manjaro-pamac - en to sl translation catalogue (351 entries)

en: %1$s and %2$s are in conflict
sl: %1$s in %2$s sta v sporu

en: %1$s exists in both %2$s and %3$s
sl: %1$s obstaja tako v %2$s kot v %3$s

en: %1$s installed as %2$s.pacnew
sl: %1$s nameščen kot %2$s.pacnew

en: %1$s installed as %2$s.pacsave
sl: %1$s nameščen kot %2$s.pacsave

en: %1$s optionally requires %2$s
sl: %1$s opcijsko zahteva %2$s

en: %1$s: %2$s already exists in filesystem
sl: %1$s: %2$s že obstaja v datotečnem sistemu

en: %1$s: %2$s already exists in filesystem (owned by %3$s)
sl: %1$s: %2$s že obstaja v datotečnem sistemu (lastnik je %3$s)

en: %1$s: ignoring package upgrade (%2$s => %3$s)
sl: %1$s: preziram nadgradnjo paketa (%2$s => %3$s)

en: %s is invalid or corrupted
sl: %s je neustrezen ali pokvarjen

en: %s is only available from AUR
sl: %s je na voljo le iz AUR

en: %s is owned by %s
sl: %s si lasti %s

en: %s needs to be removed but it is a locked package
sl: %s je potrebno odstraniti, vendar je ta paket zaklenjen

en: %u available update | %u available updates
sl[0]: Na voljo je %u posodobitev
sl[1]: Na voljo sta %u posodobitvi
sl[2]: Na voljo je %u posodobitev
sl[3]: Na voljo je %u posodobitev

en: %u file | %u files
sl[0]: %u datoteke
sl[1]:  %u datotek
sl[2]: %u datotek
sl[3]: %u datotek

en: %u ignored update | %u ignored updates
sl[0]: %u prezrta posodobitev
sl[1]: %u prezrti posodobitvi
sl[2]: %u  prezrte posodobitve
sl[3]: %u prezrtih posodobitev

en: %u pending operation | %u pending operations
sl[0]: %u operacija na čakanju
sl[1]: %u operaciji na čakanju
sl[2]: %u operacij na čakanju
sl[3]: %u operacij na čakanju

en: A Package Manager with Alpm, AUR, Flatpak and Snap support
sl: Upravljalnik paketov s podporo za Alpm, AUR, Flatpak in Snap

en: A restart is required for the changes to take effect
sl: Za uveljavitev sprememb je potreben nov zagon

en: AUR is a community maintained repository so it presents potential risks and problems.
    All AUR users should be familiar with the build process.
sl: AUR je repoziroij, ki ga urejajo uporabniki, zaradi česar je lahko potencialni vir tveganj in težav.
    Priporočljivo je, da so vsi uporabniki AUR seznanjeni s procesom izgradnje programov.

en: About
sl: O programu Pamac

en: About %lu minute remaining | About %lu minutes remaining
sl[0]: Še približno %lu minuta
sl[1]: Še približno %lu minuti
sl[2]: Še približno %lu minut
sl[3]: Še približno %lu minut

en: About %lu second remaining | About %lu seconds remaining
sl[0]: Ostala je še približno %lu sekunda
sl[1]: Ostali sta še približno %lu sekundi
sl[2]: Ostale so še približno %lu sekunde
sl[3]: Ostalo je še približno %lu sekund

en: Add %s to install
sl: Za namestitev dodaj %s

en: Add %s to reinstall
sl: Dodaj %s za ponovno namestitev

en: Add %s to remove
sl: Dodaj %s za odstranitev

en: Advanced
sl: Napredno

en: All
sl: Vse

en: Alpm Package
sl: Paket Alpm

en: Apply transaction
sl: Uveljavi prenos

en: Authentication failed
sl: Potrditev identitete ni uspela

en: Authentication is required to install, update, or remove packages
sl: Za namestitev, posodobitev ali odstranjevanje paketov je potrebna overitev

en: Automatically download updates
sl: Samodejno prenesi posodobitve

en: Available actions
sl: Dejanja, ki so na voljo

en: Backup files
sl: Varnostne datoteke

en: Browse
sl: Brskaj

en: Build
sl: Izgradnja

en: Build Date
sl: Datum razvoja

en: Build directory
sl: Izgradi direktorij

en: Build files
sl: Izgradne datoteke

en: Build packages from AUR and install them with their dependencies
sl: Izgradi pakete iz AUR in jih namesti z odvisnostmi

