manjaro-pamac - en to nl_NL translation catalogue (323 entries)

en: %1$s and %2$s are in conflict
nl_NL: %1$s en %2$s zijn in conflict

en: %1$s exists in both %2$s and %3$s
nl_NL: %1$s bestaat zowel in %2$s en %3$s

en: %1$s installed as %2$s.pacnew
nl_NL: %1$s geïnstalleerd als %2$s.pacnew

en: %1$s installed as %2$s.pacsave
nl_NL: %1$s geïnstalleerd als %2$s.pacsave

en: %1$s optionally requires %2$s
nl_NL: %1$s vereist optioneel %2$s

en: %1$s: %2$s already exists in filesystem
nl_NL: %1$s: %2$s bestaat al in het bestandssysteem

en: %1$s: %2$s already exists in filesystem (owned by %3$s)
nl_NL: %1$s: %2$s bestaat al in het bestandssysteem (eigendom van %3$s)

en: %1$s: ignoring package upgrade (%2$s => %3$s)
nl_NL: %1$s: pakket upgrade negeren (%2$s => %3$s)

en: %s is invalid or corrupted
nl_NL: %s is ongeldig of beschadigd

en: %s is only available from AUR
nl_NL: %s is alleen beschikbaar via AUR

en: %s is owned by %s
nl_NL: %s is eigendom van %s

en: %s needs to be removed but it is a locked package
nl_NL: %s moet worden verwijderd maar het pakket is vergrendeld

en: %u available update | %u available updates
nl_NL[0]: %u update beschikbaar
nl_NL[1]: %u updates beschikbaar

en: %u file | %u files
nl_NL[0]: %u bestand
nl_NL[1]: %u bestanden

en: %u ignored update | %u ignored updates
nl_NL[0]: %u genegeerde update
nl_NL[1]: %u genegeerde updates

en: %u pending operation | %u pending operations
nl_NL[0]: %u opdracht in de wachtrij
nl_NL[1]: %u opdrachten in de wachtrij

en: A Package Manager with Alpm, AUR, Flatpak and Snap support
nl_NL: Een pakketbeheerder met Alpm, AUR, Flatpak en Snap ondersteuning

en: A restart is required for the changes to take effect
nl_NL: Opnieuw opstarten vereist om de wijzigingen door te voeren

en: AUR is a community maintained repository so it presents potential risks and problems.
    All AUR users should be familiar with the build process.
nl_NL: AUR is een pakketbron die beheerd wordt door de gemeenschap. Dit kan leiden tot risico's en problemen.
    Alle AUR-gebruikers dienen bekend te zijn met het bouwproces.

en: About
nl_NL: Over

en: About %lu minute remaining | About %lu minutes remaining
nl_NL[0]: Nog ongeveer %lu minuut te gaan
nl_NL[1]: Nog ongeveer %lu minuten te gaan

en: About %lu second remaining | About %lu seconds remaining
nl_NL[0]: Ongeveer %lu seconde resterend
nl_NL[1]: Ongeveer %lu seconden resterend

en: Add %s to remove
nl_NL: Voeg %s toe om te verwijderen

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: All
nl_NL: Alle

en: Alpm Package
nl_NL: Alpm-pakket

en: Apply transaction
nl_NL: Overdracht toepassen

en: Authentication failed
nl_NL: Authenticatie mislukt

en: Authentication is required to install, update, or remove packages
nl_NL: Voer je wachtwoord in om pakketten te installeren, updaten of verwijderen

en: Automatically download updates
nl_NL: Updates automatisch downloaden

en: Available actions
nl_NL: Beschikbare acties

en: Backup files
nl_NL: Back-upbestanden

en: Browse
nl_NL: Bladeren

en: Build
nl_NL: Bouwen

en: Build Date
nl_NL: Bouwdatum

en: Build directory
nl_NL: Bouwmap

en: Build files
nl_NL: Bouwbestanden

en: Build packages from AUR and install them with their dependencies
nl_NL: Bouw AUR-pakketten en installeer ze samen met hun afhankelijkheden

en: Building %s
nl_NL: Bezig met bouwen van %s

en: Building packages as dynamic user
nl_NL: Pakketten bouwen als dynamische gebruiker

