manjaro-pamac - en to fa_IR translation catalogue (292 entries)

en: %s is invalid or corrupted
fa_IR: %s نامعتبر یا خراب شده است

en: %s is only available from AUR
fa_IR: %s فقط از طریق AUR در دسترس است

en: %s is owned by %s
fa_IR: %s متعلق به %s است

en: %s needs to be removed but it is a locked package
fa_IR: %s باید حذف شود اما آن یک بستهٔ قفل شده است

en: %u available update | %u available updates
fa_IR[0]: %u به‌روزرسانی در دسترس است
fa_IR[1]: %u به‌روزرسانی در دسترس است

en: %u file | %u files
fa_IR[0]: %uپرونده
fa_IR[1]: %uپرونده

en: %u ignored update | %u ignored updates
fa_IR[0]: %uبه‌روزرسانی نادیده گرفته‌شده
fa_IR[1]: %uبه‌روزرسانی نادیده گرفته‌شده

en: %u pending operation | %u pending operations
fa_IR[0]: فرایندهای در حال انتظار %u
fa_IR[1]: %uفرآیند در حال انتظار

en: A Package Manager with Alpm, AUR, Flatpak and Snap support
fa_IR: یک مدیر بسته با پشتیبانی از Alpm، AUR، Flatpak و Snap

en: A restart is required for the changes to take effect
fa_IR: برای اعمال تغییرات لازم است رایانه را restart کنید

en: AUR is a community maintained repository so it presents potential risks and problems.
    All AUR users should be familiar with the build process.
fa_IR: AUR توسط جامعه نگه‌داری می‌شود پس ممکن است دارای ریسک‌های بالقوه باشد.
    تمام کاربران AUR باید با فرآیند ساخت آشنا باشند.

en: About
fa_IR: درباره

en: Add %s to install
fa_IR: افزودن %s برای نصب

en: Add %s to reinstall
fa_IR: افزودن %s برای نصب مجدد

en: Add %s to remove
fa_IR: اضافه کردن %s برای حذف کردن

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: All
fa_IR: همه

en: Alpm Package
fa_IR: بسته Aplm

en: Apply transaction
fa_IR: اجرای تراکنش

en: Authentication failed
fa_IR: احراز هویت با شکست مواجه شد

en: Authentication is required to install, update, or remove packages
fa_IR: برای نصب، به‌روزرسانی یا حذف بسته‌ها به تأیید هویت نیاز است

en: Automatically download updates
fa_IR: بارگیری خودکار به‌روزرسانی‌ها

en: Available actions
fa_IR: اقدامات در دسترس

en: Backup files
fa_IR: پرونده‌های پشتیبان

en: Browse
fa_IR: مرور کردن

en: Build
fa_IR: ساخت

en: Build Date
fa_IR: تاریخ ساخت

en: Build directory
fa_IR: پوشه ساخت

en: Build files
fa_IR: پرونده‌های ساخت

en: Build packages from AUR and install them with their dependencies
fa_IR: ساخت بسته‌ها از AUR و نصب آن‌ها به همراه وابستگی‌هایشان

en: Building %s
fa_IR: در حال ساخت %s

en: Cache
fa_IR: حافظه موقت

en: Categories
fa_IR: دسته‌ها

en: Channels
fa_IR: کانال‌ها

en: Check Dependencies
fa_IR: بررسی وابستگی ها

en: Check available disk space
fa_IR: بررسی فضای دیسک موجود

en: Check for development packages updates
fa_IR: بررسی به‌روزرسانی‌ها برای بسته‌های در حال توسعه

en: Check for updates
fa_IR: بررسی برای به‌روزرسانی

en: Checking %s dependencies
fa_IR: در حال بررسی وابستگی‌های %s

en: Checking available disk space
fa_IR: بررسی فضای دیسک موجود

en: Checking dependencies
fa_IR: بررسی وابستگی‌ها

en: Checking file conflicts
fa_IR: بررسی ناسازگاری پرونده‌ها

en: Checking for Updates
fa_IR: در حال بررسی برای به‌روزرسانی‌ها

en: Checking integrity
fa_IR: بررسی درستی

en: Checking inter-conflicts
fa_IR: بررسی ناسازگاری‌های میانی

en: Checking keyring
fa_IR: بررسی دسته‌کلید

en: Choose
fa_IR: انتخاب کنید

en: Choose Ignored Upgrades
fa_IR: به‌روزرسانی‌های نادیده گرفته شده را انتخاب کنید

