manjaro-pamac - en to ne translation catalogue (348 entries)

en: %1$s and %2$s are in conflict
ne: %1$s र %2$s द्वन्द्वमा छन्

en: %1$s exists in both %2$s and %3$s
ne: %1$s दुबैमा अवस्थित छ  %2$s र %3$s

en: %1$s installed as %2$s.pacnew
ne: %1$sको रूपमा स्थापित  %2$s.pacnew

en: %1$s installed as %2$s.pacsave
ne: %1$sको रूपमा स्थापित  %2$s.pacsave

en: %1$s optionally requires %2$s
ne: %1$s वैकल्पिक रूपमा आवश्यक छ %2$s

en: %1$s: %2$s already exists in filesystem
ne: %1$s: %2$s फाइल प्रणालीमा पहिले नै अवस्थित छ

en: %1$s: %2$s already exists in filesystem (owned by %3$s)
ne: %1$s: %2$s फाइल प्रणालीमा पहिले नै अवस्थित छ (को स्वामित्वमा  %3$s)

en: %1$s: ignoring package upgrade (%2$s => %3$s)
ne: %1$s: प्याकेज अपग्रेड बेवास्ता गर्दै (%2$s => %3$s)

en: %s is invalid or corrupted
ne: %sअवैध वा भ्रष्ट छ

en: %s is only available from AUR
ne: %s AUR बाट मात्र उपलब्ध छ

en: %s is owned by %s
ne: %sको स्वामित्वमा छ  %s

en: %s needs to be removed but it is a locked package
ne: %s हटाउन आवश्यक छ तर यो लक गरिएको प्याकेज हो

en: %u available update | %u available updates
ne[0]: %u उपलब्ध अद्यावधिकहरू
ne[1]: %u उपलब्ध अद्यावधिकहरू

en: %u file | %u files
ne[0]: %u फाइलहरू
ne[1]: %u फाइलहरू

en: %u ignored update | %u ignored updates
ne[0]: %u बेवास्ता गरिएका अपडेटहरू
ne[1]: %u बेवास्ता गरिएका अपडेटहरू

en: %u pending operation | %u pending operations
ne[0]: %u विचाराधीन कार्यहरू
ne[1]: %uविचाराधीन कार्यहरू

en: A Package Manager with Alpm, AUR, Flatpak and Snap support
ne: Alpm, AUR, Flatpak र Snap समर्थनको साथ प्याकेज प्रबन्धक

en: A restart is required for the changes to take effect
ne: परिवर्तनहरू प्रभावकारी हुनको लागि पुन: सुरु गर्न आवश्यक छ

en: AUR is a community maintained repository so it presents potential risks and problems.
    All AUR users should be familiar with the build process.
ne: AUR एक सामुदायिक राखिएको भण्डार हो त्यसैले यसले सम्भावित जोखिम र समस्याहरू प्रस्तुत गर्दछ। सबै AUR प्रयोगकर्ताहरू निर्माण प्रक्रियासँग परिचित हुनुपर्छ।

en: About
ne: बारे

en: About %lu minute remaining | About %lu minutes remaining
ne[0]: लगभग %lu मिनेट बाँकी
ne[1]: लगभग %lu मिनेट बाँकी

en: About %lu second remaining | About %lu seconds remaining
ne[0]: लगभग %lu सेकेन्ड बाँकी
ne[1]: लगभग %lu सेकेन्ड बाँकी

en: Add %s to install
ne:  थप्नुहोस् %s स्थापना गर्न

en: Add %s to reinstall
ne:  थप्नुहोस्%s पुन: स्थापना गर्न

en: Add %s to remove
ne:  थप्नुहोस्%s हटाउनु

en: Advanced
ne: उन्नत

en: All
ne: सबै

en: Alpm Package
ne: Alpm प्याकेज

en: Apply transaction
ne: लेनदेन लागू गर्नुहोस्

en: Authentication failed
ne: प्रमाणीकरण असफल भयो

en: Authentication is required to install, update, or remove packages
ne: प्याकेजहरू स्थापना, अद्यावधिक वा हटाउन प्रमाणीकरण आवश्यक छ

en: Automatically download updates
ne: स्वचालित रूपमा अद्यावधिकहरू डाउनलोड गर्नुहोस्