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Channels
nl_NL: Kanalen

en: Check Dependencies
nl_NL: Afhankelijkheden controleren

en: Check available disk space
nl_NL: Beschikbare schijfruimte controleren

en: Check for development packages updates
nl_NL: Controleren op ontwikkelingspakketten-updates

en: Check for updates
nl_NL: Controleren op updates

en: Checking %s dependencies
nl_NL: Bezig met controleren van %s afhankelijkheden

en: Checking available disk space
nl_NL: Bezig met controleren van beschikbare schijfruimte

en: Checking dependencies
nl_NL: Bezig met controleren van afhankelijkheden

en: Checking development packages updates as root
nl_NL: Controleren op ontwikkelingspakketten-updates als root

en: Checking file conflicts
nl_NL: Bezig met controleren van bestandsconflicten

en: Checking for Updates
nl_NL: Bezig met zoeken naar updates

en: Checking integrity
nl_NL: Bezig met controleren van integriteit

en: Checking inter-conflicts
nl_NL: Bezig met controleren van interne conflicten

en: Checking keyring
nl_NL: Bezig met controleren van sleutelbos

en: Choose
nl_NL: Kiezen

en: Choose Ignored Upgrades
nl_NL: Kies genegeerde upgrades

en: Choose a Provider
nl_NL: Kies een leverancier

en: Choose a provider for %s
nl_NL: Kies een leverancier voor %s

en: Choose optional dependencies for %s
nl_NL: Kies optionele afhankelijkheden voor %s

en: Clean build files
nl_NL: Bouwbestanden verwijderen

en: Clean cache
nl_NL: Cache opschonen

en: Clean packages cache or build files
nl_NL: Pakketcache of bouwbestanden wissen

en: Clone or sync packages build files from AUR
nl_NL: Pakketbouwbestanden klonen of synchroniseren van/met AUR

en: Cloning %s build files
nl_NL: Bezig met klonen van %s bouwbestanden

en: Communication & News
nl_NL: Communicatie en nieuws

en: Configuring %s
nl_NL: Bezig met instellen van %s

en: Confined in a Sandbox
nl_NL: Traditonele sandbox

en: Conflicts With
nl_NL: Conflicteert met

en: Database file for %s does not exist
nl_NL: Het databankbestand van %s bestaat niet

en: Date
nl_NL: Datum

en: Dependencies
nl_NL: Afhankelijkheden

en: Depends On
nl_NL: Is afhankelijk van

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Development
nl_NL: Ontwikkeling

en: Display package details, multiple packages can be specified
nl_NL: Pakketgegevens tonen; er kunnen meerdere pakketten worden opgegeven

en: Do not check for updates when installing
nl_NL: Niet controleren op updates tijdens installeren

en: Downgrading %s
nl_NL: Bezig met verlagen van versie van %s

en: Download of %s finished
nl_NL: %s is gedownload

en: Download of %s started
nl_NL: %s wordt gedownload

en: Downloading %s
nl_NL: Bezig met downloaden van %s

en: Downloading required keys
nl_NL: Bezig met downloaden van vereiste sleutels

en: Edit %s build files
nl_NL: %s bouwbestanden bewerken

en: Edit build files
nl_NL: Bouwbestanden bewerken

en: Education & Science
nl_NL: Educatie en wetenschap

en: Enable AUR support
nl_NL: AUR-ondersteuning inschakelen

en: Enable Flatpak support
nl_NL: Flatpak-ondersteuning inschakelen

en: Enable Snap support
nl_NL: Snap-ondersteuning inschakelen

en: Enable downgrade
nl_NL: Afwaarderen inschakelen

en: Enter a number (default=%d)
nl_NL: Voer een getal in (standaard=%d)

en: Enter a selection (default=%s)
nl_NL: Voer een selectie in (standaard=%s)

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error while configuring %s
nl_NL: Fout tijdens instellen van %s

en: Error while running hooks
nl_NL: Fout tijdens uitvoeren van hooks

en: Exit code is 100 if updates are available
nl_NL: Afsluitcode is 100 als er updates beschikbaar zijn

en: Explicitly installed
nl_NL: Expliciet geïnstalleerd

en: Failed to build %s
nl_NL: Kan %s niet compileren

en: Failed to check %s dependencies
nl_NL: Fout tijdens controleren van %s afhankelijkheden

en: Failed to clone %s build files
nl_NL: Kan %s bouwbestanden niet klonen

en: Failed to commit transaction
nl_NL: Het uitvoeren van de overdracht is mislukt

en: Failed to generate %s information
nl_NL: Fout tijdens genereren van informatie %s