en: Choose a Provider
fa_IR: انتخاب یک ارائه‌دهنده

en: Choose a provider for %s
fa_IR: برای %s یک ارائه‌دهنده انتخاب کنید

en: Choose optional dependencies for %s
fa_IR: وابستگی‌های اختیاری برای %s را انتخاب کنید

en: Clean build files
fa_IR: پاک کردن پرونده‌های ساخت

en: Clean cache
fa_IR: پاک کردن حافظه موقت

en: Clean packages cache or build files
fa_IR: پاک کردن حافظه موقت بسته‌ها یا پرونده‌های ساخت

en: Clone or sync packages build files from AUR
fa_IR: کلون یا همگام‌سازی کردن پرونده‌های ساخت از AUR

en: Cloning %s build files
fa_IR: در حال کلون کردن پرونده‌های ساخت %s

en: Communication & News
fa_IR: ارتباطات و اخبار

en: Configuring %s
fa_IR: پیکربندی %s

en: Confined in a Sandbox
fa_IR: محدود شده در یک جعبهٔ بازی

en: Conflicts With
fa_IR: ناسازگار با

en: Database file for %s does not exist
fa_IR: پروندهٔ پایگاه داده برای %s وجود ندارد

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Dependencies
fa_IR: وابستگی ها

en: Depends On
fa_IR: وابسته است به

en: Description
fa_IR: توضیح

en: Details
fa_IR: جزئیات

en: Development
fa_IR: توسعه

en: Display package details, multiple packages can be specified
fa_IR: نشان دادن جزئیات بسته، می‌توان چند بسته را انتخاب کرد

en: Do not check for updates when installing
fa_IR: در حین نصب برای به‌روزرسانی‌ها جستجو نشود

en: Downgrading %s
fa_IR: در حال به عقب برگرداندن %s

en: Download of %s finished
fa_IR: بارگیری %s پایان یافت

en: Download of %s started
fa_IR: بارگیری %s شروع شد

en: Downloading %s
fa_IR: در حال بارگیری %s

en: Downloading required keys
fa_IR: دریافت کلیدهای مورد نیاز

en: Edit %s build files
fa_IR: ویرایش پرونده‌های ساخت %s

en: Edit build files
fa_IR: ویرایش پرونده‌های ساخت

en: Education & Science
fa_IR: آموزش و علم

en: Enable AUR support
fa_IR: فعال کردن پشتیبانی از AUR

en: Enable Flatpak support
fa_IR: فعال‌سازی پشتیبانی از Flatpak

en: Enable Snap support
fa_IR: فعّال‌سازی پشتیبانی از Snap

en: Enable downgrade
fa_IR: فعال کردن به عقب برگرداندن

en: Enter a number (default=%d)
fa_IR: عددی را وارد کنید (پیش‌فرض=%d)

en: Enter a selection (default=%s)
fa_IR: انتخابی را وارد کنید (پیش‌فرض=%s)

en: Error
fa_IR: خطا

en: Error while configuring %s
fa_IR: خطا در پیکربندی %s

en: Exit code is 100 if updates are available
fa_IR: در صورت وجود به‌روزرسانی، کد خروج عدد 100 است.

en: Explicitly installed
fa_IR: صریحاً نصب شده

en: Failed to build %s
fa_IR: ساخت %s شکست خورد

en: Failed to check %s dependencies
fa_IR: بررسی وابستگی‌های %s شکست خورد

en: Failed to clone %s build files
fa_IR: کلون کردن پرونده‌های ساخت %s شکست خورد

en: Failed to commit transaction
fa_IR: شکست در اجرای تراکنش

en: Failed to generate %s information
fa_IR: تولید اطلاعات %s شکست خورد

en: Failed to init transaction
fa_IR: شکست در مقداردهی اولیهٔ تراکنش

en: Failed to initialize AUR database
fa_IR: خطا در مقدار‌دهی اولیهٔ پایگاه دادهٔ AUR

en: Failed to initialize alpm library
fa_IR: شکست در مقدار دهی اولیه کتابخانهٔ alpm

en: Failed to prepare transaction
fa_IR: شکست در آماده کردن تراکنش

en: Failed to synchronize databases
fa_IR: در همگام‌سازی پایگاه داده‌ها خطایی رخ داد

en: Featured
fa_IR: برگزیده

en: Files
fa_IR: پرونده‌ها

en: First Submitted
fa_IR: اولین ارسال

en: Flatpak packages are maintained by their publisher.
fa_IR: بسته‌های Flatpak توسط ناشرشان نگه‌داری می‌شوند.