en: Available actions
ne: उपलब्ध कार्यहरू

en: Backup files
ne: ब्याकअप फाइलहरू

en: Browse
ne: ब्राउज गर्नुहोस्

en: Build
ne: निर्माण गर्नुहोस्

en: Build Date
ne: निर्माण मिति

en: Build directory
ne: निर्देशिका निर्माण गर्नुहोस्

en: Build files
ne: फाइलहरू बनाउनुहोस्

en: Build packages from AUR and install them with their dependencies
ne: AUR बाट प्याकेजहरू बनाउनुहोस् र तिनीहरूलाई तिनीहरूको निर्भरताहरूसँग स्थापना गर्नुहोस्

en: Building %s
ne: भवन%s

en: Building packages as dynamic user
ne: गतिशील प्रयोगकर्ताको रूपमा प्याकेजहरू निर्माण गर्दै

en: Cache
ne: क्यास

en: Categories
ne: कोटीहरू

en: Channels
ne: च्यानलहरू

en: Check Dependencies
ne: निर्भरताहरू जाँच गर्नुहोस्

en: Check available disk space
ne: उपलब्ध डिस्क स्पेस जाँच गर्नुहोस्

en: Check for development packages updates
ne: विकास प्याकेज अद्यावधिकहरूको लागि जाँच गर्नुहोस्

en: Check for updates
ne: अपडेटहरूको लागि जाँच गर्नुहोस्

en: Checking %s dependencies
ne: जाँच गर्दै  %s निर्भरताहरू

en: Checking available disk space
ne: उपलब्ध डिस्क स्थान जाँच गर्दै

en: Checking dependencies
ne: निर्भरता जाँच गर्दै

en: Checking development packages updates as root
ne: रूटको रूपमा विकास प्याकेज अद्यावधिकहरू जाँच गर्दै

en: Checking file conflicts
ne: फाइल विवादहरू जाँच गर्दै

en: Checking for Updates
ne: अपडेटहरूको लागि जाँच गर्दै

en: Checking integrity
ne: निष्ठा जाँच गर्दै

en: Checking inter-conflicts
ne: आन्तरिक द्वन्द्व प्रमाणित गर्दै

en: Checking keyring
ne: कीरिङ जाँच गर्दै

en: Choose
ne: छान्नुहोस्

en: Choose Ignored Upgrades
ne: बेवास्ता गरिएका अपग्रेडहरू छान्नुहोस्

en: Choose a Provider
ne: एक प्रदायक छान्नुहोस्

en: Choose a provider for %s
ne:  को लागि प्रदायक छान्नुहोस्%s

en: Choose optional dependencies for %s
ne: को लागि वैकल्पिक निर्भरता छान्नुहोस् %s

en: Clean
ne: सफा

en: Clean build files
ne: निर्माण फाइलहरू सफा गर्नुहोस्

en: Clean cache
ne: क्यास सफा गर्नुहोस्

en: Clean packages cache or build files
ne: प्याकेजहरू क्यास सफा गर्नुहोस् वा फाइलहरू निर्माण गर्नुहोस्

en: Clone or sync packages build files from AUR
ne: क्लोन वा सिंक प्याकेजहरूले AUR बाट फाइलहरू निर्माण गर्दछ

en: Cloning %s build files
ne:  क्लोनिङ%s फाइलहरू निर्माण गर्नुहोस्

en: Communication & News
ne: सञ्चार र समाचार

en: Configuring %s
ne:  कन्फिगर गर्दै%s

en: Confined in a Sandbox
ne: स्यान्डबक्समा बन्द

en: Conflicts With
ne: संग द्वन्द्व

en: Database file for %s does not exist
ne:  को लागि डाटाबेस फाइल%s अ स् ति त् व मा छै न

en: Date
ne: मिति

en: Dependencies
ne: निर्भरताहरू

en: Depends On
ne: भर पर्छ

en: Description
ne: विवरण

en: Details
ne: विवरणहरू

en: Development
ne: विकास

en: Display package details, multiple packages can be specified
ne: प्याकेज विवरणहरू प्रदर्शन गर्नुहोस्, धेरै प्याकेजहरू निर्दिष्ट गर्न सकिन्छ

en: Do not check for updates when installing
ne: स्थापना गर्दा अद्यावधिकहरूको लागि जाँच नगर्नुहोस्

