit in als uw afspeelapparaat EAC-3 ondersteunt.
    Dit laat toe om EAC-3-doorgave te selecteren als automatische doorgave is ingeschakeld.

en: Enable this if your playback device supports DTS.
    This permits DTS passthru to be selected when automatic passthru selection is enabled.
nl: Schakel dit in als uw afspeelapparaat DTS ondersteunt.
    Dit laat toe om DTS-doorgave te selecteren als automatische doorgave is ingeschakeld.

en: Enable this if your playback device supports DTS-HD.
    This permits DTS-HD passthru to be selected when automatic passthru selection is enabled.
nl: Schakel dit in als uw afspeelapparaat DTS-HD ondersteunt.
    Dit laat toe om DTS-HD-doorgave te selecteren als automatische doorgave is ingeschakeld.

en: Enable this if your playback device supports TrueHD.
    This permits TrueHD passthru to be selected when automatic passthru selection is enabled.
nl: Schakel dit in als uw afspeelapparaat TrueHD ondersteunt.
    Dit laat toe om TrueHD-doorgave te selecteren als automatische doorgave is ingeschakeld.

en: Enable this if your playback device supports ALAC.
    This permits ALAC passthru to be selected when automatic passthru selection is enabled.
nl: Schakel dit in als uw afspeelapparaat ALAC ondersteunt.
    Dit laat toe om ALAC-doorgave te selecteren als automatische doorgave is ingeschakeld.

en: Enable this if your playback device supports FLAC.
    This permits FLAC passthru to be selected when automatic passthru selection is enabled.
nl: Schakel dit in als uw afspeelapparaat FLAC ondersteunt.
    Dit laat toe om FLAC-doorgave te selecteren als automatische doorgave is ingeschakeld.

en: Enable this if your playback device supports AAC.
    This permits AAC passthru to be selected when automatic passthru selection is enabled.
nl: Schakel dit in als uw afspeelapparaat AAC ondersteunt.
    Dit laat toe om AAC-doorgave te selecteren als automatische doorgave is ingeschakeld.

en: Enable this if your playback device supports Vorbis.
    This permits Vorbis passthru to be selected when automatic passthru selection is enabled.
nl: Schakel dit in als uw afspeelapparaat Vorbis ondersteunt.
    Hierdoor kan Vorbis-doorgave worden geselecteerd wanneer automatische doorgave is ingeschakeld.

en: Enable this if your playback device supports Opus.
    This permits Opus passthru to be selected when automatic passthru selection is enabled.
nl: Schakel dit in als uw afspeelapparaat Opus ondersteunt.
    Hierdoor kan Opus-doorgave worden geselecteerd wanneer automatische doorgave is ingeschakeld.

en: Passthru Fallback:
nl: doorgave terugval:

en: Set the audio codec to encode with when a suitable track can not be found for audio passthru.
nl: Stel de audio-codec om te encoderen in wanneer geen geschikt spoor voor audio-doorgave kan gevonden worden.

en: Preserve the source track names.
nl: Namen van de bronsporen behouden.

en: Autonaming:
nl: Autom. naamgeving:

en: Set the automatic naming behaviour.
nl: Stel het gedrag voor autom. naamgeving in.

en: Audio encoder settings for each selected track:
nl: Audio-encoderinstellingen voor elk geselecteerd spoor:

en: Each selected source track will be encoded with all selected encoders
nl: Elk geselecteerd bron-spoor zal worden geëncodeerd met alle geselecteerde encoders.

en: Bitrate/Quality
nl: Bitsnelheid/Kwaliteit

en: Samplerate
nl: Sample-snelheid

en: Gain
nl: Versterking

en: Add Track
nl: Spoor toevoegen

en: Add an audio encoder.
    Each selected source track will be encoded with all selected encoders.
nl: Voeg een audio-encoder toe.
    Elk geselecteerd bron-spoor zal worden geëncodeerd met alle geselecteerde encoders.

en: Use only first encoder for secondary audio
nl: Gebruik enkel de eerste encoder voor secundaire audio

en: Only the primary audio track will be encoded with the full encoder list.
      All other secondary audio output tracks will be encoded with first encoder only.
nl: Alleen de primaire audiotspoor wordt gecodeerd met de volledige encoderlijst. 
    Alle andere secundaire audio-uitvoersporen worden alleen gecodeerd met de eerste encoder.

en: Add Multiple Titles
nl: Meerdere titels toevoegen

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Mark all titles for adding to the queue
nl: Markeer alle titels om aan de wachtrij toe te voegen

en: Clear All
nl: Alles opruimen

en: Unmark all titles
nl: Onmarkeer alle titels

en: Invert Selection
nl: Selectie omkeren

en: Destination files OK.  No duplicates detected.
nl: Doelbestanden OK. Geen duplicaten gedetecteerd.