en: Building %s
sl: Izgradnja %s

en: Building packages as dynamic user
sl: Gradnja paketov kot dinamični uporabnik

en: Cache
sl: Predpomnilnik

en: Categories
sl: Kategorije

en: Channels
sl: Kanali

en: Check Dependencies
sl: Preveri odvisnosti

en: Check available disk space
sl: Preveri prostor na disku

en: Check for development packages updates
sl: Išči posodobitve za razvojne pakete

en: Check for updates
sl: Preveri za posodobitve

en: Checking %s dependencies
sl: Preverjanje %s odvisnosti

en: Checking available disk space
sl: Preverjanje razpoložljivega prostora

en: Checking dependencies
sl: Preverjam odvisnosti

en: Checking development packages updates as root
sl: Preverjanje posodobitev razvojnih paketov kot korenski uporabnik

en: Checking file conflicts
sl: Preverjam konflikte datotek

en: Checking for Updates
sl: Iskanje posodobitev

en: Checking integrity
sl: Preverjanje celovitosti

en: Checking inter-conflicts
sl: Preverjanje medsebojnih sporov

en: Checking keyring
sl: Preverjanje zbirke ključev

en: Choose
sl: Izberite

en: Choose Ignored Upgrades
sl: Izberi prezrte nadgradnje

en: Choose a Provider
sl: Izberi ponudnika

en: Choose a provider for %s
sl: Izberite ponudnika za %s

en: Choose optional dependencies for %s
sl: Izberite opcijske odvisnosti za %s

en: Clean
sl: Počisti

en: Clean build files
sl: Počisti izgradne datoteke

en: Clean cache
sl: Izbriši predpomnilnik

en: Clean packages cache or build files
sl: Pobriši medpomnilnik paketov ali izgradnih datotek

en: Clone or sync packages build files from AUR
sl: Kloniraj ali sinhroniziraj datoteke izgradnje paketov iz AUR

en: Cloning %s build files
sl: Kloniranje %s izgradnih datotek

en: Communication & News
sl: Komunikacija & novice

en: Configuring %s
sl: Konfiguriranje %s

en: Confined in a Sandbox
sl: Omejeno na peskovnik

en: Conflicts With
sl: Je v sporu s

en: Database file for %s does not exist
sl: Datoteka podatkovne zbirke za %s ne obstaja

en: Date
sl: Datum

en: Dependencies
sl: Odvisnosti

en: Depends On
sl: Odvisen od

en: Description
sl: Opis

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Development
sl: Razvoj

en: Display package details, multiple packages can be specified
sl: prikaži podrobnosti paketov. Mogoče je določiti več paketov

en: Do not check for updates when installing
sl: Ne išči posodobitev med nameščanjem

en: Downgrading %s
sl: Namestitev starejše različice %s

en: Download of %s finished
sl: Prenos %s se je zaključil

en: Download of %s started
sl: Prenos %s se je začel

en: Downloading %s
sl: Prenašanje %s

en: Downloading required keys
sl: Prenašanje potrebnih ključev

en: Downloads
sl: Prenosi

en: Edit %s build files
sl: Uredi %s izgradnih datotek

en: Edit build files
sl: Uredi izgradne datoteke

en: Education & Science
sl: Izobraževanje in znanost

en: Enable AUR support
sl: Omogoči podporo AUR

en: Enable Flatpak support
sl: Omogoči podporo za Flatpak

en: Enable Snap support
sl: Omogoči podporo za Snap

en: Enable downgrade
sl: Omogoči posodobitev na starejšo različico

en: Enter a number (default=%d)
sl: Vnesite številko (privzeto=%d)

en: Enter a selection (default=%s)
sl: Vnesite izbor (privzeto=%s)

en: Error
sl: Napaka

en: Error while configuring %s
sl: Napaka pri konfiguriranju %s

en: Error while running hooks
sl: Napaka pri zaganjanju spojev (hooks)

en: Exit code is 100 if updates are available
sl: Izhodna koda je 100, kadar so na voljo posodobitve

en: Explicitly installed
sl: Izrecno nameščeno

en: Failed to build %s
sl: Neuspešna izgradnja %s

en: Failed to check %s dependencies
sl: Neuspelo preverjanje %s odvisnosti

en: Failed to clone %s build files
sl: Neuspelo kloniranje %s izgradnih datotek

en: Failed to commit transaction
sl: Ni bilo mogoče izvesti prenosa

en: Failed to generate %s information
sl: Neuspelo ustvarjanje %s podatkov

en: Failed to init transaction
sl: Ni bilo mogoče začeti prenosa

en: Failed to initialize AUR database
sl: Neuspešna inicializacija AUR podatkovne zbirke

en: Failed to initialize alpm library
sl: Zagon knjižnice alpm ni bilo uspešno

en: Failed to prepare transaction
sl: Pripravljanje prenosa je spodletelo

en: Failed to synchronize AUR database
sl: Sinhronizacija podatkovne zbirke AUR je spodletela

en: Failed to synchronize databases
sl: Sinhronizacija zbirk podatkov je spodletelo