en: Downgrading %s
ne: डाउनग्रेड गर्दै %s

en: Download of %s finished
ne: को डाउनलोड गर्नुहोस्%s समाप्त

en: Download of %s started
ne: को डाउनलोड गर्नुहोस् %s सुरु भयो

en: Downloading %s
ne:  डाउनलोड गर्दै%s

en: Downloading required keys
ne: आवश्यक कुञ्जीहरू डाउनलोड गर्दै

en: Downloads
ne: डाउनलोडहरू

en: Edit %s build files
ne:  सम्पादन गर्नुहोस् %s फाइलहरू निर्माण गर्नुहोस्

en: Edit build files
ne: निर्माण फाइलहरू सम्पादन गर्नुहोस्

en: Education & Science
ne: शिक्षा र विज्ञान

en: Enable AUR support
ne: AUR समर्थन सक्षम गर्नुहोस्

en: Enable Flatpak support
ne: Flatpak समर्थन सक्षम गर्नुहोस्

en: Enable Snap support
ne: सक्षम गर्नुहोस् Snap समर्थन

en: Enable downgrade
ne: डाउनग्रेड सक्षम गर्नुहोस्

en: Enter a number (default=%d)
ne:  नम्बर प्रविष्ट गर्नुहोस् (पूर्वनिर्धारित =%d)

en: Enter a selection (default=%s)
ne:  चयन प्रविष्ट गर्नुहोस् (पूर्वनिर्धारित =%s)

en: Error
ne: त्रुटि

en: Error while configuring %s
ne: कन्फिगर गर्दा त्रुटि %s

en: Error while running hooks
ne: हुक चलाउँदा त्रुटि

en: Exit code is 100 if updates are available
ne: निकास कोड 100 हो यदि अद्यावधिकहरू उपलब्ध छन्

en: Explicitly installed
ne: स्पष्ट रूपमा स्थापित

en: Failed to build %s
ne: निर्माण गर्न असफल भयो %s

en: Failed to check %s dependencies
ne:  जाँच गर्न असफल %s निर्भरताहरू

en: Failed to clone %s build files
ne:  क्लोन गर्न असफल%s फाइलहरू निर्माण गर्नुहोस्

en: Failed to commit transaction
ne: लेनदेन गर्न असफल भयो

en: Failed to generate %s information
ne: उत्पन्न गर्न असफल भयो%s जानकारी

en: Failed to init transaction
ne: लेनदेन प्रारम्भ गर्न असफल भयो

en: Failed to initialize AUR database
ne: AUR डाटाबेस प्रारम्भ गर्न असफल भयो

en: Failed to initialize alpm library
ne: alpm लाइब्रेरी प्रारम्भ गर्न असफल भयो

en: Failed to prepare transaction
ne: लेनदेन तयार गर्न असफल भयो

en: Failed to synchronize databases
ne: डाटाबेसहरू सिङ्क्रोनाइज गर्न असफल भयो

en: Featured
ne: चित्रित

en: Files
ne: फाइलहरू

en: First Submitted
ne: पहिलो पेश गरियो

en: Flatpak packages are maintained by their publisher.
ne: Flatpak प्याकेजहरू तिनीहरूको प्रकाशकद्वारा राखिन्छन्।

en: Foreign
ne: विदेशी

en: Games
ne: खेलहरू

en: General
ne: सामान्य

en: Generating %s information
ne:  उत्पन्न गर्दै%s जानकारी

en: Groups
ne: समूहहरू

en: Hide tray icon when no update
ne: कुनै अद्यावधिक नभएको बेला ट्रे प्रतिमा लुकाउनुहोस्

en: If no package name is given, use the PKGBUILD file in the current directory
ne: यदि कुनै प्याकेज नाम दिइएको छैन भने, हालको डाइरेक्टरीमा PKGBUILD फाइल प्रयोग गर्नुहोस्

en: Ignore all
ne: सबै बेवास्ता गर्नुहोस्

en: Ignored
ne: बेवास्ता गरियो

en: Ignored upgrades
ne: बेवास्ता गरिएका अपग्रेडहरू

en: Import PGP key
ne: PGP कुञ्जी आयात गर्नुहोस्

en: Includes performance, stability and security improvements
ne: प्रदर्शन, स्थिरता र सुरक्षा सुधारहरू समावेश गर्दछ