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: General
nl: Algemeen

en: Use automatic naming (uses modified source name)
nl: Gebruik automatische naamgeving (gebruikt gewijzigde bronnaam)

en: Create destination filename from source filename or volume label
nl: Maak doel-bestandsnaam uit bron-bestandsnaam of volume-label

en: Auto-Name Template
nl: Auto-naam-sjabloon

en: Available Options: {source-path} {source} {title} {preset} {chapters} {date} {time} {creation-date} {creation-time} {modification-date} {modification-time} {codec} {bit-depth} {quality} {bitrate} {width} {height}
nl: Beschikbare opties: {source-path} {source} {title} {preset} {chapters} {date} {time} {creation-date} {creation-time} {modification-date} {modification-time} {codec} {bit-depth} {quality} {bitrate} {width} {height}

en: Use iPod/iTunes friendly (.m4v) file extension for MP4
nl: Gebruik iPod/iTunes-vriendelijke (.m4v) bestandsextensie voor MP4

en: Number of previews
nl: Aantal previews

en: Minimum DVD/Blu-ray title duration (seconds)
nl: Minimale DVD/Blu-ray titel-duur (seconden)

en: Maximum DVD/Blu-ray title duration (seconds)
nl: Maximale DVD/Blu-ray titel-duur (seconden)

en: Keep duplicate titles
nl: Dubbele titels behouden

en: Use the same settings for all titles in a batch
nl: Gebruik dezelfde instellingen voor alle titels in een groep

en: When checked, every title will use the same settings when adding a
    batch of titles to the queue.
    
    Uncheck this if you want to allow changing each title's settings independently.
nl: Indien aangevinkt, gebruikt elke titel dezelfde instellingen wanneer
    een groep titels aan de wachtrij wordt toegevoegd.
    
    Vink dit uit om toe te laten om de instellingen van elke titel
    onafhankelijk te wijzigen.

en: Show preview image in Summary tab
nl: Voorvertoning weergeven in tab Samenvatting

en: Uncheck this if you want to hide the video preview image on the Summary tab for privacy reasons.
nl: Schakel dit uit als u voorvertoning van de video op het tabblad Samenvatting wilt verbergen.

en: Excluded File Extensions:
nl: Uitgesloten bestandsextensies:

en: The following file extensions will be ignored when scanning a folder. The list is case insensitive.
nl: De volgende bestandsextensies worden genegeerd bij het scannen van een map. De lijst is niet hoofdlettergevoelig.

[ctx: Queue tab in Preferences window]
en: Queue
nl: Wachtlijst

en: Pause queue if disk space is lower than:
nl: Wachtrij pauzeren als de schijfruimte lager is dan:

en: Disk Free Space Limit
nl: Vrije schijfruimte

en: Clear completed jobs after an encode completes
nl: Voltooide taken wissen nadat een codering is voltooid

en: By default, completed jobs remain in the queue and are marked as complete.
      Check this if you want the queue to clean itself up by deleting completed jobs.
nl: Standaard blijven voltooide taken in de wachtrij staan en worden deze gemarkeerd als voltooid. 
    Activeer deze optie als u wilt dat de wachtrij zichzelf opruimt door voltooide taken te verwijderen.

en: Power Saving
nl: Energiebesparing

en: Pause encoding when in Power Saver mode
nl: Pauzeer de codering in energiebesparingsstand

en: If checked, encoding will be paused when the device
    enters Power Saver mode. Encoding will resume when
    Power Saver mode is disabled.
nl: Indien aangevinkt, wordt de codering onderbroken 
    wanneer het apparaat in energiebesparingsstand gaat.
    De codering wordt hervat wanneer de energie-
    besparingsstand wordt uitgeschakeld.

en: Pause encoding when on battery power
nl: Pauzeer de codering bij werking op batterijstroom

en: If checked, encoding will be paused when charger is
    unplugged. Encoding will resume when reconnected to
    a mains power source.
nl: Indien aangevinkt, wordt de codering onderbroken 
    wanneer de oplader is losgekoppeld. De codering wordt 
    hervat wanneer oplader weer wordt aangesloten.

en: Pause encoding when battery is low
nl: Pauzeer de codering bij lage batterijspanning

en: If checked, encoding will be paused when the battery
    level is low. Encoding will resume when the
    battery is charged.
nl: Indien aangevinkt, wordt de codering onderbroken 
    wanneer de batterijspanning laag is. De codering wordt 
    hervat wanneer batterij wordt opgeladen.

en: When Done
nl: Indien gereed

en: Default action when queue is completed:
nl: Standaardactie wanneer wachtrij is voltooid:

en: Show notification when queue is completed
nl: Geef een melding wanneer de wachtrij is voltooid

en: Show notification when each item is completed
nl: Geef een melding wanneer elk item is voltooid

en: Send file to:
nl: Bestand versturen naar:

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Select the language to use for the HandBrake user interface.
nl: Selecteer de taal voor de HandBrake-gebruikersinterface.

en: Display Language:
nl: Weergavetaal:

en: Set a custom directory for Handbrake temporary files
nl: Stel een aangepaste map in voor tijdelijke bestanden van Handbrake

en: Temporary files that HandBrake creates will be placed under this directory.
    
