manjaro-pamac - en to cs translation catalogue (351 entries)

en: Install, update, or remove packages
cs: Instalovat, aktualizovat nebo odstranit balíčky

en: Authentication is required to install, update, or remove packages
cs: K instalování, aktualizaci nebo odstranění balíčků je potřeba autentizace

en: Failed to initialize alpm library
cs: Selhalo načtení knihovny alpm

en: Synchronizing package databases
cs: Synchronizuji databáze balíčků

en: Failed to synchronize databases
cs: Selhala synchronizace databází

en: Failed to init transaction
cs: Selhalo spuštění transakce

en: Failed to prepare transaction
cs: Selhala příprava transakce

en: target not found: %s
cs: cíl nenalezen: %s

en: package %s does not have a valid architecture
cs: balíček %s nemá platnou architekturu

en: unable to satisfy dependency '%1$s' required by %2$s
cs: nesplněná závislost '%1$s' požadovaná %2$s

en: Warning
cs: Varování

en: installing %1$s (%2$s) breaks dependency '%3$s' required by %4$s
cs: instalace %1$s (%2$s) rozbíjí závislost '%3$s' kterou požaduje %4$s

en: Add %s to remove
cs: Přidat %s k odstranění

en: if possible, remove %s and retry
cs: pokud možno, odstraňte %s a opakujte

en: removing %1$s breaks dependency '%2$s' required by %3$s
cs: odstranění %1$s rozbijí závislost '%2$s' kterou požaduje %3$s

en: %1$s and %2$s are in conflict
cs: %1$s a %2$s jsou v konfliktu

en: %s needs to be removed but it is a locked package
cs: balíček %s je třeba odebrat ale je uzamčen

en: Failed to initialize AUR database
cs: Selhalo načtení AUR databáze

en: removing %s from target list
cs: odstraňování %s z cílového seznamu

en: A restart is required for the changes to take effect
cs: Změny se projeví až po restartu

en: Transaction cancelled
cs: Transakce zrušena

en: %1$s exists in both %2$s and %3$s
cs: %1$s je v %2$s a %3$s

en: %1$s: %2$s already exists in filesystem (owned by %3$s)
cs: %1$s: %2$s již v souborovém systému existuje (vlastní je %3$s)

en: %1$s: %2$s already exists in filesystem
cs: %1$s: %2$s již v souborovém systému existuje

en: if this file is not needed, remove it and retry
cs: pokud tento soubor není potřeba, odstranit jej a opakovat

en: It has been backed up to %s
cs: Byla provedena záloha do %s

en: Removing invalid files and retrying
cs: Odstraňování neplatných souborů a opakování

en: %s is invalid or corrupted
cs: %s je neplatný nebo porušený

en: you can remove this file and retry
cs: můžete odstranit tento soubor a opakovat

en: failed to retrieve some files
cs: Načtení některých souborů selhalo

en: Failed to commit transaction
cs: Selhalo dokončení transakce

en: Checking dependencies
cs: Kontrola závislostí

en: Checking file conflicts
cs: Kontrola konfliktních souborů

en: Resolving dependencies
cs: Řešení závislostí

en: Checking inter-conflicts
cs: Kontroluji konflikty

en: Installing %s
cs: Instalace %s

en: Upgrading %s
cs: Aktualizace %s

en: Reinstalling %s
cs: Přeinstalování %s

en: Downgrading %s
cs: Downgrade %s

en: Removing %s
cs: Odstraňování %s

en: Checking integrity
cs: Kontrola integrity

en: Loading packages files
cs: Načítání balíčků

en: Configuring %s
cs: Konfigurace %s

en: Error while configuring %s
cs: Chyba při konfiguraci %s

en: Checking available disk space
cs: Kontrola dostupného místa na disku

en: %1$s optionally requires %2$s
cs: %1$s volitelně vyžaduje %2$s

en: Database file for %s does not exist
cs: Databázový soubor pro %s neexistuje

en: Checking keyring
cs: Kontrola klíčenky

en: Downloading required keys
cs: Stahování požadovaných klíčů

en: %1$s installed as %2$s.pacnew
cs: %1$s instalováno jako %2$s.pacnew

en: %1$s installed as %2$s.pacsave
cs: %1$s instalováno jako %2$s.pacsave

en: Running pre-transaction hooks
cs: Spouští se před-transakční nastavení

en: Running post-transaction hooks
cs: Spouští se po-transakční nastavení

en: Error while running hooks
cs: Chyba při nastavování

en: About %lu second remaining | About %lu seconds remaining
cs[0]: Zbývá asi %lu sekunda
cs[1]: Zbývá asi %lu sekundy
cs[2]: Zbývá asi %lu sekund
cs[3]: Zbývá asi %lu sekund

