manjaro-pamac - en to et translation catalogue (326 entries)

en: Install, update, or remove packages
et: Paigalda, uuenda või eemalda pakette

en: Authentication is required to install, update, or remove packages
et: Pakettide paigaldamiseks, uuendamiseks või eemaldamiseks on vajalik autentimine

en: Failed to initialize alpm library
et: alpm teeki käivitamine nurjus

en: Synchronizing package databases
et: Pakettide andmebaaside sünkroniseerimine

en: Failed to synchronize databases
et: Andmebaaside sünkroniseerimine ebaõnnestus

en: Failed to init transaction
et: Tehingu käivitamine nurjus

en: Failed to prepare transaction
et: Tehingu ettevalmistamine nurjus

en: target not found: %s
et: sihtkohta ei leitud: %s

en: package %s does not have a valid architecture
et: paketil %s puudub tõene arhitektuuri spetsifikatsioon

en: Warning
et: Hoiatus

en: Add %s to remove
et: Eemaldamiseks lisa %s

en: if possible, remove %s and retry
et: võimalusel eemalda %s ja proovi uuesti

en: %s needs to be removed but it is a locked package
et: %s tuleb eemaldada aga see on lukustatud pakett

en: Failed to initialize AUR database
et: AUR-andmebaasi käivitamine nurjus

en: removing %s from target list
et: sihtnimekirjast %s eemaldamine

en: A restart is required for the changes to take effect
et: Muudatuste rakendamiseks on vajalik taaskäivitamine

en: Transaction cancelled
et: Tehing katkestatud

en: if this file is not needed, remove it and retry
et: kui see fail pole nõutud, eemalda see ja proovi uuesti

en: It has been backed up to %s
et: See on varundatud asukohta %s

en: Removing invalid files and retrying
et: Sobimatute failide eemaldamine ja uuesti proovimine

en: %s is invalid or corrupted
et: %s on kehtetu või rikutud

en: you can remove this file and retry
et: sa võid selle faili eemaldada ja uuesti proovida

en: failed to retrieve some files
et: teatud failide hankimine ebaõnnestus

en: Failed to commit transaction
et: Tehingu teostamine nurjus

en: Checking dependencies
et: Sõltuvuste kontrollimine

en: Checking file conflicts
et: Failide konfliktide kontrollimine

en: Resolving dependencies
et: Sõltuvuste lahendamine

en: Checking inter-conflicts
et: Omavaheliste konfliktide kontrollimine

en: Installing %s
et: %s paigaldamine

en: Upgrading %s
et: %s täiendamine

en: Reinstalling %s
et: %s taaspaigaldamine

en: Downgrading %s
et: %s vanandamine

en: Removing %s
et: %s eemaldamine

en: Checking integrity
et: Tervikluse kontroll

en: Loading packages files
et: Faili pakettide laadimine

en: Configuring %s
et: %s seadistamine

en: Error while configuring %s
et: %s seadistamisel esines viga

en: Checking available disk space
et: Saadaoleva kettaruumi kontroll

en: Database file for %s does not exist
et: Andmebaasi faili %s tarbeks ei ole olemas

en: Checking keyring
et: Võtmerõnga kontrollimine

en: Downloading required keys
et: Vajalike võtmerõngaste allalaadimine

en: Running pre-transaction hooks
et: Käivitan eel-tehingu kinnitusi

en: Running post-transaction hooks
et: Käivitan järel-tehingu kinnitusi

en: Error while running hooks
et: Kinnituste käivitamisel esines viga

en: About %lu second remaining | About %lu seconds remaining
et[0]: Umbes %lu sekund jäänud
et[1]: Umbes %lu sekundit jäänud

en: About %lu minute remaining | About %lu minutes remaining
et[0]: Umbes %lu minut jäänud
et[1]: Umbes %lu minutit jäänud

en: Error
et: Viga

en: Refreshing %s
et: %s värskendamine

en: Download of %s started
et: %s allalaadimine alustatud

en: Downloading %s
et: %s allalaadimine

en: Download of %s finished
et: %s allalaadimine lõpetatud

en: Authentication failed
et: Autentimine nurjus

en: Waiting for another package manager to quit
et: Ootan teise pakihalduri väljumist

en: Timeout expired
et: Ajalõpp aegus

en: Refreshing mirrors list
et: Peegelsaitide nimistu värskendamine

en: Cloning %s build files
et: %s ehitusfailide kloonimine

en: Failed to clone %s build files
et: %s ehitusfailide kloonimisel esines viga

en: Generating %s information
et: %s info genereerimine

en: Failed to generate %s information
et: %s informatsiooni genereerimisel esines viga