      Changing this setting will require restarting HandBrake.
    
      This setting overrides the TEMP environment variable that is normally used to define this directory.
    
      Flatpak users may need to set this for certain workflows to work properly. The default size of the TEMP directory in a flatpak sandbox is 1/2 physical memory size and may be too small for things like the 2-pass stats file.
nl: Tijdelijke bestanden die HandBrake maakt, worden onder deze map geplaatst. 
    
    Om deze instelling te wijzigen, moet HandBrake opnieuw worden opgestart. 
    
    Deze instelling overschrijft de TEMP-omgevingsvariabele die normaal wordt gebruikt om deze directory te definiëren. 
    
    Flatpak-gebruikers moeten dit mogelijk instellen om bepaalde workflows goed te laten werken. De standaardgrootte van de TEMP-directory in een flatpak-sandbox is 1/2 fysieke geheugengrootte en is mogelijk te klein voor zaken als het 2-pass stats-bestand.

en: Temp Directory
nl: Tijdelijke map

en: Constant Quality fractional granularity
nl: Constante-kwaliteit fractionele granulariteit

en: Use dvdnav (instead of libdvdread)
nl: Gebruik dvdnav (in plaats van libdvdread)

en: Put individual encode logs in same location as movie
nl: Plaats inidividuele encode-logs in dezelfde locatie als de film

en: Activity Log Verbosity Level
nl: Uitvoerigheidsniveau activiteitslog

en: Activity Log Longevity
nl: Levensduur activiteitslog

en: Scale down High Definition previews
nl: High Definition previews herschalen

en: Automatically Scan DVD when loaded
nl: Automatisch DVD scannen bij inladen

en: Scans the DVD whenever a new disc is loaded
nl: Scant de DVD wanneer een nieuwe schijf wordt ingeladen

en: Activity Window Font Size
nl: Lettergrootte activiteitsvenster

en: Allow Tweaks
nl: Tweaks toelaten

en: Allow HandBrake For Dummies
nl: HandBrake voor Dummies toelaten

en: Rename Preset
nl: Voorinstelling hernoemen

en: Preset Name:
nl: Naam voorinstelling:

en: New Preset
nl: Nieuwe voorinstelling

en: Category:
nl: Categorie:

en: Set the category that this preset will be shown under.
nl: Stel de categorie waaronder deze voorinstelling zal getoond worden in.

en: Category Name:
nl: Categorienaam:

en: Default Preset
nl: Standaard-voorinstelling

en: Make this the default Preset when HandBrake starts
nl: Maak dit de standaard-voorinstelling wanneer HandBrake opstart

en: HandBrake Preview
nl: Handbrake-preview

en: Select preview frames.
nl: Selecteer previewframes

en: Encode and play a short sequence of video starting from the current preview position.
nl: Encodeer en speel een kort stuk video vanaf de huidige preview-positie

en: Preview Video Position
nl: Positie videovoorbeeld

en: Preview Encode Progress
nl: Coderingsvoortgang weergeven

en: Click to toggle full screen mode
nl: Klik om volledig schermweergave te wisselen

en: <b>Duration:</b>
nl: <b>Afspeelduur:</b>

en: Set the duration of the live preview in seconds.
nl: Stel de afspeelduur van de live preview in seconden in.

en: Source Resolution
nl: Bronresolutie

en: Reset preview window to the source video's resolution
nl: Herstel het preview-scherm naar de resolutie van de bronvideo

en: Edit Subtitles
nl: Ondertiteling bewerken

en: Import SRT
nl: Importeer SRT

en: Enable settings to import an SRT subtitle file
nl: Schakel instellingen in om een SRT-ondertitelbestand in te laden

en: Import SSA
nl: Importeer SSA

en: Enable settings to import an SSA subtitle file
nl: Schakel instellingen in om een SSA-ondertitelbestand in te laden

en: Embedded Subtitle List
nl: Lijst van ingebouwde ondertitels

en: Enable settings to select embedded subtitles
nl: Schakel instellingen in om ingebouwde ondertitels te selecteren

en: Source Track
nl: Bron-track

en: List of subtitle tracks available from your source.
nl: Lijst van beschikbare ondertiteltracks uit de bron.

en: Track Name:
nl: Tracknaam:

en: Set the subtitle track name.
    
    Players may use this in the subtitle selection list.
nl: Stel de naam voor de ondertiteltrack in.
    