en: Failed to init transaction
nl_NL: Het initialiseren van de overdracht is mislukt

en: Failed to initialize AUR database
nl_NL: Het initialiseren van de AUR databanken is mislukt

en: Failed to initialize alpm library
nl_NL: Het initialiseren van de alpm-bibliotheek is mislukt

en: Failed to prepare transaction
nl_NL: Het voorbereiden van de overdracht is mislukt

en: Failed to synchronize AUR database
nl_NL: Het synchroniseren van de AUR databanken is mislukt

en: Failed to synchronize databases
nl_NL: Het synchroniseren van de databanken is mislukt

en: Featured
nl_NL: Uitgelicht

en: Files
nl_NL: Bestanden

en: First Submitted
nl_NL: Toegevoegd op

en: Flatpak packages are maintained by their publisher.
nl_NL: Flatpak-pakketten worden beheerd door degene die ze publiceert.

en: Foreign
nl_NL: Externe pakketten

en: Games
nl_NL: Spellen

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Generating %s information
nl_NL: Bezig met genereren van informatie %s

en: Groups
nl_NL: Groepen

en: If no package name is given, use the PKGBUILD file in the current directory
nl_NL: Als geen pakketnaam wordt opgegeven, gebruik dan het PKGBUILD-bestand van de huidige map

en: Ignore all
nl_NL: Alles negeren

en: Ignored
nl_NL: Negeer

en: Import PGP key
nl_NL: PGP-sleutel importeren

en: Includes performance, stability and security improvements
nl_NL: Bevat prestatie, stabiliteit en beveiliging verbeteringen

en: Install
nl_NL: Installeren

en: Install %s anyway
nl_NL: %s tóch installeren

en: Install Date
nl_NL: Installatiedatum

en: Install Local Packages
nl_NL: Installeer lokale pakketten

en: Install Reason
nl_NL: Installatiereden

en: Install all
nl_NL: Alles installeren

en: Install packages from repositories, path or url
nl_NL: Installeer pakketten uit pakketbronnen, een pad of een url

en: Install, update, or remove packages
nl_NL: Installeer, update of verwijder pakketten

en: Installed
nl_NL: Geïnstalleerd

en: Installed Size
nl_NL: Installatiegrootte

en: Installed as a dependency for another package
nl_NL: Geïnstalleerd als afhankelijkheid van een ander pakket

en: Installing %s
nl_NL: Bezig met installeren van %s

en: It has been backed up to %s
nl_NL: Er is een back-up gemaakt in %s

en: Last Modified
nl_NL: Laatst bijgewerkt op

en: Last refresh
nl_NL: Laatste verversing

en: Launch
nl_NL: Openen

en: Licenses
nl_NL: Licenties

en: List packages, groups, repositories or files
nl_NL: Lijst met pakketten, groepen, pakketbronnen of bestanden

en: Loading packages files
nl_NL: Bezig met laden van pakketbestanden

en: Maintainer
nl_NL: Beheerder

en: Make Dependencies
nl_NL: Afhankelijkheden bouwen

en: Mark as explicitly installed
nl_NL: Markeren als expliciet geïnstalleerd

en: Misconfiguration of these options can lead to system breakage.
    Modify them only if you know what you are doing.
nl_NL: Het slecht instellen van deze opties kan leiden tot beschadigingen.
    Pas ze alleen aan als je weet wat je doet!

en: Music & Audio
nl_NL: Muziek en audio

en: Name
nl_NL: Naam

en: No
nl_NL: Nee

en: No PKGBUILD file found in current directory
nl_NL: Geen PKGBUILD-bestand aangetroffen in huidige map

en: No package found
nl_NL: Geen pakket gevonden

en: No package owns %s
nl_NL: Er is geen eigenaar van %s

en: None
nl_NL: Geen

en: Nothing to do
nl_NL: Niets te doen

en: Number of versions of each package to keep in the cache
nl_NL: Aantal in de cache te bewaren versies van elk pakket