en: About %lu minute remaining | About %lu minutes remaining
cs[0]: Zbývá asi %lu minuta
cs[1]: Zbývá asi %lu minuty
cs[2]: Zbývá asi %lu minut
cs[3]: Zbývá asi %lu minut

en: Error
cs: Chyba

en: Refreshing %s
cs: Obnovování %s

en: Download of %s started
cs: Stahování %s zahájeno

en: Downloading %s
cs: Stahování %s

en: Download of %s finished
cs: Stahování %s dokončeno

en: Authentication failed
cs: Ověření oprávnění selhalo

en: Waiting for another package manager to quit
cs: Čekání na ukončení jiného správce balíčků

en: Timeout expired
cs: Vypršel časový limit

en: Refreshing mirrors list
cs: Obnova seznamu zrcadel

en: Cloning %s build files
cs: Klonování %s sestavovacích souborů

en: Failed to clone %s build files
cs: Chyba klonování %s sestavovacích souborů

en: Generating %s information
cs: Generování %s informace

en: Failed to generate %s information
cs: Selhalo generování %s informace

en: Checking %s dependencies
cs: Kontrola %s závislostí

en: Failed to check %s dependencies
cs: Selhání při kontrole %s závislostí

en: key %s could not be imported
cs: klíč %s nemohl být importován

en: Transaction successfully finished
cs: Transakce úspěšně dokončena

en: Preparing
cs: Připravuji

en: Yes
cs: Ano

en: Nothing to do
cs: Není co dělat

en: %1$s: ignoring package upgrade (%2$s => %3$s)
cs: %1$s: ignoruje aktualizaci balíčku (%2$s => %3$s)

en: Failed to synchronize AUR database
cs: Selhala synchronizace databáze AUR

en: Failed to build %s
cs: Selhání sestavení %s

en: Building %s
cs: Sestavuji %s

en: Choose optional dependencies for %s
cs: Můžete si vybrat volitelné závislosti pro %s

en: Choose a provider for %s
cs: Vyberte poskytovatele pro %s

en: Import PGP key
cs: Importovat PGP klíč

en: Trust and Import
cs: Důvěřovat a importovat

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: The PGP key %1$s is needed to verify %2$s source files
cs: PGP klíč %1$s je třeba k ověření %2$s zdrojových souborů

en: Trust %s and import the PGP key
cs: Důvěřovat %s a importovat PGP klíč

en: Official Repositories
cs: Oficiální repozitáře

en: Repositories
cs: Repozitáře

en: Depends On
cs: Závisí na

en: Orphan Of
cs: Nepotřebný balíček od

en: Conflicts With
cs: Konflikty s

en: Required By
cs: Vyžadováno

en: Replaces
cs: Nahrazuje

en: Edit build files
cs: Upravit konfigurační soubory

en: Total download size
cs: Celková velikost ke stažení

en: Edit %s build files
cs: Upravit %s konfigurační soubory

en: Save
cs: Uložit

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Install
cs: Instalovat

en: The snap %s was published using classic confinement
cs: Snap balíček %s může využívat zdroje systému "classic confinement"

en: Install %s anyway
cs: I přesto instalovat %s

en: Package Manager
cs: Správce balíčků

en: Install packages from repositories, path or url
cs: Nainstalovat balíčky z repozitáře, odkazu nebo url

en: Remove packages
cs: Odstranit balíčky

en: Build packages from AUR and install them with their dependencies
cs: Sestavit balíčky z AUR a nainstalovat je s jejich závislostmi

en: package(s)
cs: balík(ů)

en: Updates Available
cs: Aktualizace k dispozici

en: Your system is up to date
cs: Váš systém je aktuální

en: _Quit
cs: _Ukončit

en: %u available update | %u available updates
cs[0]: %u dostupná aktualizace
cs[1]: %u dostupných aktualizací
cs[2]: %u dostupných aktualizací
cs[3]: %u dostupných aktualizací