en: Foreign
fa_IR: خارجی

en: Games
fa_IR: بازی‌ها

en: General
fa_IR: عمومی

en: Generating %s information
fa_IR: در حال تولید اطلاعات %s

en: Groups
fa_IR: گروه‌ها

en: If no package name is given, use the PKGBUILD file in the current directory
fa_IR: اگر نام بسته‌ای داده نشده است، از پرونده PKGBUILD موجود در مسیر کنونی استفاده کن

en: Ignore all
fa_IR: نادیده گرفتن همه

en: Import PGP key
fa_IR: کلید PGP را وارد کنید

en: Install
fa_IR: نصب

en: Install %s anyway
fa_IR: %s به هرحال نصب شود

en: Install Date
fa_IR: تاریخ نصب

en: Install Local Packages
fa_IR: نصب بسته‌های محلی

en: Install Reason
fa_IR: دلیل نصب

en: Install all
fa_IR: نصب همه

en: Install packages from repositories, path or url
fa_IR: نصب بسته‌ها از مخازن، مسیر یا url

en: Install, update, or remove packages
fa_IR: نصب، به‌روزرسانی یا حذف بسته‌ها

en: Installed
fa_IR: نصب شده

en: Installed Size
fa_IR: حجم نصب شده

en: Installed as a dependency for another package
fa_IR: نصب شده به عنوان یک وابستگی برای بسته‌ای دیگر

en: Installing %s
fa_IR: در حال نصب %s

en: Last Modified
fa_IR: آخرین تغییرات

en: Last refresh
fa_IR: آخرین باز‌آوری

en: Launch
fa_IR: اجرا کردن

en: Licenses
fa_IR: لایسنس‌ها

en: List packages, groups, repositories or files
fa_IR: لیست کردن بسته‌ها، گروه‌ها، مخازن یا پرونده‌ها

en: Loading packages files
fa_IR: بارگذاری پرونده‌های بسته‌ها

en: Maintainer
fa_IR: نگهدارنده

en: Make Dependencies
fa_IR: وابستگی‌های ساخت

en: Mark as explicitly installed
fa_IR: نشان‌دار کردن به عنوان صریحاً نصب شده

en: Misconfiguration of these options can lead to system breakage.
    Modify them only if you know what you are doing.
fa_IR: تنظیم اشتباه این گزینه‌ها می‌تواند منجر به خراب شدن سیستم شود.
    فقط در صورتی تغییر دهید که می‌دانید چه کاری انجام می‌دهید.

en: Music & Audio
fa_IR: موسیقی و صدا

en: Name
fa_IR: نام

en: No
fa_IR: خیر

en: No PKGBUILD file found in current directory
fa_IR: هیچ پروندهٔ PKGBUILD در پوشه کنونی یافت نشد

en: No package found
fa_IR: بسته‌ای پیدا نشد

en: No package owns %s
fa_IR: %sمتعلق به هیچ بسته‌ای نیست

en: Nothing to do
fa_IR: کاری برای انجام دادن وجود ندارد

en: Number of versions of each package to keep in the cache
fa_IR: تعدادی از نسخه های هر بسته که در حافظه موقت نگهداری شود