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: Files
sl: Datoteke

en: First Submitted
sl: Prvič posredovane

en: Flatpak packages are maintained by their publisher.
sl: Flatpak paketi so vzdrževani s strani njihovih izdajateljev.

en: Foreign
sl: Tuje

en: Games
sl: Igre

en: General
sl: Splošno

en: Generating %s information
sl: Ustvarjanje %s podatkov

en: Groups
sl: Skupine

en: Hide tray icon when no update
sl: Skrji statusno ikono, kadar ni nadgradenj

en: If no package name is given, use the PKGBUILD file in the current directory
sl: Če ni podano ime paketa, uporabi PKGBUILD datoteko v trenutnem direktoriju

en: Ignore all
sl: Prezri vse

en: Ignored
sl: Prezrto

en: Ignored upgrades
sl: Prezrte nadgradnje

en: Import PGP key
sl: Uvozi PGP ključ

en: Includes performance, stability and security improvements
sl: Vključuje izboljšave zmogljivosti, stabilnosti in varnosti

en: Install
sl: Namesti

en: Install %1$s from %2$s
sl: Namesti %1$s iz %2$s

en: Install %s anyway
sl: Vseeno namesti %s

en: Install Date
sl: Datum namestitve

en: Install Local Packages
sl: Namesti lokalne pakete

en: Install Reason
sl: Razlog za namestitev

en: Install all
sl: Namesti vse

en: Install packages from repositories, path or url
sl: Namesti pakete iz skladišča, poti ali url naslova

en: Install, update, or remove packages
sl: Namesti, posodobi ali odstrani pakete

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Installed Size
sl: Velikost namestitve

en: Installed as a dependency for another package
sl: Nameščeno kot odvisnost za drugi paket

en: Installing %s
sl: Nameščanje %s

en: It has been backed up to %s
sl: Varnostno kopirano v %s

en: Keep built packages
sl: Ohrani zgrajene pakete

en: Last Modified
sl: Zadnja sprememba

en: Last refresh
sl: Nazadnje osveženo

en: Launch
sl: Zaženi

en: Licenses
sl: Licence

en: List packages, groups, repositories or files
sl: Seznam paketov, skupin, repozitorijev ali datotek

en: Loading packages files
sl: Nalaganje datotek paketov

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: Make Dependencies
sl: Ustvari odvisnosti

en: Mark as explicitly installed
sl: Označi kot eksplicitno nameščeno

en: Misconfiguration of these options can lead to system breakage.
    Modify them only if you know what you are doing.
sl: Napačna nastavitev teh opcij lahko pokvari sistem.
    Spreminjajte jih le, če veste, kaj delate.

en: Music & Audio
sl: Glasba in zvok

en: Name
sl: Ime

en: No
sl: Ne

en: No PKGBUILD file found in current directory
sl: V trenutnem direktoriju ni bilo mogoče najti PKGBUILD

en: No package found
sl: Najden ni bil noben paket

en: No package owns %s
sl: Noben paket si ne lasti %s

en: None
sl: Brez

en: Nothing to do
sl: Ni opravil

en: Number of versions of each package to keep
sl: Število različic, ki naj se obdržijo za vsak paket

en: Number of versions of each package to keep in the cache
sl: Število verzij za vsak paket shranjenih v predpomnilniku