    Spelers kunnen deze gebruiken in de audioselectielijst.

en: Language
nl: Taal

en: Character Code
nl: Karakter-codering

en: File:
nl: Bestand:

en: Offset (ms)
nl: Verschuiving (ms)

en: Set the language of this subtitle.
    This value will be used by players in subtitle menus.
nl: Stel de taal van deze ondertitel in.
    Deze waarde wordt door spelers gebruikt in ondertitelmenus.

en: Set the character code used by the SRT file you are importing.
    
    SRTs come in all flavours of character sets.
    We translate the character set to UTF-8.
    The source's character code is needed in order to perform this translation.
nl: Stel de karakter-set in die gebruikt wordt door het te importeren SRT-bestand.
    
    Er bestaan SRT's met verschillende karakter-sets.
    De karakter-set wordt vertaald naar UTF-8.
    De karakter-set van de bron is vereist om deze vertaling te kunnen uitvoeren.

en: Select the SRT file to import.
nl: Selecteer het te importeren SRT-bestand.

en: Import File
nl: Importeer Bestand

en: Adjust the offset in milliseconds between video and SRT timestamps
nl: Stel de verschuiving in milliseconden tussen de video en de SRT-tijdstippen in.

en: Forced Subtitles Only
nl: Enkel geforceerde ondertitels

en: Burn into video
nl: Inbranden in video

en: Render the subtitle over the video.
    The subtitle will be part of the video and can not be disabled.
nl: Render de ondertitel over de video.
    De ondertitel wordt deel van de video en kan niet worden uitgeschakeld.

en: Set Default Track
nl: Stel standaard-track in

en: Edit Audio Track
nl: Audiospoor bewerken

en: List of audio tracks available from your source.
nl: Lijst van beschikbare audiotracks uit de bron.

en: Set the audio track name.
    
    Players may use this in the audio selection list.
nl: Stel de naam voor de audiotrack in.
    
    Spelers kunnen deze gebruiken in de audioselectielijst.

en: Sample Rate
nl: Sample-snelheid

en: <b>Dynamic Range Compression:</b> Adjust the dynamic range of the output audio track.
    
    For source audio that has a wide dynamic range (very loud and very soft sequences),
    DRC allows you to 'compress' the range by making loud sounds softer and soft sounds louder.
nl: <b>Dynamisch-bereikcompressie :</b> Wijzig het dynamisch bereik van de audio-uitvoerspoor.
    
    Voor bronaudio met een breed dynamisch bereik (heel luide en heel stille sequenties),
    laat DBC toe om het bereik te 'comprimeren' door luide geluiden stiller en stille geluiden luider te maken.

en: Set the audio codec to encode this track with.
nl: Stel de audio-codec om dit spoor te encoderen in.

en: Bitrate
nl: Bitsnelheid

en: Enable bitrate setting
nl: Bitsnelheid-instelling inschakelen

en: Enable quality setting
nl: Kwaliteit-instelling inschakelen

en: Set the bitrate to encode this track with.
nl: Stel de bitsnelheid in om dit spoor mee te encoderen.

en: <b>Quality:</b> For output codec's that support it, adjust the quality of the output.
nl: <b>Kwaliteit:</b> Voor codecs die het ondersteunen, pas de kwaliteit van de uitvoer aan.

en: Set the mixdown of the output audio track.
nl: Stel de mixdown van de uitvoerspoor in.

en: Set the sample rate of the output audio track.
nl: Stel de sample-snelheid van de uitvoerspoor in.

en: <b>Audio Gain:</b> Adjust the amplification or attenuation of the output audio track.
nl: <b>Audioversterking:</b> Pas de versterking of verzwakking van het uitvoer-audiokanaal aan.

note: Audio DRC Label
en: Off
nl: Uit

en: Chapter Title
nl: Hoofdstuktitel

en: (None)
nl: (Geen)

en: Pending Queue Item
nl: In afwachting van wachtrijitem

en: Delete this item
nl: Dit item verwijderen

en: Encode Progress
nl: Coderingsvoortgang

en: Quality:
nl: Kwaliteit:

en: Bitrate: %dkbps
nl: Bitsnelheid: %dkbps

en: Bitrate: %.4gkbps
nl: Bitsnelheid: %.4gkbps

en: <small>Passthru</small>
nl: <small>Doorgave</small>

en: %sGain: %s
    DRC: %s
    Track Name: %s
nl: %sVersterking: %s
    DRC: %s
    Spoornaam: %s

en: %sGain: %s
    DRC: %s
nl: %sVersterking: %s
    DRC: %s

en: Add Audio Track
nl: Audiospoor toevoegen

en: <b>Audio Quality:</b>
    For encoders that support it, adjust the quality of the output.
nl: <b>Audiokwaliteit:</b>
    Voor encoders die het ondersteunen, pas de kwaliteit van de uitvoer aan.

en: Remove this audio encoder
nl: Verwijder deze audio-encoder

en: An encode is in progress.
nl: Er wordt gewerkt aan een codering.