en: Details
cs: Detaily

en: No package found
cs: Nenalezen žádný balíček

en: Checking for Updates
cs: Kontrola aktualizací

en: Install Local Packages
cs: Instalovat místní balíčky

en: _Open
cs: _Otevřít

en: Alpm Package
cs: Alpm balíček

en: A Package Manager with Alpm, AUR, Flatpak and Snap support
cs: Správce balíčků s podporou Alpm, AUR, Flatpak a Snap

en: %u pending operation | %u pending operations
cs[0]: %u nevyřízená operace
cs[1]: %u nevyřízené operace
cs[2]: %u nevyřízených operací
cs[3]: %u nevyřízených operací

en: Pending
cs: Nevyřízené

en: All
cs: Vše

en: Explicitly installed
cs: Nainstalované balíčky

en: Orphans
cs: Nepotřebné balíčky

en: Foreign
cs: Cizí balíčky

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Ignored
cs: Ignorováno

en: None
cs: Žádný

en: Install Reason
cs: Důvod instalace

en: Installed as a dependency for another package
cs: Instalováno jako závislost pro další balíček

en: Mark as explicitly installed
cs: Označit jako nainstalované

en: Licenses
cs: Licence

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Repository
cs: Repozitář

en: Package Base
cs: Základ balíčku

en: Maintainer
cs: Správce údržby

en: First Submitted
cs: Poprvé zasláno

en: Last Modified
cs: Naposledy upraveno

en: Votes
cs: Hlasy

en: Out of Date
cs: Zastaralý

en: Groups
cs: Skupiny

en: Packager
cs: Autor balíčku

en: Build Date
cs: Datum sestavení

en: Install Date
cs: Datum instalace

en: Validated By
cs: Ověřil

en: Backup files
cs: Záložní soubory

en: Optional Dependencies
cs: Volitelné závislosti

en: Optional For
cs: Doplňky pro

en: Provides
cs: Obsahuje

en: Make Dependencies
cs: Závislosti pro sestavení

en: Check Dependencies
cs: Zkontrolovat závislosti

en: Publisher
cs: Vydavatel

en: Confined in a Sandbox
cs: Drženo v Sandboxu

en: Channels
cs: Kanály

en: OS Updates
cs: Aktualizace operačního systému

en: Includes performance, stability and security improvements
cs: Zahrnuje vylepšení výkonu, stability a zabezpečení

en: Featured
cs: Doporučené

en: Photo & Video
cs: Obrázky & Video

en: Music & Audio
cs: Hudba & Zvuky

en: Productivity
cs: Produktivita

en: Communication & News
cs: Komunikace & Zprávy

en: Education & Science
cs: Věda & Vzdělání

en: Games
cs: Hry

en: Utilities
cs: Služby

en: Development
cs: Programování

en: Updates
cs: Aktualizace

en: Last refresh
cs: Poslední obnovení

en: every 3 hours
cs: každé 3 hodiny

en: every 6 hours
cs: každých 6 hodin

en: every 12 hours
cs: každých 12 hodin

en: every day
cs: každý den

en: every week
cs: každý týden

en: Worldwide
cs: Celosvětový

en: To delete
cs: Ke smazání

en: %u file | %u files
cs[0]: %u soubor
cs[1]: %u soubory
cs[2]: %u souborů
cs[3]: %u souborů

en: Select Build Directory
cs: Vybrat adresář k sestavení souborů

en: _Choose
cs: _Vybrat

en: Choose Ignored Upgrades
cs: Vybrat ignorované aktualizace

en: Enter a selection (default=%s)
cs: Zadání výběru (default=%s)

en: none
cs: žádné

en: Enter a number (default=%d)
cs: Zadejte číslo (výchozí=%d)

en: [y/N]
cs: [a/N]

en: y
cs: a

en: yes
cs: ano

en: Apply transaction
cs: Aplikovat změny

en: [e/y/N]
cs: [e/a/N]

en: To upgrade
cs: K aktualizaci

en: To reinstall
cs: K přeinstalaci

en: To install
cs: K instalaci

en: To build
cs: K sestavení

en: To downgrade
cs: K downgrade "nižší verzi"

en: To remove
cs: K odstranění

en: Total installed size
cs: Celková velikost instalace

en: Total removed size
cs: Celková velikost odstraněných souborů

en: View %s build files diff
cs: Zobrazit %s konfigurační soubory diff

en: Building packages as dynamic user
cs: Sestavování balíčků jako dynamický uživatel

