manjaro-pamac - en to ka translation catalogue (183 entries)

en: %s is invalid or corrupted
ka: %s არასწორია ან დაზიანებულია

en: %s needs to be removed but it is a locked package
ka: %s უნდა მოცილდეს, მაგრამ ის ჩაკეტილი პაკეტია

en: %u available update | %u available updates
ka[0]: ხელმისაწვდომია %u განახლება
ka[1]: ხელმისაწვდომია %u განახლება

en: %u file | %u files
ka[0]: %u ფაილი
ka[1]: %u ფაილი

en: %u pending operation | %u pending operations
ka[0]: მოლოდინშია %u ოპერაცია
ka[1]: მოლოდინშია %u ოპერაცია

en: AUR is a community maintained repository so it presents potential risks and problems.
    All AUR users should be familiar with the build process.
ka: AUR არის საზოგადოების მიერ შემუშავებული საცავი, ამიტომ ის წარმოადგენს პოტენციურ რისკებს და პრობლემებს.
    AUR-ის ყველა მომხმარებელი უნდა იცნობდეს აგების პროცესს.

en: About
ka: შესახებ

en: About %lu minute remaining | About %lu minutes remaining
ka[0]: დარჩენილია დაახლოებით %lu წუთი
ka[1]: დარჩენილია დაახლოებით %lu წუთი

en: Advanced
ka: დამატებითი

en: All
ka: ყველა

en: Alpm Package
ka: Alpm პაკეტი

en: Authentication failed
ka: ავთენტიფიკაცია ვერ მოხერდა

en: Automatically download updates
ka: განახლებების ავტომატურად ჩამოტვირთვა

en: Backup files
ka: სარეზერვო ფაილები

en: Browse
ka: დათვალიერება

en: Build
ka: აგება

en: Build Date
ka: აგების თარიღი

en: Build directory
ka: აგების კატალოგი

en: Build files
ka: აგების ფაილები

en: Building %s
ka: იგება %s

en: Cache
ka: ქეში

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Channels
ka: არხები

en: Check Dependencies
ka: დამოკიდებულებების შემოწმება

en: Check available disk space
ka: დისკზე ხელმისაწვდომი სივრცის შემოწმება

en: Check for updates
ka: განახლებების შემოწმება

en: Checking available disk space
ka: მოწმდება დისკზე ხელმისაწვდომი სივრცე

en: Checking dependencies
ka: მოწმდება დამოკიდებულებები

en: Checking file conflicts
ka: მოწმდება ფაილის კონფლიქტები

en: Checking for Updates
ka: მიმდინარეობს განახლებების შემოწმება

en: Checking integrity
ka: მოწმდება მთლიანობა

en: Checking inter-conflicts
ka: მოწმდება შიდა კონფლიქტები

en: Checking keyring
ka: მოწმდება გასაღებების ასხმა

en: Choose
ka: არჩევა

en: Choose Ignored Upgrades
ka: აირჩიეთ გამოსატოვებელი განახლებები

en: Choose a Provider
ka: მომწოდებლის არჩევა

en: Choose a provider for %s
ka: %s-ისთვის მომწოდებლის არჩევა

en: Clean
ka: გასუფთავება

en: Clean cache
ka: ქეშის გაწმენდა

en: Configuring %s
ka: კონფიგურირდება %s

en: Conflicts With
ka: კონფლიქტშია შემდეგთან

en: Database file for %s does not exist
ka: %s-ისთვის მონაცემთა ბაზის ფაილი არ არსებობს

en: Date
ka: თარიღი

en: Dependencies
ka: დამოკიდებულებები

en: Depends On
ka: დამოკიდებულია

en: Description
ka: აღწერა

en: Details
ka: დეტალები

en: Development
ka: შემუშავება

en: Downgrading %s
ka: ქვეითდება %s

en: Download of %s finished
ka: %s-ის ჩამოტვირთვა დასრულდა

en: Download of %s started
ka: %s-ის ჩამოტვირთვა დაიწყო

en: Downloading %s
ka: იტვირთება %s

en: Downloading required keys
ka: იტვირთება საჭირო გასაღებები

en: Downloads
ka: გადმოწერები

en: Edit %s build files
ka: %s-ის აგების ფაილების რედაქტირება

en: Edit build files
ka: აგების ფაილების რედაქტირება

en: Enable AUR support
ka: AUR-ის მხარდაჭერის ჩართვა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Explicitly installed
ka: განზრახ დაყენებული

en: Failed to commit transaction
ka: ტრანზაქციის განხორციელება ვერ მოხერხდა

en: Failed to init transaction
ka: ტრანზაქციის წამოწყება ვერ მოხერხდა

en: Failed to initialize alpm library
ka: alpm ბიბლიოთეკის წამოწყება ვერ მოხერხდა

en: Failed to prepare transaction
ka: ტრანზაქციის მომზადება ვერ მოხერხდა

en: Failed to synchronize databases
ka: მონაცემთა ბაზების სინქრონიზაცია ვერ მოხერხდა

en: Featured
ka: პოპულარული

en: Files
ka: ფაილები

en: First Submitted
ka: პირველად განთავსდა

en: Flatpak
ka: Flat pak

en: Foreign
ka: უცხო

en: Games
ka: თამაშები

en: General
ka: ზოგადი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Ignore all
ka: ყველას იგნორირება

en: Ignored
ka: იგნორირებულია

en: Install
ka: დაყენება

en: Install Date
ka: დაყენების თარიღი

en: Install Local Packages
ka: ადგილობრივი პაკეტების დაყენება

en: Install Reason
ka: დაყენების მიზეზი

en: Install all
ka: ყველას დაყენება

en: Install, update, or remove packages
ka: პაკეტების დაყენება, განახლება ან მოცილება