en: Not Selected
nl: Niet geselecteerd

en: Detected DVD devices:
nl: Gedetecteerde DVD-apparaten:

note: This needs to be in scanning and working since scanning happens fast enough that it can be missed
en: Scanning ...
nl: Scannen ...

en: Open Source Directory
nl: Open bronmap

en: _Cancel
nl: _Annuleer

en: Recursively scan directories
nl: Mappen recursief scannen

en: Single Title
nl: Enkele titel

en: Audio Track | Audio Tracks
nl[0]: Audiospoor
nl[1]: Audiosporen

en: Subtitle Track | Subtitle Tracks
nl[0]: Ondertitelingsspoor
nl[1]: Ondertitelingssporen

en: + %d more audio track | + %d more audio tracks
nl[0]: + %d extra audiospoor
nl[1]: + %d extra audiosporen

en: Foreign Audio Scan
nl: Vreemde taal audio-scan

en: , Forced Only
nl: , enkel geforceerd

en: , Burned
nl: , ingebrand

en: , Default
nl: , standaard

en: + %d more subtitle track | + %d more subtitle tracks
nl[0]: + %d extra ondertitelingsspoor
nl[1]: + %d extra ondertitelingssporen

en: storage
nl: opslag

en: display
nl: weergave

en: Pixel Aspect Ratio
nl: Pixelverhouding

en: Display Aspect Ratio
nl: Beeldverhouding

en: No Title Found
nl: Geen titel gevonden

en: New Video
nl: Nieuwe video

en: Settings Changed
nl: Instellingen gewijzigd

en: You must restart HandBrake now.
nl: HandBrake moet nu opnieuw opgestart worden.

en: %s in %d seconds…
nl: %s van %d seconden…

en: Stop Encoding?
nl: Codering stoppen?

en: Your movie will be lost if you don't continue encoding.
nl: De film gaat verloren als je niet doorgaat met coderen.

en: Cancel Current and Stop
nl: Huidige annuleren en stoppen

en: Cancel Current, Start Next
nl: Huidige annuleren, start volgende

en: Finish Current and Stop
nl: Huidige afronden en stoppen

en: Continue Encoding
nl: Hervat encodering

en: Quit HandBrake?
nl: HandBrake afsluiten?

en: Cancel All and Quit
nl: Alles annuleren en afsluiten

en: %d encode pending | %d encodes pending
nl[0]: %d codering in wachtrij
nl[1]: %d coderingen in wachtrij

en: job %d of %d,
nl: taak %d van %d,

en: pass %d (subtitle scan) of %d,
nl: fase %d (ondertitel-scan) van %d,

en: pass %d of %d,
nl: fase %d van %d,

en: Encoding: %s%s%.2f %% (%.2f fps, avg %.2f fps, ETA %02dh%02dm%02ds)
nl: Encoderen: %s%s%.2f %% (%.2f fps, gem. %.2f fps, ETA %02du%02dm%02ds)

en: Encoding: %s%s%.2f %% (ETA %02dh%02dm%02ds)
nl: Encoderen: %s%s%.2f %% (ETA %02du%02dm%02ds)

en: Encoding: %s%s%.2f %%
nl: Encoderen: %s%s%.2f %%

en: Searching for start time,
nl: Zoeken naar starttijd,

en: Scanning title %d of %d...
nl: Titel %d van %d scannen...

en: Scanning title %d of %d preview %d...
nl: Titel %d van %d scannen, preview %d...

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Encode Done!
nl: Encoderen klaar!

en: Encode Canceled.
nl: Encoderen geannuleerd.

en: Encode Failed.
nl: Encoderen mislukt.

en: Muxing: This may take a while...
nl: Muxen: Dit kan even duren...

en: Your encode is complete.
nl: Het encoderen is voltooid.

en: Quitting HandBrake
nl: HandBrake afsluiten

en: Putting computer to sleep
nl: De computer wordt in slaapstand gezet

en: Shutting down the computer
nl: De computer wordt afgesloten

note: Add filters
en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Chapters (*.xml)
nl: Hoofdstukken (*.xml)

en: Select a File
nl: Kies een bestand

en: _Select
nl: _Kiezen

en: Running Queue Item
nl: Wachtrij-item uitvoeren

en: Failed Queue Item
nl: Wachtrij-item mislukt

en: Cancelled Queue Item
nl: Wachtrij-item geannuleerd

en: Completed Queue Item
nl: Wachtrij-item voltooid

en: Unnamed
nl: Zonder naam

en: All
nl: Alle

en: First Matching Selected Languages
nl: Eerste overeenkomstige geselecteerde talen

en: All Matching Selected Languages
nl: Alle overeenkomstige geselecteerde talen

en: Foreign Audio Subtitle Track
nl: Vreemde taal audio ondertitelspoor

en: First Selected Track
nl: Eerste geselecteerde spoor

en: Foreign Audio, then First Selected Track
nl: Vreemde taal audio, dan eerste geselecteerde spoor