en: Install
ne: स्थापना गर्नुहोस्

en: Install %1$s from %2$s
ne: स्थापना गर्नुहोस् %1$s  बाट%2$s

en: Install %s anyway
ne: स्थापना गर्नुहोस् %s जे भए पनि

en: Install Date
ne: स्थापना मिति

en: Install Local Packages
ne: स्थानीय प्याकेजहरू स्थापना गर्नुहोस्

en: Install Reason
ne: कारण स्थापना गर्नुहोस्

en: Install all
ne: सबै स्थापना गर्नुहोस्

en: Install packages from repositories, path or url
ne: भण्डार, पथ वा url बाट प्याकेजहरू स्थापना गर्नुहोस्

en: Install, update, or remove packages
ne: प्याकेजहरू स्थापना गर्नुहोस्, अद्यावधिक गर्नुहोस् वा हटाउनुहोस्

en: Installed
ne: स्थापना गरियो

en: Installed Size
ne: स्थापित आकार

en: Installed as a dependency for another package
ne: अर्को प्याकेजको लागि निर्भरताको रूपमा स्थापना गरियो

en: Installing %s
ne:  स्थापना गर्दै%s

en: It has been backed up to %s
ne: मा ब्याकअप गरिएको छ %s

en: Keep built packages
ne: निर्मित प्याकेजहरू राख्नुहोस्

en: Last Modified
ne: पछिल्लो पटक परिमार्जित

en: Last refresh
ne: अन्तिम रिफ्रेस

en: Launch
ne: प्रक्षेपण

en: Licenses
ne: इजाजतपत्रहरू

en: List packages, groups, repositories or files
ne: प्याकेजहरू, समूहहरू, भण्डारहरू वा फाइलहरू सूचीबद्ध गर्नुहोस्

en: Loading packages files
ne: प्याकेज फाइलहरू लोड गर्दै

en: Maintainer
ne: संरक्षक

en: Make Dependencies
ne: निर्भरताहरू बनाउनुहोस्

en: Mark as explicitly installed
ne: स्पष्ट रूपमा स्थापित भनी चिन्ह लगाउनुहोस्

en: Misconfiguration of these options can lead to system breakage.
    Modify them only if you know what you are doing.
ne: यी विकल्पहरूको गलत कन्फिगरेसनले प्रणाली विच्छेद हुन सक्छ। तपाईंले के गरिरहनुभएको छ भन्ने थाहा भएमा मात्र तिनीहरूलाई परिमार्जन गर्नुहोस्।

en: Music & Audio
ne: संगीत र अडियो

en: Name
ne: नाम

en: No
ne: छैन

en: No PKGBUILD file found in current directory
ne: हालको डाइरेक्टरीमा कुनै PKGBUILD फाइल फेला परेन

en: No package found
ne: कुनै प्याकेज भेटिएन

en: No package owns %s
ne:  कुनै प्याकेजको स्वामित्व छैन%s

en: None
ne: कुनै पनि छैन

en: Nothing to do
ne: गर्नलाई केहि छैन

en: Number of versions of each package to keep
ne: राख्नको लागि प्रत्येक प्याकेजको संस्करणहरूको संख्या

en: Number of versions of each package to keep in the cache
ne: क्यासमा राख्नको लागि प्रत्येक प्याकेजको संस्करणहरूको संख्या

en: OS Updates
ne: OS अद्यावधिकहरू

en: Official Repositories
ne: आधिकारिक भण्डारहरू

en: Optional Dependencies
ne: वैकल्पिक निर्भरताहरू

en: Optional For
ne: को लागि वैकल्पिक

en: Orphan Of
ne: अनाथ को

en: Orphans
ne: अनाथ

en: Out of Date
ne: पुरानो

en: Package Base
ne: प्याकेज आधार

en: Package Manager
ne: प्याकेज प्रबन्धक

en: Packager
ne: प्याकेजर

en: Pamac History
ne: Pamac इतिहास

en: Parallel downloads
ne: समानान्तर डाउनलोडहरू

en: Pending
ne: विचाराधीन

en: Photo & Video
ne: फोटो र भिडियो

en: Preferences
ne: प्राथमिकताहरू

en: Preparing
ne: तयारी गर्दै

en: Productivity
ne: उत्पादकता

en: Progress
ne: प्रगति

en: Provides
ne: प्रदान गर्दछ

en: Publisher
ne: प्रकाशक

en: Refresh
ne: रिफ्रेस गर्नुहोस्

en: Refresh Mirrors
ne: मिररहरू ताजा गर्नुहोस्

en: Refresh databases
ne: डाटाबेसहरू ताजा गर्नुहोस्

en: Refreshing %s
ne:  रिफ्रेस गर्दै%s

en: Refreshing mirrors list
ne: ताजा दर्पण सूची

en: Reinstall
ne: पुन: स्थापना गर्नुहोस्

en: Reinstall packages
ne: प्याकेजहरू पुन: स्थापना गर्नुहोस्

en: Reinstalling %s
ne:  पुन: स्थापना गर्दै%s

en: Relevance
ne: सान्दर्भिकता

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Remove all
ne: सबै हटाऊ

en: Remove only the uninstalled packages
ne: स्थापना नगरिएका प्याकेजहरू मात्र हटाउनुहोस्