en: OS Updates
nl_NL: Besturingssysteem updates

en: Official Repositories
nl_NL: Officiële pakketbronnen

en: Optional Dependencies
nl_NL: Optionele afhankelijkheden

en: Optional For
nl_NL: Optioneel voor

en: Orphan Of
nl_NL: Weespakket van

en: Orphans
nl_NL: Weespakketten

en: Out of Date
nl_NL: Verouderd

en: Package Base
nl_NL: Pakketgroep

en: Package Manager
nl_NL: Pakketbeheer

en: Packager
nl_NL: Bouwer

en: Pamac History
nl_NL: Pamac-geschiedenis

en: Pending
nl_NL: In wachtrij

en: Photo & Video
nl_NL: Foto en video

en: Preferences
nl_NL: Voorkeuren

en: Preparing
nl_NL: Bezig met voorbereiden

en: Productivity
nl_NL: Productiviteit

en: Progress
nl_NL: Voortgang

en: Provides
nl_NL: Stelt beschikbaar

en: Publisher
nl_NL: Gepubliceerd door

en: Refresh
nl_NL: Vernieuwen

en: Refresh databases
nl_NL: Databanken vernieuwen

en: Refreshing %s
nl_NL: Bezig met vernieuwen van %s

en: Refreshing mirrors list
nl_NL: Bezig met vernieuwen van spiegelserverlijst

en: Reinstall
nl_NL: Opnieuw installeren

en: Reinstall packages
nl_NL: Pakketten herinstalleren

en: Reinstalling %s
nl_NL: Bezig met herinstalleren van %s

en: Relevance
nl_NL: Relevantie

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove all
nl_NL: Alles verwijderen

en: Remove only the versions of uninstalled packages
nl_NL: Alleen versies verwijderen van gedeïnstalleerde pakketten

en: Remove packages
nl_NL: Pakketten verwijderen

en: Remove unrequired dependencies
nl_NL: Niet-benodigde afhankelijkheden verwijderen

en: Removing %s
nl_NL: Bezig met verwijderen van %s

en: Removing invalid files and retrying
nl_NL: Ongeldige bestanden verwijderen en opnieuw proberen

en: Replaces
nl_NL: Vervangt

en: Repositories
nl_NL: Pakketbronnen

en: Repository
nl_NL: Pakketbron

en: Required By
nl_NL: Vereist door

en: Reset build files
nl_NL: Standaardwaarden

en: Resolving dependencies
nl_NL: Bezig met oplossen van afhankelijkheden

en: Restart
nl_NL: Heropstarten

en: Running post-transaction hooks
nl_NL: Bezig met uitvoeren van afhandeling van overdracht

en: Running pre-transaction hooks
nl_NL: Bezig met uitvoeren van voorbereiding van overdracht

en: Safely check for updates without modifiying the databases
nl_NL: Veilig op updates controleren zonder de databanken aan te passen

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search for packages or files, multiple search terms can be specified
nl_NL: Zoek naar pakketten of bestanden; er kunnen meerdere zoektermen worden gebruikt

en: Select Build Directory
nl_NL: Selecteer bouwmap

en: Setting build directory to %s
nl_NL: Bouwmap instellen op %s

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Snap packages are maintained by their publisher.
nl_NL: Snap-pakketten worden beheerd door degene die ze publiceert.

en: Sort by
nl_NL: Sorteren op

en: Synchronizing package databases
nl_NL: Bezig met synchroniseren van pakketdatabanken

en: The PGP key %1$s is needed to verify %2$s source files
nl_NL: De PGP-sleutel %1$s is nodig om %2$s bronbestanden te verifiëren

en: The build directory will be the parent directory, --builddir option will be ignored
nl_NL: De bouwmap wordt de hoofdmap, --builddir wordt genegeerd

en: The snap %s was published using classic confinement
nl_NL: De snap, %s, beschikt over een traditionele sandbox

en: Timeout expired
nl_NL: Time-out verlopen

en: To build
nl_NL: Te bouwen

en: To delete
nl_NL: Te verwijderen

en: To downgrade
nl_NL: Te verlagen in versie

en: To install
nl_NL: Te installeren

en: To reinstall
nl_NL: Te herinstalleren

en: To remove
nl_NL: Te verwijderen

en: To upgrade
nl_NL: Te upgraden

en: Total download size
nl_NL: Totale downloadgrootte

en: Total installed size
nl_NL: Totale installatiegrootte

en: Total removed size
nl_NL: Totale verwijdergrootte

en: Transaction Summary
nl_NL: Overdrachtsamenvatting

en: Transaction cancelled
nl_NL: De overdracht is afgebroken

en: Transaction successfully finished
nl_NL: De overdracht is succesvol afgerond

en: Trust %s and import the PGP key
nl_NL: %s vertrouwen en PGP-sleutel importeren

en: Trust and Import
nl_NL: Vertrouwen en importeren

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Updates Available
nl_NL: Updates beschikbaar

en: Upgrade your system
nl_NL: Systeem bijwerken

en: Upgrading %s
nl_NL: Bezig met bijwerken van %s

en: Utilities
nl_NL: Hulpmiddelen

en: Validated By
nl_NL: Gevalideerd Door

en: Version
nl_NL: Versie

en: View %s build files diff
nl_NL: diff van %s bouwbestanden bekijken

en: View History
nl_NL: Geschiedenis tonen

en: Votes
nl_NL: Stemmen

en: Waiting for another package manager to quit
nl_NL: Bezig met wachten op het afsluiten van een andere pakketbeheerder