en: Chapters:
nl: Hoofdstukken:

en: Seconds:
nl: Seconden:

en: Do Nothing
nl: Niets wordt gedaan

en: Quit Handbrake
nl: Handbrake afsluiten

en: Put Computer To Sleep
nl: De computer in slaapstand zetten

en: Shutdown Computer
nl: De computer afsluiten

en: Custom
nl: Aangepast

en: Month
nl: Maand

en: Year
nl: Jaar

en: Immortal
nl: Onsterfelijk

en: Conservative
nl: Conservatief

en: Same as source
nl: Zelfde als bron

en: Limited
nl: Beperkt

en: Full
nl: Volledig

en: Height (Letterbox)
nl: Hoogte (randen boven/onder)

en: Width (Pillarbox)
nl: Breedte (randen links/rechts)

en: Width &amp; Height
nl: Breedte &amp; hoogte

en: Black
nl: Zwart

en: Dark Gray
nl: Donkergrijs

en: Gray
nl: Grijs

en: White
nl: Wit

en: Spatial
nl: Spatiaal

en: Temporal
nl: Temporaal

en: Fast
nl: Snel

en: Optimal
nl: Optimaal

en: Normal
nl: Normaal

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Smart
nl: Slim

en: Diamond
nl: Ruit

en: Hexagon
nl: Zeshoek

en: Uneven Multi-Hexagon
nl: Onregelmatige multi-zeshoek

en: Exhaustive
nl: Uitgebreid

en: Hadamard Exhaustive
nl: Hadamard uitgebreid

en: 0: SAD, no subpel
nl: 0: SAD, geen subpel

en: 4: SATD, qpel on all
nl: 4: SATD, qpel op alle

en: 5: SATD, multi-qpel on all
nl: 5: SATD, multi-qpel op alle

en: 8: RD refine in I/P-frames
nl: 8: RD verfijnd in I/P-frames

en: 9: RD refine in all frames
nl: 9: RD verfijnd in all frames

en: 10: QPRD in all frames
nl: 10: QPRD in alle frames

en: 11: No early terminations in analysis
nl: 11: Geen vroege stopzetting in de analyse

en: Most
nl: Meeste

en: Some
nl: Sommige

en: Encode only
nl: Enkel encoderen

en: Always
nl: Altijd

en: Use System Language
nl: Systeemtaal gebruiken

en: %3d - %02dh%02dm%02ds - %s
nl: %3d - %02du%02dm%02ds - %s

en: %3d - %02dh%02dm%02ds - (%05d.MPLS)
nl: %3d - %02du%02dm%02ds - (%05d.MPLS)

en: %3d - %02dh%02dm%02ds
nl: %3d - %02du%02dm%02ds

en: No Titles
nl: Geen titels

note: No audio. set some default
en: No Audio
nl: Geen audio

en: Invalid Detelecine Settings
nl: Ongeldige Detelecine-instellingen

en: Custom:
nl: Aangepast:

en: Invalid Comb Detect Settings
nl: Ongeldige Comb Detect-instellingen

en: Invalid Deinterlace Settings
nl: Ongeldige deïnterlace-instellingen

en: Invalid Denoise Settings
nl: Ongeldige Denoise-instellingen

en: Invalid Sharpen Settings
nl: Ongeldige Sharpen-instellingen

note: mp4/theora combination is not supported.
en: Theora is not supported in the MP4 container.
    
    You should choose a different video codec or container.
    If you continue, FFMPEG will be chosen for you.
nl: Theora is niet ondersteund in de MP4-container.
    
    Kies een andere video-codec of container.
    Als u doorgaat zal FFMPEG gekozen worden.

note: webm only supports vp8, vp9 and av1.
en: Only VP8, VP9 and AV1 is supported in the WebM container.
    
    You should choose a different video codec or container.
    If you continue, one will be chosen for you.
nl: Alleen VP8, VP9 en AV1 worden ondersteund in de WebM-container.
    
    Kies een andere videocodec of container.
    Als je doorgaat, wordt er een voor je gekozen.

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Invalid Video Codec
nl: Ongeldige video-codec

note: No valid title, stop right there
en: No title found.
nl: Geen titel gevonden.

en: Invalid Subtitle Selection
nl: Ongeldige ondertitelselectie

en: Only one subtitle may be burned into the video.
    
    You should change your subtitle selections.
    If you continue, some subtitles will be lost.
nl: Er kan slechts één ondertitel in de video gebrand worden.
    
    Pas de ondertitel-selecties aan.
    Als u doorgaat zullen sommige ondertitels verloren gaan.

en: WebM in HandBrake only supports burned subtitles.
    
    You should change your subtitle selections.
    If you continue, some subtitles will be lost.
nl: WebM in HandBrake ondersteunt enkel ingebrande ondertitels.
    