en: OS Updates
sl: Posodobitve OS

en: Official Repositories
sl: Uradni repozitoriji

en: Optional Dependencies
sl: Opcijske odvisnosti

en: Optional For
sl: Opcijsko za

en: Orphan Of
sl: Sirota od

en: Orphans
sl: Osirotele datoteke

en: Out of Date
sl: Zastarel

en: Package Base
sl: Zbirka paketov

en: Package Manager
sl: Upravljalnik paketov

en: Packager
sl: Zapakiral

en: Pamac History
sl: Pamac zgodovina

en: Parallel downloads
sl: Vzporedni prenosi

en: Pending
sl: Na čakanju

en: Photo & Video
sl: Fotografije in video

en: Preferences
sl: Nastavitve

en: Preparing
sl: Pripravljam

en: Productivity
sl: Produktivnost

en: Progress
sl: Napredek

en: Provides
sl: Zagotavlja

en: Publisher
sl: Izdajatelj

en: Refresh
sl: Osveži

en: Refresh Mirrors
sl: Osveži zrcala

en: Refresh databases
sl: Osveži baze podatkov

en: Refreshing %s
sl: Osveževanje %s

en: Refreshing mirrors list
sl: Osveževanje seznama zrcalnih strežnikov

en: Reinstall
sl: Ponovno namesti

en: Reinstall packages
sl: Ponovno namesti pakete

en: Reinstalling %s
sl: Ponovno nameščanje %s

en: Relevance
sl: Relevantnost

en: Remove
sl: Odstrani

en: Remove all
sl: Odstrani vse

en: Remove only the uninstalled packages
sl: Odstrani le od-nameščene pakete

en: Remove only the versions of uninstalled packages
sl: Odstrani le različice nenameščenih paketov

en: Remove packages
sl: Odstrani pakete

en: Remove unrequired dependencies
sl: Odstrani nezahtevane odvisnosti

en: Removing %s
sl: Odstranjevanje %s

en: Removing invalid files and retrying
sl: Odstranjevanje pokvarjenih datotek in ponovni poskus

en: Replaces
sl: Nadomesti

en: Repositories
sl: Skladišča

en: Repository
sl: Repozitorij

en: Required By
sl: Zahtevano s strani

en: Reset build files
sl: Ponastavi izgradne datoteke

en: Resolving dependencies
sl: Razrešujem odvisnosti

en: Restart
sl: Ponovni zagon

en: Running post-transaction hooks
sl: Zagon po-prenosnih spojev (hooks)

en: Running pre-transaction hooks
sl: Zagon pred-prenosnih spojev (hooks)

en: Safely check for updates without modifiying the databases
sl: Varno preveri ali osbatajajo posodobitve, ne da bi spreminjal bazo podatkov

en: Save
sl: Shrani

en: Search
sl: Išči

en: Search for packages or files, multiple search terms can be specified
sl: Iskanje paketov ali datotek. Lahko določite več iskalnih pogojev

en: Select Build Directory
sl: Določite mapo za gradnjo

en: Setting build directory to %s
sl: Nastavitev imenika za gradnjo na %s

en: Size
sl: Velikost

en: Snap packages are maintained by their publisher.
sl: Snap paketi so vzdrževani s strani njihovih izdajateljev.

en: Software Mode
sl: Programski način

en: Sort by
sl: Sortiraj po

en: Synchronizing package databases
sl: Sinhronizacija podatkovnih zbirk paketov

en: The PGP key %1$s is needed to verify %2$s source files
sl: Ključ PGP %1$s je potreben za overitev %2$s izvornih datotek

en: The build directory will be the parent directory, --builddir option will be ignored
sl: Izgradni direktorij bo starševski direktorij, -builddir opcije bodo prezrte

en: The snap %s was published using classic confinement
sl: Snap posnetek %s je bil objavljen z uporabo klasične omejitve

en: There is %1$u member in group %2$s | There are %1$u members in group %2$s
sl[0]: V skupini %2$s je %1$u član
sl[1]: V skupini %2$s je %1$u član
sl[2]: V skupini %2$s je %1$u član
sl[3]: V skupini %2$s je %1$u članov