en: Checking %s dependencies
et: %s sõltuvuste kontrollimine

en: Failed to check %s dependencies
et: %s sõltuvuse kontrollimisel esines viga

en: key %s could not be imported
et: võtit %s ei saanud importida

en: Transaction successfully finished
et: Tehingud edukalt lõpetatud

en: Preparing
et: Ettevalmistamine

en: Yes
et: Jah

en: Nothing to do
et: Pole midagi teha

en: Failed to build %s
et: %s ehitamisel esines viga

en: Building %s
et: %s kompileerimine

en: Choose optional dependencies for %s
et: Vali valikulised sõltuvused %s jaoks

en: Choose a provider for %s
et: Vali %s paketi pakkuja

en: Import PGP key
et: Impordi PGP-võti

en: Trust and Import
et: Usalda ja impordi

en: _Cancel
et: _Katkesta

en: Trust %s and import the PGP key
et: Usalda %s ja impordi PGP-võti

en: Official Repositories
et: Ametlikud hoidlad

en: Repositories
et: Hoidlad

en: Depends On
et: Sõltuvused

en: Orphan Of
et: Tarkvara orb

en: Conflicts With
et: Konfliktid

en: Required By
et: Mida nõuab

en: Replaces
et: Asendab

en: Edit build files
et: Muuda ehitusfaile

en: Total download size
et: Allalaadimise suurus kokku

en: Edit %s build files
et: Muuda %s ehitusfaili

en: Save
et: Salvesta

en: _Close
et: _Sulge

en: Restart
et: Taaskäivita

en: Install
et: Paigalda

en: The snap %s was published using classic confinement
et: Snap %s avaldati klassikalise kitsendusega

en: Install %s anyway
et: Paigalda %s siiski

en: Package Manager
et: Paketihaldur

en: Install packages from repositories, path or url
et: Paigalda pakette hoidlatest, failiteest või URList

en: Remove packages
et: Eemalda pakette

en: Build packages from AUR and install them with their dependencies
et: Ehita pakette AURist ning paigalda need nende sõltuvustega

en: package(s)
et: paket(id)

en: Updates Available
et: Uuendused saadaval

en: _Quit
et: _Välju

en: %u available update | %u available updates
et[0]: %u saadaolev uuendus
et[1]: %u saadaolevaid uuendusi

en: Details
et: Üksikasjad

en: No package found
et: Pakette ei leitud

en: Checking for Updates
et: Kontrollin uuendusi

en: Install Local Packages
et: Paigalda kohalikke pakette

en: _Open
et: _Ava

en: Alpm Package
et: Alpm pakett

en: A Package Manager with Alpm, AUR, Flatpak and Snap support
et: Paketihaldur Alpm, AUR, Flatpak ja Snapi toega

en: %u pending operation | %u pending operations
et[0]: %u tegevus ootel
et[1]: %u tegevust ootel

en: Pending
et: Ootel

en: All
et: Kõik

en: Explicitly installed
et: Otseselt paigaldatud

en: Orphans
et: Orvud

en: Foreign
et: Võõrad

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Ignored
et: Ignoreeritud

en: Install Reason
et: Paigaldamise põhjus

en: Installed as a dependency for another package
et: Paigaldatud teise paketi sõltuvusena

en: Mark as explicitly installed
et: Märgi otseselt paigaldatuks

en: Licenses
et: Litsentsid

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Repository
et: Hoidla

en: Package Base
et: Paketibaas

en: Maintainer
et: Haldaja

en: First Submitted
et: Esmaselt sisestatud

en: Last Modified
et: Viimati muudetud

en: Votes
et: Hääli

en: Out of Date
et: Vananenud

en: Groups
et: Grupid

en: Packager
et: Pakendaja

en: Build Date
et: Kompileerimise kuupäev

en: Install Date
et: Paigalduse kuupäev

en: Backup files
et: Varukoopia failid

en: Optional Dependencies
et: Valikulised sõltuvused

en: Optional For
et: Valikuline

en: Provides
et: Pakub

en: Make Dependencies
et: Make sõltuvused

en: Check Dependencies
et: Kontrolli sõltuvusi

en: Publisher
et: Väljastaja

en: Confined in a Sandbox
et: Paigutatud liivakasti

en: Channels
et: Kanalid

en: OS Updates
et: Opsüsteemi uuendused

en: Includes performance, stability and security improvements
et: Sisaldab jõudluse, stabiilsuse ja turvalisuse täiendusi