    Pas de ondertitel-selecties aan.
    Als u doorgaat zullen sommige ondertitels verloren gaan.

en: Subtitle File Not Found
nl: Ondertitelbestand niet gevonden

en: SRT file does not exist or not a regular file.
    
    You should choose a valid file.
    If you continue, this subtitle will be ignored.
nl: SRT-bestand bestaat niet of is geen regulier bestand.
    
    Kies een geldig bestand.
    Als u doorgaat zal deze ondertitel genegeerd worden.

en: Invalid Audio Selection
nl: Ongeldige audioselectie

en: The source does not support Pass-Thru.
    
    You should choose a different audio codec.
    If you continue, one will be chosen for you.
nl: De bron ondersteunt geen Pass-thru.
    
    Kies een andere audio-codec.
    Als u doorgaat zal er automatisch één gekozen worden.

en: %s is not supported in the %s container.
    
    You should choose a different audio codec.
    If you continue, one will be chosen for you.
nl: %s is niet ondersteund in de %s-container.
    
    Kies een andere audio-codec.
    Als u doorgaat zal er automatisch één gekozen worden.

en: Rotate
nl: Roteren

en: Colorspace
nl: Kleurruimte

en: %d item complete, %d failed | %d items complete, %d failed
nl[0]: %d item voltooid, %d mislukt
nl[1]: %d items voltooid, %d mislukt

en: %d item has finished encoding | %d items have finished encoding
nl[0]: %d item heeft codering voltooid
nl[1]: %d items hebben codering voltooid

en: Put down that cocktail…
nl: Zet die cocktail neer…

en: Encode Complete
nl: Encoderen voltooid

en: Encode Failed
nl: Codering mislukt

en: Battery level is low.
nl: Laag batterijniveau

en: Charger has been disconnected.
nl: Lader is losgekoppeld.

en: Power Saver mode has been activated.
nl: Batterijbesparing is geactiveerd.

en: %s free space remaining.
nl: %s vrije time resterend.

en: Encoding Paused
nl: Encoderen gepauzeerd

en: My Presets
nl: Mijn voorinstellingen

en: Preset Name
nl: Naam voorinstelling

en: ghb_presets_menu_init: Failed to find presets folder.
nl: ghb_presets_menu_init: Vinden van voorinstelling-map mislukt.

en: Failed to find parent folder when adding child.
nl: Vinden van de bovenliggende map mislukt bij het toevoegen van een item.

en: Load backup presets
nl: Backup-voorinstellingen inladen

en: Get me out of here!
nl: Haal me hier weg.

en: Presets found are newer than what is supported by this version of HandBrake!
    
    Would you like to continue?
nl: Gevonden voorinstellingen zijn nieuwer dan wat door deze versie van HandBrake ondersteund wordt!
    
    Wilt u doorgaan?

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: Overwrite Preset?
nl: Voorinstelling overschrijven?

en: The preset “%s” already exists. Do you want to overwrite it?
nl: De voorinstelling “%s” bestaat al. Wil je het overschrijven?

en: Import Preset
nl: Voorinstelling importeren

en: Presets (*.json)
nl: Voorinstellingen (*.json)

en: Export Preset
nl: Voorinstelling exporteren

en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: Delete Folder?
nl: Map verwijderen?

en: Delete Preset?
nl: Voorinstelling verwijderen?

en: Are you sure you want to delete “%s”?
    Deleted items cannot be recovered.
nl: Bent u zeker dat u “%s” wilt verwijderen?
    Verwijderde items kunnen niet worden hersteld.

en: Pause Preview
nl: Voorvertoning pauzeren

en: Stop Encoding Preview
nl: Coderingsvoorvertoning stoppen

en: Play Preview
nl: Voorvertoning afspelen

en: Playback Error
nl: Afspeelfout

en: The video could not be played. For more details, see the Activity Log.
nl: De video kon niet worden afgespeeld. Zie het activiteitenlogboek voor meer informatie.

en: %s (Modified)
nl: %s (Gewijzigd)

en: Time:
nl: Tijd:

en: Align A/V
nl: Aligneer A/V

en: %d:%d:%d:%d Crop
    %dx%d storage, %dx%d display
    %d:%d Pixel Aspect Ratio
    %s Display Aspect Ratio
nl: %d:%d:%d:%d Bijsnijden
    %dx%d opslag, %dx%d beeld
    %d:%d Pixel-verhouding
    %s Beeldverhouding

en: %s, Bitrate %dkbps
nl: %s, Bitsnelheid %dkbps

en: %s, Constant Quality %.4g(%s)
nl: %s, Constante kwaliteit %.4g(%s)

en: %sPreset %s
nl: %sVoorinstelling %s

en: %sTune %s
nl: %sRegelen %s

en: %sProfile %s
nl: %sProfiel %s

en: %sLevel %s
nl: %sNiveau %s

en: 
    Constant Framerate %s fps
nl: 
    Constante framesnelheid %s fps

en: 
    Peak Framerate %s fps (may be lower)
nl: 
    Piek-framesnelheid %s fps (kan lager zijn)