en: Installed
ka: დაყენებული

en: Installed Size
ka: დაყენებულის ზომა

en: Installed as a dependency for another package
ka: დაყენებულია, როგორც დამოკიდებულება სხვა პაკეტისთვის

en: Installing %s
ka: ყენდება %s

en: Last Modified
ka: ბოლოს შეიცვლა

en: Launch
ka: გაშვება

en: Licenses
ka: ლიცენზიები

en: Loading packages files
ka: იტვირთება პაკეტების ფაილები

en: Maintainer
ka: შემმუშავებელი

en: Make Dependencies
ka: აგებისთვის საჭირო დამოკიდებულებები

en: Mark as explicitly installed
ka: განზრახ დაყენებულად მონიშვნა

en: Music & Audio
ka: მუსიკა და აუდიო

en: Name
ka: სახელი

en: No
ka: არა

en: None
ka: არაფერი

en: Nothing to do
ka: გასაკეთებელი არაფერია

en: Number of versions of each package to keep in the cache
ka: ქეშში დასატოვებელი თითოეული პაკეტის ვერსიების რაოდენობა

en: Official Repositories
ka: ოფიციალური საცავები

en: Optional Dependencies
ka: მეორეხარისხოვანი დამოკიდებულებები

en: Optional For
ka: მეორეხარისხოვანია შემდეგისთვის

en: Orphans
ka: ობლები

en: Out of Date
ka: მოძველებული

en: Package Base
ka: პაკეტის ბაზა

en: Package Manager
ka: პაკეტების მმართველი

en: Packager
ka: შემფუთავი

en: Pamac History
ka: Pamac-ის ისტორია

en: Pending
ka: მოლოდინში

en: Photo & Video
ka: ფოტო და ვიდეო

en: Preferences
ka: პარამეტრები

en: Preparing
ka: მზადდება

en: Productivity
ka: პროდუქტიულობა

en: Progress
ka: პროგრესი

en: Provides
ka: გვთავაზობს

en: Publisher
ka: გამომცემელი

en: Refresh
ka: განახლება

en: Refresh databases
ka: მონაცემთა ბაზების განახლება

en: Refreshing %s
ka: ახლდება %s

en: Refreshing mirrors list
ka: ახლდება საარკეების სია

en: Reinstall
ka: ხელახლა დაყენება

en: Reinstalling %s
ka: ხელახლა ყენდება %s

en: Relevance
ka: შესაბამისობა

en: Remove
ka: მოცილება

en: Remove all
ka: ყველას წაშლა

en: Remove only the versions of uninstalled packages
ka: მხოლოდ წაშლილი პაკეტების ვერსიების მოცილება

en: Remove packages
ka: პაკეტების მოცილება

en: Remove unrequired dependencies
ka: არასაჭირო დამოკიდებულებების მოცილება

en: Removing %s
ka: სცილდება %s

en: Replaces
ka: ანაცვლებს

en: Repositories
ka: საცავები

en: Repository
ka: საცავი

en: Required By
ka: მოითხოვა შემდეგმა

en: Resolving dependencies
ka: გვარდება დამოკიდებულებები

en: Restart
ka: გადატვრთვა

en: Running post-transaction hooks
ka: ეშვება ტრანზაქციის შემდგომი კავები

en: Running pre-transaction hooks
ka: ეშვება ტრანზაქციამდელი კავები

en: Save
ka: შენახვა

en: Search
ka: ძებნა

en: Size
ka: ზომა

en: Sort by
ka: Დალაგება

en: Synchronizing package databases
ka: პაკეტების მონაცემთა ბაზები სინქრონიზირდება

en: Timeout expired
ka: დრო ამოიწურა

en: To build
ka: აიგება

en: To downgrade
ka: დაქვეითდება

en: To install
ka: დაყენდება

en: To reinstall
ka: ხელახლა დაყენდება

en: To remove
ka: მოცილდება

en: To upgrade
ka: განახლდება

en: Total download size
ka: ჩამოტვირთვის სრული ზომა

en: Transaction Summary
ka: ტრანზაქციის შეჯამება

en: Transaction cancelled
ka: ტრანზაქცია გაუქმდა

en: Transaction successfully finished
ka: ტრანზაქცია წარმატებით დასრულდა

en: URL
ka: ვებ-მისამართი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Updates
ka: განახლებები

en: Upgrading %s
ka: ახლდება %s

en: Utilities
ka: ხელსაწყოები

en: Version
ka: ვერსია

en: View History
ka: ისტორიის ნახვა

en: Votes
ka: ხმები

en: Waiting for another package manager to quit
ka: ვუცდით სხვა პაკეტების მმართველის მუშაობის დასრულებას

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Worldwide
ka: მსოფლიოს მასშტაბით

en: Yes
ka: დიახ

en: Your system is up to date
ka: თქვენი უკვე სისტემა განახლებულია

en: _Apply
ka: დაწყება

en: _Cancel
ka: გაუქმება

en: _Close
ka: დახურვა

en: _Open
ka: გახსნა

en: _Quit
ka: გასვლა

en: action
ka: მოქმედება

en: all
ka: ყველა

en: every 12 hours
ka: ყოველ 12 საათში

en: every day
ka: ყოველდღე

en: every week
ka: ყოველ კვირა

en: file(s)
ka: ფაილ(ებ)ი

en: group(s)
ka: ჯგუფ(ებ)ი

en: none
ka: არცერთი

en: number
ka: ნომერი

en: options
ka: ვარიანტები

en: package %s does not have a valid architecture
ka: პაკეტ %s-ს არ აქვს დაშვებული არქიტექტურა

en: package(s)
ka: პაკეტ(ებ)ი

en: target not found: %s
ka: მიზანი ვერ მოიძებნა: %s

en: yes
ka: დიახ