en: Featured
et: Esiletoodud

en: Photo & Video
et: Foto ja video

en: Music & Audio
et: Muusika ja heli

en: Productivity
et: Produktiivsus

en: Communication & News
et: Suhtlus ja uudised

en: Education & Science
et: Haridus ja teadus

en: Games
et: Mängud

en: Utilities
et: Tööriistad

en: Development
et: Arendus

en: Updates
et: Uuendused

en: Last refresh
et: Viimatine värskendus

en: every 3 hours
et: iga 3 tunni järel

en: every 6 hours
et: iga 6 tunni järel

en: every 12 hours
et: iga 12 tunni järel

en: every day
et: iga päev

en: every week
et: iga nädal

en: Worldwide
et: Ülemaailmne

en: To delete
et: Kustutada

en: %u file | %u files
et[0]: %u fail
et[1]: %u faili

en: Select Build Directory
et: Vali ehituskaust

en: _Choose
et: _Vali

en: Choose Ignored Upgrades
et: Vali ignoreeritud täiendused

en: Enter a selection (default=%s)
et: Sisesta valik (vaikimisi=%s)

en: none
et: puudub

en: Enter a number (default=%d)
et: Sisesta arv (vaikimisi=%d)

en: Apply transaction
et: Rakenda tehing

en: To upgrade
et: Täiendada

en: To reinstall
et: Taaspaigaldada

en: To install
et: Paigaldada

en: To build
et: Kompileerida

en: To downgrade
et: Paigaldada vanem versioon

en: To remove
et: Eemaldada

en: Total installed size
et: Paigalduse kogusuurus

en: Total removed size
et: Eemalduse kogusuurus

en: View %s build files diff
et: Vaata %s ehitusfaili erinevusi

en: Setting build directory to %s
et: Kompileerimise kaustaks on seatud %s

en: No PKGBUILD file found in current directory
et: Praegusest kataloogist ei leitud PKGBUILD-faili

en: Checking development packages updates as root
et: Arenduspakettide uuenduste kontrollimine juurkasutajana

en: Available actions
et: Saadaolevad tegevused

en: action
et: tegevus

en: options
et: valikud

en: Search for packages or files, multiple search terms can be specified
et: Otsi pakette või faile, määrata võib mitu otsinguterminit

en: file(s)
et: fail(id)

en: only search for installed packages
et: otsi vaid paigaldatud pakette

en: only search for packages in repositories
et: otsi vaid hoidlate pakette

en: also search in AUR
et: otsi ka AURist

en: do not search in AUR
et: ära otsi AURist

en: search for packages which own the given filenames (filenames can be partial)
et: otsi pakette, millel on antud failinimed (failinimed võivad olla osalised)

en: only print names
et: prindi vaid nimed

en: Display package details, multiple packages can be specified
et: Kuva paketi teave, määrata võib mitu paketti

en: List packages, groups, repositories or files
et: Kuva pakette, gruppe, hoidlaid või faile

en: group(s)
et: grup(id)

en: repo(s)
et: hoidla(d)

en: list installed packages
et: loetle paigaldatud paketid

en: list explicitly installed packages
et: loetle otseselt paigaldatud paketid

en: list packages that were installed as dependencies but are no longer required by any installed package
et: loetle paketid, mis paigaldati sõltuvustena aga pole enam vajalikud mistahes paigaldatud paketile

en: list packages that were not found in the repositories
et: loetle paketid, mida ei leidu hoidlates

en: list all packages that are members of the given groups, if no group is given list all groups
et: loetle kõik paketid, mis on antud gruppide liikmed; kui gruppi pole määratud, loetle kõik grupid

en: list all packages available in the given repos, if no repo is given list all repos
et: loetle kõik paketid, mis on saadaval antud hoidlates; kui hoidlat ei määratud, loetle kõik hoidlad

en: list files owned by the given packages
et: loetle antud pakettide omatud failid

en: Clone or sync packages build files from AUR
et: Klooni või sünkrooni pakettide ehitusfailid AURist

en: dir
et: tee

en: build directory, if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
et: kompileerimise kaust; kui kausta ei anta, valitakse failis pamac.conf määratu

en: also clone needed dependencies
et: klooni ka nõutud sõltuvused

en: do not print any output
et: ära prindi mistahes väljundit

en: overwrite existing files
et: kirjuta olemasolevad failid üle

en: If no package name is given, use the PKGBUILD file in the current directory
et: Kui paketinime pole antud, kasuta praeguses kataloogis olevat PKGBUILD-faili