en: OS Updates
fa_IR: به‌روزرسانی‌های سیستم عامل

en: Official Repositories
fa_IR: مخازن رسمی

en: Optional Dependencies
fa_IR: وابستگی‌های اختیاری

en: Optional For
fa_IR: اختیاری برای

en: Orphan Of
fa_IR: بی‌سرپرستِ

en: Orphans
fa_IR: بی‌سرپرست‌ها

en: Out of Date
fa_IR: خارج از تاریخ

en: Package Base
fa_IR: پایهٔ بسته

en: Package Manager
fa_IR: مدیر بسته

en: Packager
fa_IR: بسته‌بندی کننده

en: Pamac History
fa_IR: تاریخچه Pamac

en: Pending
fa_IR: معلق

en: Photo & Video
fa_IR: عکس و ویدئو

en: Preferences
fa_IR: تنظیمات

en: Preparing
fa_IR: در حال آماده‌سازی

en: Productivity
fa_IR: بهره‌وری

en: Progress
fa_IR: پیشرفت

en: Provides
fa_IR: ارائه می‌دهد

en: Publisher
fa_IR: ناشر

en: Refresh
fa_IR: تازه‌سازی

en: Refresh Mirrors
fa_IR: تازه‌سازی آینه‌ها

en: Refresh databases
fa_IR: به‌روزرسانی بانک اطلاعاتی

en: Refreshing %s
fa_IR: در حال بازآوری %s

en: Refreshing mirrors list
fa_IR: بازآوری لیست آینه‌ها

en: Reinstall
fa_IR: نصب دوباره

en: Reinstall packages
fa_IR: بسته‌ها را دوباره نصب کن

en: Reinstalling %s
fa_IR: در حال نصب دوباره‌ٔ %s

en: Relevance
fa_IR: ارتباط

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove all
fa_IR: حذف همه

en: Remove only the versions of uninstalled packages
fa_IR: فقط حذف نسخه‌های بسته‌های حذف شده

en: Remove packages
fa_IR: حذف بسته‌ها

en: Remove unrequired dependencies
fa_IR: حذف وابستگی‌های غیرضروری

en: Removing %s
fa_IR: در حال حذف %s

en: Removing invalid files and retrying
fa_IR: در حال حذف پرونده‌های نامعتبر و تلاش مجدد

en: Replaces
fa_IR: جایگزین‌ها

en: Repositories
fa_IR: مخازن

en: Repository
fa_IR: مخزن

en: Required By
fa_IR: مورد‌نیاز برای

en: Reset build files
fa_IR: بازنشانی پرونده‌های ساخت

en: Resolving dependencies
fa_IR: حل وابستگی‌ها

en: Safely check for updates without modifiying the databases
fa_IR: به صورت ایمن برای به‌روزرسانی‌ها بررسی کن بدون ایجاد تغییر در پایگاه‌داده‌ها

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search for packages or files, multiple search terms can be specified
fa_IR: جستجو برای بسته‌ها یا پرونده‌ها، چند کلمه برای جستجو می‌توان به کار برد

en: Size
fa_IR: حجم

en: Snap packages are maintained by their publisher.
fa_IR: بسته‌های Snap توسط ناشرشان نگه‌داری می‌شوند.

en: Software Mode
fa_IR: حالت نرم‌افزار

en: Sort by
fa_IR: مرتب کردن بر اساس

en: Synchronizing package databases
fa_IR: همگام‌سازی پایگاه داده‌های بسته‌ها

en: Timeout expired
fa_IR: مهلت منقضی شد

en: To build
fa_IR: برای ساخت

en: To delete
fa_IR: برای حذف

en: To downgrade
fa_IR: برای به عقب برگرداندن

en: To install
fa_IR: برای نصب

en: To reinstall
fa_IR: برای نصب دوباره

en: To remove
fa_IR: برای حذف

en: To upgrade
fa_IR: برای به‌روزرسانی

en: Total download size
fa_IR: مجموع حجم بارگیری

en: Total installed size
fa_IR: مجموع حجم نصب‌شده

en: Total removed size
fa_IR: مجموع حجم حذف‌شده

en: Transaction Summary
fa_IR: خلاصهٔ تراکنش

en: Transaction cancelled
fa_IR: تراکنش لغو شد

en: Transaction successfully finished
fa_IR: تراکنش با موفقیت به پایان رسید

en: Trust %s and import the PGP key
fa_IR: اعتماد به %s و وارد کردن کلید PGP

en: Trust and Import
fa_IR: اعتماد و وارد کردن

en: Unknown
fa_IR: نامشخص

en: Updates
fa_IR: به‌روزرسانی‌ها

en: Updates Available
fa_IR: به‌روز‌رسانی موجود است

en: Upgrade your system
fa_IR: به‌روزرسانی سیستم شما

en: Upgrading %s
fa_IR: در حال به‌روزرسانی %s

en: Utilities
fa_IR: ابزار‌ها

en: Version
fa_IR: نسخه

en: View %s build files diff
fa_IR: مشاهده اختلاف پرونده‌های ساخت %s

en: View History
fa_IR: مشاهده تاریخچه

en: Votes
fa_IR: آرا

en: Waiting for another package manager to quit
fa_IR: در انتظار بسته شدن یک مدیر بستهٔ دیگر