en: Third Party
sl: Iz tretje roke

en: Timeout expired
sl: Časovna omejitev je potekla

en: To build
sl: Za izgradnjo

en: To delete
sl: Za brisanje

en: To downgrade
sl: Za podgraditev

en: To install
sl: Za namestitev

en: To reinstall
sl: Za ponovno namestitev

en: To remove
sl: Za odstranitev

en: To upgrade
sl: Posodobiti

en: Total download size
sl: Celotna velikost prenosa

en: Total installed size
sl: Skupna velikost namestitve

en: Total removed size
sl: Skupna velikost odstranjenih podatkov

en: Transaction Summary
sl: Povzetek prenosa

en: Transaction cancelled
sl: Prenos je bil preklican

en: Transaction successfully finished
sl: Prenos je bil uspešno zaključen

en: Trust %s and import the PGP key
sl: Zaupaj %s in uvozi PGP ključ

en: Trust and Import
sl: Zaupaj in uvozi

en: Unknown
sl: Neznano

en: Updates
sl: Posodobitve

en: Updates Available
sl: Na voljo so posodobitve

en: Updates check frequency
sl: Pogostost preverjanja nadgradenj

en: Upgrade your system
sl: Nadgraditev sistema

en: Upgrading %s
sl: Nadgrajevanje %s

en: Use mirrors from
sl: Uporabi zrcala za

en: Utilities
sl: Orodja

en: Validated By
sl: Overitelj

en: Version
sl: Različica

en: View %s build files diff
sl: Prikaži razliko za %s izgradnih datotek

en: View History
sl: Glej zgodovino

en: Votes
sl: Glasovi

en: Waiting for another package manager to quit
sl: Čakam, da se zapre drugi upravljalnik paketov

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Worldwide
sl: Po celem svetu

en: Yes
sl: Da

en: Your system is up to date
sl: Vaš sistem je posodobljen

en: [e/y/N]
sl: [i/d/N]

en: [y/N]
sl: [d/N]

en: _Apply
sl: _Uveljavi

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Choose
sl: _Izberi

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Open
sl: _Odpri

en: _Quit
sl: _Izhod

en: action
sl: dejanje

en: all
sl: vse

en: also check development packages updates (use with --aur)
sl: preveri tudi posodobitve v razvojnih paketih (uporaba z --aur)

en: also check updates in AUR
sl: išči posodobitve tudi v AUR

en: also clone needed dependencies
sl: kloniraj tudi potrebne odvisnosti

en: also display all files names
sl: prikaži tudi vsa imena datotek

en: also search in AUR
sl: išči tudi po AUR

en: also upgrade development packages (use with --aur)
sl: posodobi tudi razvojne pakete (uporaba z --aur)

en: also upgrade packages installed from AUR
sl: posodobi tudi pakete nameščene iz AUR

en: and --no-clone option will be enforced
sl: in --no-clone opcija bo prisilno uveljavljena

en: build directory (use with --aur), if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
sl: izgradni direktorij (uporaba z --aur) - če ta ni podan, bo uporabljen tisti, ki je določen v pamac.conf

en: build directory (use with --devel), if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
sl: izgradni direktorij (uporaba z --devel) - če ta ni podan, bo uporabljen tisti, ki je določen v pamac.conf

en: build directory, if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
sl: izgradi direktoriij - če ta ni podan, se uporabi tisti, ki je določen v pamac.conf datoteki

en: bypass any and all confirmation messages
sl: izogni se vsem potrditvenim sporočilom

en: check for updates
sl: poišči posodobitve

en: dir
sl: direktorij

en: disable package downgrades
sl: onemogoči posodobitev na starejšo različico

en: do not check development packages updates
sl: ne išči posodobitev v razvojnih paketih

en: do not check for updates
sl:  ne išči posodobitev

en: do not check updates in AUR
sl: ne išči posodobitev v AUR

en: do not clone build files from AUR, only use local files
sl: ne kloniraj izgradnih datotek iz AUR, uporabi le lokalne datoteke

en: do not keep built packages in cache after installation
sl: po namestitvi ne obdrži izgrajenih paketov v medpomnilniku

en: do not print any output
sl: ne izpiši ničesar

en: do not refresh the databases
sl: ne osveži podatkovnih zbirk

en: do not remove dependencies that are not required by other packages
sl: ne odstrani odvisnosti, ki niso potrebne za delovanje drugih paketov

en: do not remove files, only find candidate packages
sl: ne odstrani datotek, zgolj poišči kandidate paketov

en: do not search in AUR
sl: ne išči po AUR

en: do not upgrade development packages
sl: ne posodobi razvojnih paketov

en: do not upgrade packages installed from AUR
sl: ne posodobi paketov nameščenih iz AUR

en: download all packages but do not install/upgrade anything
sl: prenesi vse pakete, vendar ne namesti/posodobi ničesar

en: enable package downgrades
sl: omogoči posodobitev na starejšo različico

en: every 12 hours
sl: na 12 ur

en: every 3 hours
sl: na 3 ure

en: every 6 hours
sl: na 6 ur

en: every day
sl: vsak dan

en: every week
sl: vsak teden

en: failed to retrieve some files
sl: nekatere datoteke niso bile najdene

en: file(s)
sl: datoteka/-e

en: force the refresh of the databases
sl: prisilna osvežitev baz podatkov

en: group(s)
sl: skupina/-e

en: if possible, remove %s and retry
sl: Če je to mogoče, odstranite %s in poskusite znova