en: Setting build directory to %s
cs: Nastavení adresáře sestavených souborů do %s

en: No PKGBUILD file found in current directory
cs: PKGBUILD soubor nebyl v adresáři nalezen

en: Checking development packages updates as root
cs: Kontrolování aktualizací vývojových balíčků jako root

en: Available actions
cs: Dostupné akce

en: action
cs: akce

en: options
cs: možnosti

en: Search for packages or files, multiple search terms can be specified
cs: Hledat balíčky nebo soubory; může být zadáno více hledaných výrazů

en: file(s)
cs: soubor(-y)

en: only search for installed packages
cs: hledat pouze instalované balíčky

en: only search for packages in repositories
cs: hledat pouze balíčky v repozitářích

en: also search in AUR
cs: hledat také v AUR

en: do not search in AUR
cs: nehledat v AUR

en: search for packages which own the given filenames (filenames can be partial)
cs: hledat balíčky, které obsahují dané názvy souborů (názvy souborů mohou být pouze částečné)

en: only print names
cs: zobrazovat pouze názvy

en: Display package details, multiple packages can be specified
cs: Zobrazit detaily balíčku, může být vybráno vícero vícero balíčků

en: List packages, groups, repositories or files
cs: Vypsat seznam balíčků, skupin, repozitářů nebo souborů

en: group(s)
cs: skupina(-y)

en: repo(s)
cs: repozitář(e)

en: list installed packages
cs: výpis nainstalovaných balíčků

en: list explicitly installed packages
cs: vypsat explicitně instalované balíčky

en: list packages that were installed as dependencies but are no longer required by any installed package
cs: seznam balíčků, které byly nainstalované jako závislosti, ale které už nadále nejsou požadované žádným nainstalovaným balíčkem

en: list packages that were not found in the repositories
cs: seznam balíčků, které nebyly nalezeny v repozitářích

en: list all packages that are members of the given groups, if no group is given list all groups
cs: seznam všech balíčků, které jsou součástí dané skupiny; pokud není žádná skupina zadána, vypíše všechny skupiny

en: list all packages available in the given repos, if no repo is given list all repos
cs: seznam všech balíčků, které jsou dostupné v daných repozitářích; pokud není žádný repozitář zadán, vypíše všechny repozitáře

en: list files owned by the given packages
cs: vypsat soubory, které vlastní daný balíček

en: Clone or sync packages build files from AUR
cs: Klonovat nebo synchronizovat balíky sestavovacích souborů z AUR

en: dir
cs: adresář

en: build directory, if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
cs: sestavovací adresář; pokud není žádný zvolen, je použit ten, který je specifikován v souboru pamac.conf

en: also clone needed dependencies
cs: naklonovat také potřebné závislosti

en: do not print any output
cs: nezobrazovat jakýkoliv výstup

en: overwrite existing files
cs: přepsat existující soubory

en: If no package name is given, use the PKGBUILD file in the current directory
cs: Pokud balíček nemá zadaný název, použít PKGBUILD soubor v příslušném adresáři

en: The build directory will be the parent directory, --builddir option will be ignored
cs: Adresář zdroje bude zároveň adresář pro sestavení, --builddir volba bude ignorována

en: and --no-clone option will be enforced
cs: a --no-clone volba bude vynucena

en: keep built packages in cache after installation
cs: po instalaci ponechat sestavené balíčky v mezipaměti

en: do not keep built packages in cache after installation
cs: po instalaci nenechat sestavené balíčky v mezipaměti

en: only print what would be done but do not run the transaction
cs: zobrazit pouze to co by bylo provedeno, ale transakci neaplikovat

en: do not clone build files from AUR, only use local files
cs: neklonovat sestavovací soubory z AUR, požívat lokální soubory

en: bypass any and all confirmation messages
cs: přeskočit potvrzovací zprávy

en: glob
cs: vzor

en: ignore a package upgrade, multiple packages can be specified by separating them with a comma
cs: ignorovat aktualizaci balíčku, vícero balíčků může být zadáno jako seznam oddělovaný čárkami

en: overwrite conflicting files, multiple patterns can be specified by separating them with a comma
cs: přepsat kolidující soubory, vícero vzorů může být specifikováno, jako seznam oddělený čárkami

en: download all packages but do not install/upgrade anything
cs: všechny balíčky stáhnout, ale neinstalovat/neaktualizovat