en: Warning
fa_IR: هشدار

en: Worldwide
fa_IR: در سراسر جهان

en: Yes
fa_IR: بله

en: [y/N]
fa_IR: [بله(y)/خیر(N)]

en: _Apply
fa_IR: _اعمال

en: _Cancel
fa_IR: _لغو

en: _Close
fa_IR: _بستن

en: _Open
fa_IR: _بازکردن

en: _Quit
fa_IR: _خروج

en: action
fa_IR: اقدام

en: all
fa_IR: همه

en: also check development packages updates (use with --aur)
fa_IR: همچنین بررسی به‌روزرسانی برای بسته‌های در حال توسعه هم انجام شود (با گزینه --aur استفاده شود)

en: also check updates in AUR
fa_IR: همچنین بررسی برای به‌روزرسانی‌ها از AUR

en: also clone needed dependencies
fa_IR: وابستگی‌های لازم را هم کلون کن

en: also display all files names
fa_IR: تمام اسامی فایل‌ها نیز نمایش داده شود

en: also search in AUR
fa_IR: همچنین در AUR جستجو شود

en: also upgrade development packages (use with --aur)
fa_IR: همچنین بسته‌های در حال توسعه هم به‌روز شوند (با گزینه --aur استفاده شود)

en: also upgrade packages installed from AUR
fa_IR: همچنین به‌روزرسانی بسته‌های نصب شده از AUR

en: and --no-clone option will be enforced
fa_IR: و گزینه --no-clone اعمال خواهد شد

en: build directory, if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
fa_IR: مسیر ساخت؛ اگر مسیری داده نشود مسیر مشخص شده در پرونده pamac.conf استفاده می‌شود

en: bypass any and all confirmation messages
fa_IR: گذشتن از کنار همه پیام‌های تأیید

en: check for updates
fa_IR: بررسی برای به‌روزرسانی‌ها

en: dir
fa_IR: پوشه

en: do not check development packages updates
fa_IR: بررسی به‌روزرسانی‌ها برای بسته‌های در حال توسعه انجام نشود

en: do not check for updates
fa_IR: برای به‌روزرسانی بررسی نشود

en: do not check updates in AUR
fa_IR: به‌روز‌رسانی‌ها از AUR بررسی نشوند

en: do not clone build files from AUR, only use local files
fa_IR: پرونده‌های ساخت را از AUR کلون نکن؛ فقط از پرونده‌های محلی استفاده کن

en: do not keep built packages in cache after installation
fa_IR: بسته‌های ساخته شده را پس از نصب در cache نگه ندار

en: do not print any output
fa_IR: هیچ خروجی چاپ نشود

en: do not remove dependencies that are not required by other packages
fa_IR: وابستگی‌هایی که مورد نیاز بسته‌های دیگر نیستند حذف نشوند

en: do not remove files, only find candidate packages
fa_IR: فایل‌ها را حذف نکن، فقط بسته‌های مورد نظر را پیدا کن

en: do not search in AUR
fa_IR: در AUR جست‌و‌جو نشود

en: do not upgrade development packages
fa_IR: بسته‌های در حال توسعه به‌روزرسانی نشوند

en: do not upgrade packages installed from AUR
fa_IR: بسته‌هایی که از AUR نصب شده‌اند به‌روزرسانی نشوند

en: download all packages but do not install/upgrade anything
fa_IR: همه بسته‌ها را بارگیری کن اما هیچ‌چیزی را نصب یا به‌روز نکن

en: enable package downgrades
fa_IR: فعال کردن به‌عقب‌گردانی بسته‌ها

en: failed to retrieve some files
fa_IR: گرفتن برخی از پرونده‌ها با خطا مواجه شد

en: file(s)
fa_IR: پرونده(ها)

en: force the refresh of the databases
fa_IR: اجبار کردن بازآوری پایگاه داده‌ها

en: group(s)
fa_IR: گروه(ها)

en: if possible, remove %s and retry
fa_IR: در صورت امکان %s را حذف کرده و دوباره امتحان کنید

en: if this file is not needed, remove it and retry
fa_IR: اگر این پرونده مورد نیاز نیست، آن را پاک کرده و دوباره امتحان کنید