en: if this file is not needed, remove it and retry
sl: Če ta datoteka ni potrebna, jo odstranite in poskusite znova

en: ignore a package upgrade, multiple packages can be specified by separating them with a comma
sl: prezri posodobitev paketa - mogoče je določiti več paketov, ki jih ločite z vejico

en: ignore files backup
sl: prezri varnostno kopiranje datotek

en: installing %1$s (%2$s) breaks dependency '%3$s' required by %4$s
sl: namestitev %1$s (%2$s) prekine odvisnost '%3$s', ki jo zahteva %4$s

en: keep built packages in cache after installation
sl: po namestitvi obdrži izgrajene pakete v medpomnilniku

en: key %s could not be imported
sl: ključa %s ni bilo mogoče uvoziti

en: list all packages available in the given repos, if no repo is given list all repos
sl: seznam vseh paketov v podanem repozitoriju - če ta ni podan, izpiši seznam vseh repozitorijev

en: list all packages that are members of the given groups, if no group is given list all groups
sl: seznam vseh paketov, ki so člani podane skupine - če ta ni podana, izpiši seznam vseh skupin

en: list explicitly installed packages
sl: izpiši eksplicitno nameščene pakete

en: list files owned by the given packages
sl: seznam datotek, ki si jih lastijo podani paketi

en: list installed packages
sl: seznam nameščenih paketov

en: list packages that were installed as dependencies but are no longer required by any installed package
sl: izpiši seznam paketov, ki so bili nameščeni kot odvisnosti, a niso več potrebni za delovanje nameščenih paketov

en: list packages that were not found in the repositories
sl: seznam paketov, ki niso bili najdeni v repozitorijih

en: mark all packages explicitly installed
sl: označi vse pakete kot eksplicitno nameščene

en: mark all packages installed as a dependency
sl: označi vse nameščen pakete kot odvisne

en: none
sl: brez

en: number
sl: število

en: only print names
sl: izpiši le imena

en: only print one line per update
sl: izpiši le eno vrstico za posamično posodobitev

en: only print what would be done but do not run the transaction
sl: izpiši le, kaj bi se zgodilo, a ne izvedi prenosa

en: only search for installed packages
sl: išči le med nameščenimi paketi

en: only search for packages in repositories
sl: išči le pakete v repozitorijih

en: only target uninstalled packages
sl: upoštevaj le nenameščene pakete

en: options
sl: opcije

en: overwrite conflicting files, multiple patterns can be specified by separating them with a comma
sl: prepiši datoteke, ki so v sporu - določiti je mogoče več vzorcev, ki jih ločite z vejico

en: overwrite existing files
sl: prepiši obstoječe datoteke

en: package %s does not have a valid architecture
sl: paket %s ni ustrezno zasnovan

en: package(s)
sl: paket(i)

en: remove all build files, the build directory is the one specified in pamac.conf
sl: odstrani vse izgradne datoteke, izgradni direktorij je določen v pamac.conf

en: remove all target packages, as well as all packages that depend on one or more target packages
sl: odstrani vse tarčne pakete ter vse pakete, ki so odvisni od enega ali več tarčnih paketov

en: remove dependencies that are not required by other packages, if this option is used without package name remove all orphans
sl: odstrani odvisnosti, ki jih ne potrebujejo drugi paketi - če je ta opcija izbrana brez imena paketa, bodo odstranjene vse sirote

en: remove packages only if they are not required by any other packages
sl: odstrani pakete le v primeru, da jih ne potrebuje katerikoli drugi paket

en: removing %1$s breaks dependency '%2$s' required by %3$s
sl: odstranitev %1$s prekine odvisnost '%2$s', ki jo zahteva %3$s

en: removing %s from target list
sl: odstranjevanje %s iz ciljnega seznama

en: repo(s)
sl: repozitorij(-i)

en: search for packages which own the given filenames (filenames can be partial)
sl: išči pakete, ki si lastijo podano ime datoteke (imena datotek so lahko delna)

en: specify how many versions of each package are kept in the cache directory
sl: določi, koliko različic vsakega paketa naj se shrani v direktoriju vmesnega pomnilnika

en: target not found: %s
sl: cilj ni bil najden: %s

en: unable to satisfy dependency '%1$s' required by %2$s
sl: ni mogoče zadostiti odvisnosti '%1$s', ki jo zahteva %2$s

en: y
sl: d

en: yes
sl: da

en: you can remove this file and retry
sl: to datoteko lahko odstranite in poskusite ponovno