en: 
    Variable Framerate %s fps
nl: 
    Variabele framesnelheid %s fps

en: Pending
nl: In wachtrij

en: Completed
nl: Voltooid

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: Failed
nl: Mislukt

en: %d Day %02d:%02d:%02d
nl: %d Dag %02d:%02d:%02d

en: %d Days %02d:%02d:%02d
nl: %d Dagen %02d:%02d:%02d

en: KB
nl: kB

en: Not Available
nl: Niet beschikbaar

en: Foreign Audio Search
nl: Vreemde taal audio zoeken

en: Encode
nl: Encoderen

en: Encode Analysis Pass
nl: Coderingsanalysefase

en: Encode Final Pass
nl: Codering laatste fase

note: Should never happen
en: Error
nl: Fout

en: pass %d of %d
    %s
nl: fase %d van %d
    %s

en: Scanning Title
nl: Titel scannen

en: Encoding In Progress
nl: Encoderen bezig

note: Should never happen
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Export Queue
nl: Wachtrij exporteren

en: Import Queue
nl: Wachtrij importeren

en: Low Disk Space: Encoding Paused
nl: Weinig schijfruimte: codering gepauzeerd

en: The destination filesystem is almost full: %s free.
    Destination: %s
    Encode may be incomplete if you proceed.
nl: Het doelbestandssysteem is bijna vol: %s vrij.
    Doel: %s
    De codering kan onvolledig zijn als je doorgaat.

en: Resume, I've fixed the problem
nl: Hervatten, het probleem is opgelost

en: Resume, Don't tell me again
nl: Hervatten, niet opnieuw herinneren

en: Remove Item in Progress?
nl: Item van voortgang verwijderen?

en: Cancel and Remove
nl: Annuleren en verwijderen

en: Stop
nl: Stoppen

en: Stop Encoding
nl: Codering stoppen

en: S_top Encoding
nl: Codering s_toppen

en: Resume
nl: Hervatten

en: Resume Encoding
nl: Codering hervatten

en: _Resume Encoding
nl: Codering _hervatten

en: Offset: %dms
nl: Verschuiving: %dms

en: Burned Into Video
nl: In video ingebrand

en: Passthru
nl: Doorgave

en: Default
nl: Standaard

en: Add Subtitles
nl: Ondertiteling toevoegen

en: Preferred Language: %s
nl: Voorkeurstaal: %s

en: Add %s subtitle track if default audio is not %s
nl: Voeg %s ondertitelspoor toe als de standaard-audio niet %s is

en: Add subtitle track if default audio is not your preferred language
nl: Voeg ondertitelspoor toe als de standaard-audio niet de voorkeurstaal is

en: Invalid Destination
nl: Ongeldig doel

en: “%s” is is not a valid directory.
nl: "%s" is geen geldige map.

en: “%s” is not a writable directory.
nl: "%s" is geen schrijfbare map.

en: Overwrite File?
nl: Bestand overschrijven?

en: The file “%s” already exists.
    Do you want to overwrite it?
nl: Het bestand "%s" bestaat al.
    Wil je het overschrijven?

en: Destination: %s
    
    Another queued job has specified the same destination.
    Do you want to overwrite?
nl: Doel: %s
    
    Een andere taak heeft hetzelfde doel ingesteld.
    Overschrijven?

en: Duplicate destination files detected. Duplicates will not be added to the queue.
nl: Dubbele doelbestanden gedetecteerd. Duplicaten worden niet toegevoegd aan de wachtrij.

en: Select this title for adding to the queue.
nl: Selecteer deze titel om aan de wachtrij toe te voegen.

note: Title label
en: No Title
nl: Geen titel

en: There is another title with the same destination file name.
    This title will not be added to the queue unless you change
    the output file name.
nl: Er is een andere titel met dezelfde doelbestandsnaam.
    Deze titel zal niet aan de wachtrij worden toegevoegd tenzij
    de doelbestandsnaam wordt aangepast.

en: Cannot Add Titles
nl: Kan geen titels toevoegen

en: The filenames are not unique. Please choose
    a unique destination filename for each title.
nl: De bestandsnamen zijn niet uniek. Kies alstublieft
    voor elke titel een unieke doelbestandsnaam .

en: Additional advanced arguments that can be passed to the video encoder.
nl: Extra geavanceerde argumenten die kunnen worden doorgegeven aan de video-encoder.

en: The full list of encoder parameters:
nl: De volledige lijst met encoderparameters:

en: Warning: lossless
nl: Waarschuwing: verliesloos

en: Media Transcoder
nl: Media-transcodering

en: Transcodes DVD, Blu-ray, and other media
nl: Transcodeert DVD, Blu-ray en andere media

en: Format Converter;Video Encoder;
nl: Formaatconverter; Video-codering;