en: Remove only the versions of uninstalled packages
ne: स्थापना नगरिएका प्याकेजहरूको संस्करण मात्र हटाउनुहोस्

en: Remove packages
ne: प्याकेजहरू हटाउनुहोस्

en: Remove unrequired dependencies
ne: अनावश्यक निर्भरताहरू हटाउनुहोस्

en: Removing %s
ne:  हटाउँदै%s

en: Removing invalid files and retrying
ne: अवैध फाइलहरू हटाउँदै र पुन: प्रयास गर्दै

en: Replaces
ne: प्रतिस्थापन गर्दछ

en: Repositories
ne: भण्डारहरू

en: Repository
ne: भण्डार

en: Required By
ne: द्वारा आवश्यक

en: Reset build files
ne: निर्माण फाइलहरू रिसेट गर्नुहोस्

en: Resolving dependencies
ne: निर्भरताहरू समाधान गर्दै

en: Restart
ne: फेरी सुरु

en: Running post-transaction hooks
ne: पोस्ट-लेनदेन हुकहरू चलिरहेको छ

en: Running pre-transaction hooks
ne: पूर्व-लेनदेन हुकहरू चलाउँदै

en: Safely check for updates without modifiying the databases
ne: डाटाबेस परिमार्जन नगरीकन अपडेटहरूको लागि सुरक्षित रूपमा जाँच गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Search for packages or files, multiple search terms can be specified
ne: प्याकेजहरू वा फाइलहरू खोज्नुहोस्, धेरै खोज सर्तहरू निर्दिष्ट गर्न सकिन्छ

en: Select Build Directory
ne: बिल्ड डाइरेक्टरी चयन गर्नुहोस्

en: Setting build directory to %s
ne: निर्माण निर्देशिका सेट गर्दै %s

en: Size
ne: साइज

en: Snap packages are maintained by their publisher.
ne: Snap प्याकेजहरू तिनीहरूको प्रकाशकद्वारा राखिन्छन्।

en: Software Mode
ne: सफ्टवेयर मोड

en: Sort by
ne: अनुसार क्रमबद्ध गर्नुहोस्

en: Synchronizing package databases
ne: प्याकेज डाटाबेसहरू सिङ्क्रोनाइज गर्दै

en: The PGP key %1$s is needed to verify %2$s source files
ne: PGP कुञ्जी  %1$s प्रमाणित गर्न आवश्यक छ %2$s स्रोत फाइलहरू

en: The build directory will be the parent directory, --builddir option will be ignored
ne: बिल्ड डाइरेक्टरी मूल डाइरेक्टरी हुनेछ, --builddir विकल्पलाई बेवास्ता गरिनेछ

en: The snap %s was published using classic confinement
ne:  द snap %s क्लासिक कैद प्रयोग गरी प्रकाशित गरिएको थियो

en: There is %1$u member in group %2$s | There are %1$u members in group %2$s
ne[0]: छन् %1$u समूहमा सदस्यहरू %2$s
ne[1]: छन् %1$u समूहमा सदस्यहरू %2$s