en: ignore a package upgrade, multiple packages can be specified by separating them with a comma
fa_IR: نادیده گرفتن به‌روزرسانی بسته؛ بسته‌های متعدد را می‌توان با علامت کاما از هم جدا کرد

en: ignore files backup
fa_IR: پشتیبان‌گیری از فایل‌ها را نادیده بگیر

en: keep built packages in cache after installation
fa_IR: نگه‌داشتن بسته‌های ساخته شده در حافظه موقت، کش، بعد از نصب

en: key %s could not be imported
fa_IR: نمی‌توان کلید %s را وارد کرد

en: list all packages available in the given repos, if no repo is given list all repos
fa_IR: لیست کردن تمام بسته‌هایی که جزء مخازن داده‌شده‌اند؛ اگر هیچ مخزنی داده نشده همه مخازن را لیست کن

en: list all packages that are members of the given groups, if no group is given list all groups
fa_IR: لیست کردن تمام بسته‌هایی که عضو گروه داده‌شده‌اند؛ اگر هیچ گروهی داده نشده همه گروه‌ها را لیست کن

en: list files owned by the given packages
fa_IR: لیست کردن تمام پرونده‌های متعلق به بسته مورد نظر

en: list installed packages
fa_IR: لیست کردن بسته‌های نصب شده

en: list packages that were installed as dependencies but are no longer required by any installed package
fa_IR: لیست کردن بسته‌هایی که به عنوان یک وابستگی نصب شده‌اند اما دیگر مورد نیاز هیچ بستهٔ نصب شده‌ای نیستند

en: list packages that were not found in the repositories
fa_IR: لیست کردن بسته‌هایی که در مخازن پیدا نشدند

en: mark all packages explicitly installed
fa_IR: علامت زدن تمام بسته‌ها به عنوان صریحاً نصب شده

en: mark all packages installed as a dependency
fa_IR: علامت زدن تمام بسته‌ها به عنوان وابستگی

en: none
fa_IR: هیچ‌یک

en: number
fa_IR: عدد

en: only print names
fa_IR: فقط نام‌ها را چاپ کن

en: only print one line per update
fa_IR: به ازای هر به‌روزرسانی فقط یک سطر چاپ شود

en: only print what would be done but do not run the transaction
fa_IR: فقط مواردی را که انجام خواهد شد را چاپ کن ولی تراکنش را اجرا نکن

en: only search for installed packages
fa_IR: فقط جستجو برای بسته‌های نصب شده

en: only search for packages in repositories
fa_IR: فقط جستجو برای بسته‌ها در مخازن

en: only target uninstalled packages
fa_IR: تنها بسته‌های حذف شده هدف قرار داده شوند

en: options
fa_IR: گزینه‌ها

en: overwrite existing files
fa_IR: روی پرونده‌های موجود نوشته شود

en: package %s does not have a valid architecture
fa_IR: بستهٔ %s فاقد معماری معتبر است

en: package(s)
fa_IR: بسته (ها)

en: remove dependencies that are not required by other packages, if this option is used without package name remove all orphans
fa_IR: حذف کردن تمام وابستگی‌هایی که مورد نیاز سایر بسته‌ها نیست؛ اگر این گزینه بدون نام بسته استاده شود تمام orphan هارا پاک خواهد کرد

en: remove packages only if they are not required by any other packages
fa_IR: بسته‌ها را حذف کن فقط در صورتی که موردنیاز هیچ بستهٔ دیگری نباشند

en: removing %s from target list
fa_IR: حذف %s از لیست هدف

en: repo(s)
fa_IR: مخزن(ها)

en: search for packages which own the given filenames (filenames can be partial)
fa_IR: جستجو برای بسته‌هایی که دارای این نام پرونده هستند (نام پرونده می‌تواند جزئی باشد)

en: specify how many versions of each package are kept in the cache directory
fa_IR: تعداد نسخه‌هایی از هر بسته را که در حافظه موقت نگه‌داری می‌شوند مشخص کنید

en: target not found: %s
fa_IR: هدف پیدا نشد:  %s

en: y
fa_IR: بله

en: yes
fa_IR: بله

en: you can remove this file and retry
fa_IR: می‌توانید این پرونده را  حذف کرده و دوباره امتحان کنید