en: mark all packages installed as a dependency
cs: označit všechny instalované balíčky jako závislosti

en: mark all packages explicitly installed
cs: označit všechny instalované balíčky

en: check for updates
cs: kontrolovat aktualizace

en: do not check for updates
cs: nekontrolovat aktualizace

en: Reinstall packages
cs: Přeinstalovat balíčky

en: remove packages only if they are not required by any other packages
cs: odstranit balíčky pouze pokud nejsou vyžadovány jinými balíčky

en: remove all target packages, as well as all packages that depend on one or more target packages
cs: odstraní všechny cílové balíčky a také všechny balíčky, které závisí na jednom nebo více cílových balíčcích

en: remove dependencies that are not required by other packages, if this option is used without package name remove all orphans
cs: odstranit závislosti, které nejsou potřebné ostatními balíčky; pokud je tato možnost použita bez názvu balíčku, odstranit všechny nepotřebné balíčky

en: do not remove dependencies that are not required by other packages
cs: neodstraňovat balíčky, které nejsou vyžadovány jinými balíčky

en: ignore files backup
cs: ignorovat zálohu souborů

en: Safely check for updates without modifiying the databases
cs: Bezpečně zkontrolat dostupnost aktualizací bez úpravy databází

en: Exit code is 100 if updates are available
cs: Návratový kód je 100, pokud jsou dosputné aktualizace

en: build directory (use with --devel), if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
cs: sestavovací adresář (použito s --devel), pokud není žádný zadán, je použit adresář specifikovaný v souboru pamac.conf

en: also check updates in AUR
cs: zkontrolovat také aktualizace AUR

en: do not check updates in AUR
cs: nekontrolovat aktualizace v AUR

en: only print one line per update
cs: zobrazit pouze jednu řádku pro každou aktualizaci

en: also check development packages updates (use with --aur)
cs: kontrolovat také vývojové balíčky (použito s --aur)

en: do not check development packages updates
cs: nekontrolovat aktualizace vývojových verzí balíčků

en: Upgrade your system
cs: Aktualizujte váš systém

en: force the refresh of the databases
cs: vynutit obnovení databází

en: do not refresh the databases
cs: neobnovovat databáze

en: enable package downgrades
cs: umožnit návrat balíčků k předchozí verzi

en: disable package downgrades
cs: neumožnit návrat ke starším verzím balíčků

en: also upgrade packages installed from AUR
cs: automaticky aktualizovat balíčky instalované z AUR

en: do not upgrade packages installed from AUR
cs: neaktualizovat balíčky instalované z AUR

en: also upgrade development packages (use with --aur)
cs: aktualizovat také vývojové balíčky (použito s --aur)

en: do not upgrade development packages
cs: neaktualizovat vývojové verze balíčků

en: build directory (use with --aur), if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
cs: sestavovací adresář (použito s --aur), pokud není žádný zadán, je použit adresář specifikovaný v souboru pamac.conf

en: Clean packages cache or build files
cs: Vyčistit cache balíčků nebo sestavovací soubory

en: number
cs: číslo

en: specify how many versions of each package are kept in the cache directory
cs: specifikovat kolik verzí balíčku zůstane v dočasném adresáři

en: only target uninstalled packages
cs: pouze odinstalované balíčky

en: remove all build files, the build directory is the one specified in pamac.conf
cs: odstranit všechny sestavovací soubory, sestavovací adresář je specifikovaný v pamac.conf

en: do not remove files, only find candidate packages
cs: neodstraňovat soubory, pouze nalézt požadované balíčky

en: also display all files names
cs: zobrazit také jména všech souborů

en: Name
cs: Název

en: Version
cs: Verze

en: Description
cs: Popis

en: Installed Size
cs: Instalovaná velikost

en: No package owns %s
cs: Žádný balíček nevlastní %s

en: %s is owned by %s
cs: %s je vlatněn balíčkem %s

en: %u ignored update | %u ignored updates
cs[0]: %u přeskočená aktualizace
cs[1]: %u přeskočených aktualizací
cs[2]: %u přeskočených aktualizací
cs[3]: %u přeskočené aktualizace

en: Remove only the versions of uninstalled packages
cs: Odstranit pouze verze odinstalovaných balíčků

en: Number of versions of each package to keep in the cache
cs: Počet verzí každého balíčku udržovaného v mezipaměti.