en: Third Party
ne: तेस्रो पक्ष

en: Timeout expired
ne: समयावधि समाप्त भयो

en: To build
ne: बनाउनु

en: To delete
ne: समारोह

en: To downgrade
ne: डिग्री wng et al को लागी।

en: To install
ne: स्थापना गर्न

en: To reinstall
ne: पुन: स्थापना गर्न

en: To remove
ne: हटाउनु

en: To upgrade
ne: अपग्रेड गर्न

en: Total download size
ne: कुल डाउनलोड आकार

en: Total installed size
ne: कुल स्थापित आकार

en: Total removed size
ne: कुल हटाइएको आकार

en: Transaction Summary
ne: लेनदेन सारांश

en: Transaction cancelled
ne: कारोबार रद्द गरियो

en: Transaction successfully finished
ne: लेनदेन सफलतापूर्वक समाप्त भयो

en: Trust %s and import the PGP key
ne:  भरोसा%s र PGP कुञ्जी आयात गर्नुहोस्

en: Trust and Import
ne: विश्वास र आयात

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Updates
ne: अपडेटहरू

en: Updates Available
ne: अपडेटहरू उपलब्ध छन्

en: Updates check frequency
ne: अद्यावधिक आवृत्ति जाँच

en: Upgrade your system
ne: आफ्नो प्रणाली अपग्रेड गर्नुहोस्

en: Upgrading %s
ne:  अपग्रेड गर्दै%s

en: Use mirrors from
ne: बाट ऐना प्रयोग गर्नुहोस्

en: Utilities
ne: उपयोगिताहरू

en: Validated By
ne: द्वारा प्रमाणित

en: Version
ne: संस्करण

en: View %s build files diff
ne: हेर्नुहोस् %s फरक फाइलहरू निर्माण गर्नुहोस्

en: View History
ne: इतिहास हेर्नुहोस्

en: Votes
ne: भोटहरू

en: Waiting for another package manager to quit
ne: अर्को प्याकेज प्रबन्धक छोड्नको लागि कुर्दै

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Worldwide
ne: विश्वव्यापी

en: Yes
ne: हो

en: [y/N]
ne: [हो होइन]

en: _Apply
ne: _निवेदन गर्नु

en: _Cancel
ne: _रद्द गर्नुहोस्

en: _Choose
ne: _छनोट गर्नुहोस्

en: _Close
ne: _ बन्द

en: _Open
ne: _खोल्नुहोस्

en: _Quit
ne: _छोड्नुहोस्

en: action
ne: कार्य

en: all
ne: सबै

en: also check development packages updates (use with --aur)
ne: विकास प्याकेज अद्यावधिकहरू पनि जाँच गर्नुहोस् (--aur सँग प्रयोग गर्नुहोस्)

en: also check updates in AUR
ne: AUR मा अद्यावधिकहरू पनि जाँच गर्नुहोस्

en: also clone needed dependencies
ne: क्लोन आवश्यक निर्भरताहरू पनि

en: also display all files names
ne: सबै फाइल नामहरू पनि प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: also search in AUR
ne: AUR मा पनि खोज्नुहोस्

en: also upgrade development packages (use with --aur)
ne: विकास प्याकेजहरू पनि अपग्रेड गर्नुहोस् (--aur सँग प्रयोग गर्नुहोस्)

en: also upgrade packages installed from AUR
ne: AUR बाट स्थापना गरिएका प्याकेजहरू पनि अपग्रेड गर्नुहोस्

en: and --no-clone option will be enforced
ne: र --नो-क्लोन विकल्प लागू गरिनेछ

en: build directory (use with --aur), if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
ne: डाइरेक्टरी निर्माण गर्नुहोस् (--aur सँग प्रयोग गर्नुहोस्), यदि कुनै डाइरेक्टरी दिइएको छैन भने pamac.conf फाइलमा निर्दिष्ट गरिएको प्रयोग गरिन्छ।

en: build directory (use with --devel), if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
ne: डाइरेक्टरी निर्माण गर्नुहोस् (--devel सँग प्रयोग गर्नुहोस्), यदि कुनै डाइरेक्टरी दिइएको छैन भने pamac.conf फाइलमा निर्दिष्ट गरिएको छ।

en: build directory, if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
ne: डाइरेक्टरी निर्माण गर्नुहोस्, यदि pamac.conf फाइलमा निर्दिष्ट गरिएको कुनै डाइरेक्टरी दिइएको छैन भने प्रयोग गरिन्छ

en: bypass any and all confirmation messages
ne: कुनै पनि र सबै पुष्टिकरण सन्देशहरू बाइपास गर्नुहोस्

en: check for updates
ne: अपडेटहरूको लागि जाँच गर्नुहोस्

en: dir
ne: तिमीलाई

en: disable package downgrades
ne: प्याकेज डाउनग्रेडहरू असक्षम गर्नुहोस्

en: do not check development packages updates
ne: विकास प्याकेज अद्यावधिकहरू जाँच नगर्नुहोस्