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Worldwide
nl_NL: Wereldwijd

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Your system is up to date
nl_NL: Je systeem is up-to-date

en: [y/N]
nl_NL: [j/N]

en: _Apply
nl_NL: _Toepassen

en: _Cancel
nl_NL: _Annuleren

en: _Choose
nl_NL: _Kiezen

en: _Close
nl_NL: _Sluiten

en: _Open
nl_NL: _Openen

en: _Quit
nl_NL: _Afsluiten

en: action
nl_NL: actie

en: all
nl_NL: alles

en: also check development packages updates (use with --aur)
nl_NL: ook controleren op ontwikkelingspakketten-updates (gebruiken met --aur)

en: also check updates in AUR
nl_NL: ook controleren op AUR-updates

en: also clone needed dependencies
nl_NL: ook benodigde afhankelijkheden klonen

en: also display all files names
nl_NL: ook alle bestandsnamen tonen

en: also search in AUR
nl_NL: ook zoeken in AUR

en: also upgrade development packages (use with --aur)
nl_NL: ook ontwikkelingspakketten-updates (gebruiken met --aur)

en: also upgrade packages installed from AUR
nl_NL: ook AUR-pakketten opwaarderen

en: and --no-clone option will be enforced
nl_NL: en de optie --no-clone wordt afgedwongen

en: build directory (use with --aur), if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
nl_NL: bouwmap (gebruik met --aur); als geen bouwmap wordt opgegeven, dan wordt die uit pamac.conf gebruikt

en: build directory (use with --devel), if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
nl_NL: bouwmap (gebruik met --aur); als geen bouwmap wordt opgegeven, dan wordt die uit pamac.conf gebruikt

en: build directory, if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
nl_NL: bouwmap; als geen bouwmap wordt opgegeven, dan wordt die uit pamac.conf gebruikt

en: bypass any and all confirmation messages
nl_NL: alle bevestigingsvragen negeren

en: check for updates
nl_NL: Controleer op updates

en: dir
nl_NL: map

en: do not check for updates
nl_NL: niet controleren op updates

en: do not clone build files from AUR, only use local files
nl_NL: geen bouwbestanden klonen van AUR; alleen lokale bestanden gebruiken

en: do not keep built packages in cache after installation
nl_NL: gebouwde pakketten niet bewaren in cache na installeren

en: do not print any output
nl_NL: geen uitvoer tonen

en: do not refresh the databases
nl_NL: databanken niet vernieuwen

en: do not remove files, only find candidate packages
nl_NL: geen bestanden verwijderen, alleen kandidaten aangeven

en: do not search in AUR
nl_NL: niet zoeken in AUR

en: download all packages but do not install/upgrade anything
nl_NL: alle pakketten downloaden, maar niks installeren/bijwerken

en: enable package downgrades
nl_NL: pakketten afwaarderen inschakelen

en: every 12 hours
nl_NL: Iedere 12 uur

en: every 3 hours
nl_NL: Iedere 3 uur

en: every 6 hours
nl_NL: Iedere 6 uur

en: every day
nl_NL: Iedere dag

en: every week
nl_NL: Iedere week

en: failed to retrieve some files
nl_NL: kan sommige bestanden niet ophalen

en: file(s)
nl_NL: bestand(en)

en: force the refresh of the databases
nl_NL: databanken geforceerd vernieuwen

en: group(s)
nl_NL: groep(en)

en: if possible, remove %s and retry
nl_NL: Indien mogelijk, verwijder %s en probeer opnieuw

en: if this file is not needed, remove it and retry
nl_NL: Als dit bestand niet nodig is, verwijder het en probeer opnieuw

en: ignore a package upgrade, multiple packages can be specified by separating them with a comma
nl_NL: een pakketopwaardering negeren; meerdere pakketten kunnen kommagescheiden worden opgegeven