en: Clean cache
cs: Vyčistit mezipaměť

en: Clean build files
cs: Vyčistit sestavovací soubory

en: Add %s to install
cs: Přidat %s k instalaci

en: %s is only available from AUR
cs: %s je dostupný pouze v AUR

en: There is %1$u member in group %2$s | There are %1$u members in group %2$s
cs[0]: %1$u člen je ve skupině %2$s
cs[1]: %1$u členů je ve skupině %2$s
cs[2]: %1$u členů je ve skupině %2$s
cs[3]: %1$u členy jsou ve skupině %2$s

en: all
cs: vše

en: Add %s to reinstall
cs: Přidat %s k přeinstalaci

en: Install %1$s from %2$s
cs: Instalovat %1$s z %2$s

en: No
cs: Ne

en: Choose a Provider
cs: Vybrat poskytovatele

en: Choose
cs: Vybrat

en: Progress
cs: Postup

en: Pamac History
cs: Pamac historie

en: Transaction Summary
cs: Shrnutí transakce

en: _Apply
cs: _Použít

en: Software Mode
cs: Režim software

en: Refresh databases
cs: Aktualizovat databáze

en: View History
cs: Zobrazit historii

en: Preferences
cs: Nastavení

en: About
cs: O programu

en: Search
cs: Vyhledat

en: Remove all
cs: Odstranit vše

en: Install all
cs: Nainstalovat vše

en: Ignore all
cs: Ignorovat vše

en: Sort by
cs: Seřadit podle

en: Size
cs: Velikost

en: Date
cs: Datum

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Categories
cs: Kategorie

en: Browse
cs: Procházet

en: Launch
cs: Spustit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Reinstall
cs: Přeinstalovat

en: Build
cs: Sestavit

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: Files
cs: Soubory

en: Reset build files
cs: Obnovit sestavovací soubory

en: Build files
cs: Sestavovací soubory

en: General
cs: Obecné

en: Check for updates
cs: Kontrolovat aktualizace

en: Updates check frequency
cs: Frekvence kontroly aktualizací

en: Automatically download updates
cs: Automaticky stahovat aktualizace

en: Upgrade the system at shutdown
cs: Upgradujte systém během vypínání

en: Hide tray icon when no update
cs: Schovat ikonu v liště, pokud není dostupná žádná aktualizace

en: Downloads
cs: Stažené

en: Parallel downloads
cs: Paralelní stahování

en: Use mirrors from
cs: Použít zrcadla z

en: Refresh Mirrors
cs: Obnovit zrcadla

en: Cache
cs: Mezipaměť

en: Number of versions of each package to keep
cs: Počet zachovaných verzí každého balíčku

en: Remove only the uninstalled packages
cs: Odstranit pouze odinstalované balíčky

en: Clean
cs: Vyčistit

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Misconfiguration of these options can lead to system breakage.
    Modify them only if you know what you are doing.
cs: Špatná konfigurace těchto voleb může vést k selhání systému.
    Upravujte je pouze pokud víte co děláte.

en: Check available disk space
cs: Kontrolovat volné místo na disku

en: Remove unrequired dependencies
cs: Odstranit nepotřebné závislosti

en: Do not check for updates when installing
cs: Při instalaci nekontrolovat aktualizace

en: Enable downgrade
cs: Umožnit návrat ke starším verzím balíčků

en: Ignored upgrades
cs: Přeskočené aktualizace

en: Third Party
cs: Třetí strana

en: AUR is a community maintained repository so it presents potential risks and problems.
    All AUR users should be familiar with the build process.
cs: AUR je komunitně udržovaný repozitář. To s sebou nese potencionální rizika a problémy.
    Všichni uživatelé AUR by měli znát postup vytváření balíčku neboli buildu.

en: Enable AUR support
cs: Povolit podporu AUR

en: Keep built packages
cs: Ponechat sestavené balíčky

en: Check for development packages updates
cs: Kontrolovat aktualizace vývojových verzí balíčků

en: Build directory
cs: Adresář sestavených souborů

en: Flatpak packages are maintained by their publisher.
cs: Flatpak balíčky udržují jejich vydavatelé.

en: Enable Flatpak support
cs: Povolit podporu Flatpak balíčků

en: Snap packages are maintained by their publisher.
cs: Snap balíčky udržují jejich vydavatelé.

en: Enable Snap support
cs: Povolit podporu Snap balíčků