en: do not check for updates
ne: अपडेटहरूको लागि जाँच नगर्नुहोस्

en: do not check updates in AUR
ne: AUR मा अद्यावधिकहरू जाँच नगर्नुहोस्

en: do not clone build files from AUR, only use local files
ne: AUR बाट निर्माण फाइलहरू क्लोन नगर्नुहोस्, स्थानीय फाइलहरू मात्र प्रयोग गर्नुहोस्

en: do not keep built packages in cache after installation
ne: स्थापना पछि निर्मित प्याकेजहरू क्यासमा नराख्नुहोस्

en: do not print any output
ne: कुनै पनि आउटपुट प्रिन्ट नगर्नुहोस्

en: do not remove dependencies that are not required by other packages
ne: अन्य प्याकेजहरू द्वारा आवश्यक नपर्ने निर्भरताहरू नहटाउनुहोस्

en: do not remove files, only find candidate packages
ne: फाइलहरू नहटाउनुहोस्, केवल उम्मेदवार प्याकेजहरू फेला पार्नुहोस्

en: do not search in AUR
ne: AUR मा खोज नगर्नुहोस्

en: do not upgrade development packages
ne: विकास प्याकेजहरू अपग्रेड नगर्नुहोस्

en: do not upgrade packages installed from AUR
ne: AUR बाट स्थापित प्याकेजहरू अपग्रेड नगर्नुहोस्

en: download all packages but do not install/upgrade anything
ne: सबै प्याकेजहरू डाउनलोड गर्नुहोस् तर कुनै पनि स्थापना/अपग्रेड नगर्नुहोस्

en: enable package downgrades
ne: प्याकेज डाउनग्रेडहरू सक्षम गर्नुहोस्

en: every 12 hours
ne: प्रत्येक 12 घण्टा

en: every 3 hours
ne: प्रत्येक 3 घण्टा

en: every 6 hours
ne: प्रत्येक 6 घण्टा

en: every day
ne: हरेक दिन

en: every week
ne: हरेक हप्ता

en: failed to retrieve some files
ne: केही फाइलहरू पुन: प्राप्त गर्न असफल भयो

en: file(s)
ne: फाइल(हरू)

en: force the refresh of the databases
ne: डाटाबेसको रिफ्रेस गर्न बल दिनुहोस्

en: glob
ne: ग्लोब

en: group(s)
ne: समूह(हरू)

en: if possible, remove %s and retry
ne: यदि सम्भव छ भने, हटाउनुहोस्  %s र पुन: प्रयास गर्नुहोस्

en: if this file is not needed, remove it and retry
ne: यदि यो फाइल आवश्यक छैन भने, यसलाई हटाउनुहोस् र पुन: प्रयास गर्नुहोस्

en: ignore a package upgrade, multiple packages can be specified by separating them with a comma
ne: प्याकेज अपग्रेडलाई बेवास्ता गर्नुहोस्, धेरै प्याकेजहरूलाई अल्पविरामले छुट्याएर निर्दिष्ट गर्न सकिन्छ

en: ignore files backup
ne: फाइल ब्याकअप बेवास्ता गर्नुहोस्

en: installing %1$s (%2$s) breaks dependency '%3$s' required by %4$s
ne: स्थापना गर्दै %1$s (%2$s) निर्भरता तोड्छ  '%3$s'द्वारा आवश्यक छ  %4$s

en: keep built packages in cache after installation
ne: स्थापना पछि क्यास मा निर्मित प्याकेज राख्नुहोस्

en: key %s could not be imported
ne: कुञ्जी %s आयात गर्न सकिएन

en: list all packages available in the given repos, if no repo is given list all repos
ne: दिइएको रिपोमा उपलब्ध सबै प्याकेजहरू सूचीबद्ध गर्नुहोस्, यदि कुनै रिपो दिइएको छैन भने सबै रिपोहरू सूची गर्नुहोस्

en: list all packages that are members of the given groups, if no group is given list all groups
ne: सबै प्याकेजहरू सूचीबद्ध गर्नुहोस् जुन दिइएको समूहका सदस्यहरू छन्, यदि कुनै समूहलाई दिइएको छैन भने सबै समूहहरू सूचीबद्ध गर्नुहोस्

en: list explicitly installed packages
ne: स्पष्ट रूपमा स्थापित प्याकेजहरूको सूची

en: list files owned by the given packages
ne: दिइएको प्याकेजहरूको स्वामित्वमा रहेका फाइलहरू सूची गर्नुहोस्