en: ignore files backup
nl_NL: bestandsback-up negeren

en: installing %1$s (%2$s) breaks dependency '%3$s' required by %4$s
nl_NL: het installeren van %1$s (%2$s) breekt afhankelijkheid '%3$s', vereist voor %4$s

en: keep built packages in cache after installation
nl_NL: gebouwde pakketten bewaren in cache na installeren

en: key %s could not be imported
nl_NL: De sleutel %s kan niet worden geïmporteerd

en: list all packages available in the given repos, if no repo is given list all repos
nl_NL: alle pakketten opsommen die beschikbaar zijn in de opgegeven pakketbronnen; bij geen pakketbronnen worden ze allen getoond

en: list all packages that are members of the given groups, if no group is given list all groups
nl_NL: alle pakketten opsommen die onderdeel zijn van de opgegeven groepen; bij geen groep worden alle groepen getoond

en: list explicitly installed packages
nl_NL: expliciet geïnstalleerde pakketten opsommen

en: list files owned by the given packages
nl_NL: bestanden opsommen die bij opgegeven pakketten horen

en: list installed packages
nl_NL: geïnstalleerde pakketten opsommen

en: list packages that were installed as dependencies but are no longer required by any installed package
nl_NL: pakketten opsommen die geïnstalleerd zijn als afhankelijkheden maar niet langer vereist zijn

en: list packages that were not found in the repositories
nl_NL: pakketten opsommen die niet zijn aangetroffen in de pakketbronnen

en: mark all packages explicitly installed
nl_NL: alle pakketten markeren als expliciet geïnstalleerd

en: mark all packages installed as a dependency
nl_NL: alle pakketten markeren als geïnstalleerde afhankelijkheid

en: none
nl_NL: geen

en: number
nl_NL: aantal

en: only print names
nl_NL: alleen namen tonen

en: only print one line per update
nl_NL: slechts één regel per update tonen

en: only print what would be done but do not run the transaction
nl_NL: toon alleen wat er gedaan wordt maar voer de transactie niet uit

en: only search for installed packages
nl_NL: alleen zoeken naar geïnstalleerde pakketten

en: only search for packages in repositories
nl_NL: alleen zoeken naar pakketten in de pakketbronnen

en: only target uninstalled packages
nl_NL: Alleen versies verwijderen van gedeïnstalleerde pakketten

en: options
nl_NL: opties

en: overwrite conflicting files, multiple patterns can be specified by separating them with a comma
nl_NL: conflicterende bestanden overschrijven; meerdere patronen kunnen kommagescheiden worden opgegeven

en: overwrite existing files
nl_NL: bestaande bestanden overschrijven

en: package %s does not have a valid architecture
nl_NL: het pakket '%s' bevat een ongeldige architectuur

en: package(s)
nl_NL: pakket(ten)

en: remove all build files, the build directory is the one specified in pamac.conf
nl_NL: alle bouwbestanden verwijderen; de bouwmap is die uit pamac.conf

en: remove dependencies that are not required by other packages, if this option is used without package name remove all orphans
nl_NL: afhankelijkheden verwijderen die niet vereist zijn door andere pakketten; als deze optie wordt gebruikt zonder pakketnaam, dan worden alle verouderde verwijderd

en: remove packages only if they are not required by any other packages
nl_NL: pakketten alleen verwijderen als deze niet vereist zijn door andere pakketten

en: removing %1$s breaks dependency '%2$s' required by %3$s
nl_NL: het verwijderen van %1$s breekt afhankelijkheid '%2$s', vereist voor %3$s

en: removing %s from target list
nl_NL: %s van doellijst verwijderen

en: repo(s)
nl_NL: pakketbron(nen)

en: search for packages which own the given filenames (filenames can be partial)
nl_NL: zoeken naar pakketten die overeenkomen met de opgegeven bestandsnamen (mag deels)

en: specify how many versions of each package are kept in the cache directory
nl_NL: aantal in de cache te houden versies van elk pakket

en: target not found: %s
nl_NL: het doel kan niet worden gevonden: %s

en: unable to satisfy dependency '%1$s' required by %2$s
nl_NL: niet in staat om te voldoen aan afhankelijkheid '%1$s', vereist voor %2$s

en: y
nl_NL: j

en: yes
nl_NL: ja

en: you can remove this file and retry
nl_NL: Je kan dit bestand verwijderen en opnieuw proberen