en: list installed packages
ne: स्थापित प्याकेजहरूको सूची

en: list packages that were installed as dependencies but are no longer required by any installed package
ne: सूची प्याकेजहरू जुन निर्भरताको रूपमा स्थापना गरिएको थियो तर अब कुनै पनि स्थापित प्याकेजद्वारा आवश्यक पर्दैन

en: list packages that were not found in the repositories
ne: सूची प्याकेजहरू जुन भण्डारहरूमा फेला परेनन्

en: mark all packages explicitly installed
ne: सबै प्याकेजहरू स्पष्ट रूपमा स्थापित चिन्ह लगाउनुहोस्

en: mark all packages installed as a dependency
ne: निर्भरताको रूपमा स्थापित सबै प्याकेजहरूलाई चिन्ह लगाउनुहोस्

en: none
ne: कुनै पनि छैन

en: number
ne: संख्या

en: only print names
ne: नाम मात्र छाप्नुहोस्

en: only print one line per update
ne: प्रति अपडेट मात्र एक लाइन छाप्नुहोस्

en: only print what would be done but do not run the transaction
ne: के गरिन्छ मात्र प्रिन्ट गर्नुहोस् तर लेनदेन नचलाउनुहोस्

en: only search for installed packages
ne: स्थापित प्याकेजहरू मात्र खोज्नुहोस्

en: only search for packages in repositories
ne: भण्डारहरूमा प्याकेजहरू मात्र खोज्नुहोस्

en: only target uninstalled packages
ne: स्थापना रद्द प्याकेजहरू मात्र लक्षित

en: options
ne: विकल्पहरू

en: overwrite conflicting files, multiple patterns can be specified by separating them with a comma
ne: विरोधाभासी फाइलहरू अधिलेखन गर्नुहोस्, धेरै ढाँचाहरूलाई अल्पविरामले छुट्याएर निर्दिष्ट गर्न सकिन्छ

en: overwrite existing files
ne: अवस्थित फाइलहरू अधिलेखन गर्नुहोस्

en: package %s does not have a valid architecture
ne: प्याकेज%s मान्य वास्तुकला छैन

en: package(s)
ne: प्याकेज(हरू)

en: remove all build files, the build directory is the one specified in pamac.conf
ne: सबै निर्माण फाइलहरू हटाउनुहोस्, निर्माण निर्देशिका pamac.conf मा निर्दिष्ट गरिएको हो

en: remove all target packages, as well as all packages that depend on one or more target packages
ne: सबै लक्षित प्याकेजहरू हटाउनुहोस्, साथै सबै प्याकेजहरू जुन एक वा बढी लक्षित प्याकेजहरूमा निर्भर छन्

en: remove dependencies that are not required by other packages, if this option is used without package name remove all orphans
ne: अन्य प्याकेजहरूद्वारा आवश्यक नभएका निर्भरताहरू हटाउनुहोस्, यदि यो विकल्प प्याकेज नाम बिना प्रयोग गरिन्छ भने सबै अनाथहरू हटाउनुहोस्

en: remove packages only if they are not required by any other packages
ne: प्याकेजहरू मात्र हटाउनुहोस् यदि तिनीहरू कुनै अन्य प्याकेजहरू द्वारा आवश्यक पर्दैन

en: removing %1$s breaks dependency '%2$s' required by %3$s
ne: हटाउँदै %1$sनिर्भरता तोड्छ  '%2$s' द्वारा आवश्यक छ  %3$s

en: removing %s from target list
ne:  हटाउँदै%s लक्ष्य सूचीबाट

en: repo(s)
ne: रिपो(हरू)

en: search for packages which own the given filenames (filenames can be partial)
ne: दिइएको फाइलनामहरूको स्वामित्व भएका प्याकेजहरू खोज्नुहोस् (फाइलनामहरू आंशिक हुन सक्छन्)

en: specify how many versions of each package are kept in the cache directory
ne: प्रत्येक प्याकेजको कति संस्करणहरू क्यास डाइरेक्टरीमा राखिएका छन् निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: target not found: %s
ne: लक्ष्य फेला परेन:  %s

en: unable to satisfy dependency '%1$s' required by %2$s
ne: निर्भरता पूरा गर्न असमर्थ  '%1$s'  द्वारा आवश्यक छ %2$s

en: y
ne: र

en: yes
ne: हो

en: you can remove this file and retry
ne: तपाईं यो फाइल हटाउन र पुन: प्रयास गर्न सक्नुहुन्छ