en: The build directory will be the parent directory, --builddir option will be ignored
et: Ehituskataloog saab ülemkataloogiks, valikut --builddir ignoreeritakse

en: and --no-clone option will be enforced
et: ning valik --no-clone jõustatakse

en: keep built packages in cache after installation
et: hoia ehitatud paketid peale paigaldust vahemälus

en: do not keep built packages in cache after installation
et: ära hoia sisseehitatud pakette peale paigaldust vahemälus

en: only print what would be done but do not run the transaction
et: prindi vaid see, mida tehtaks kuid ära teosta toimingut

en: do not clone build files from AUR, only use local files
et: ära klooni ehitusfaile AURist, kasuta ainult kohalikke faile

en: bypass any and all confirmation messages
et: jäta vahele kõik ja mistahes kinnitussõnumid

en: ignore a package upgrade, multiple packages can be specified by separating them with a comma
et: ignoreeri paketitäiendust; võib sisestada mitu paketti, eraldades neid komaga

en: overwrite conflicting files, multiple patterns can be specified by separating them with a comma
et: kirjuta konfliktiga failid üle; võimalik sisestada mitu mustrit, eraldades neid komaga

en: download all packages but do not install/upgrade anything
et: laadi kõik paketid alla aga ära paigalda/täienda midagi

en: mark all packages installed as a dependency
et: märgi kõik paigaldatud paketid sõltuvusteks

en: mark all packages explicitly installed
et: märgi kõik paketid otseselt paigaldatuks

en: check for updates
et: kontrolli uuendusi

en: do not check for updates
et: ära kontrolli uuendusi

en: Reinstall packages
et: Taaspaigalda paketid

en: remove packages only if they are not required by any other packages
et: eemalda paketid vaid siis, kui neid ei nõua teised paketid

en: remove dependencies that are not required by other packages, if this option is used without package name remove all orphans
et: eemalda sõltuvused, mis pole teistele pakettidele vajalikud; kui seda valikut kasutatakse ilma paketinimeta, eemalda kõik orvud

en: do not remove dependencies that are not required by other packages
et: ära eemalda sõltuvusi, mida ei nõua teised paketid

en: ignore files backup
et: ignoreeri failide varundust

en: Safely check for updates without modifiying the databases
et: Otsi turvaliselt uuendusi, ilma andmebaase muutmata

en: Exit code is 100 if updates are available
et: Väljumiskood on 100, kui uuendused on saadaval

en: build directory (use with --devel), if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
et: kompileerimise kaust (kasuta koos --devel); kui kausta pole määratud, kasutatakse failis pamac.conf määratut

en: also check updates in AUR
et: lisaks kontrolli AURist uuendusi

en: do not check updates in AUR
et: ära kontrolli AURist uuendusi

en: only print one line per update
et: prindi vaid üks rida uuenduse kohta

en: also check development packages updates (use with --aur)
et: kontrolli ka arenduspakettide uuendusi (kasuta koos --aur)

en: do not check development packages updates
et: ära kontrolli arenduspakettide uuendusi

en: Upgrade your system
et: Täienda oma süsteemi

en: force the refresh of the databases
et: sunni kõikide andmebaaside värskendamine

en: enable package downgrades
et: luba pakettide vanandamine

en: disable package downgrades
et: keela pakettide vanandamine

en: also upgrade packages installed from AUR
et: lisaks täienda AURist paigaldatud pakette

en: do not upgrade packages installed from AUR
et: ära täienda AURist paigaldatud pakette

en: also upgrade development packages (use with --aur)
et: täienda ka arenduspakette (kasuta koos parameetriga --aur)

en: do not upgrade development packages
et: ära täienda arenduspakette

en: build directory (use with --aur), if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
et: kompileerimise kaust (kasuta parameetriga --aur); kui kausta ei anta, valitakse failis pamac.conf määratu

en: Clean packages cache or build files
et: Tühjenda pakettide vahemälu või ehitusfailid

en: number
et: arv

en: specify how many versions of each package are kept in the cache directory
et: määra, mitu versiooni igast paketist hoitakse vahemälu kaustas

en: only target uninstalled packages
et: sihi vaid eemaldatud pakette

en: remove all build files, the build directory is the one specified in pamac.conf
et: eemalda kõik ehitusfailid, ehituse failitee on määratud failis pamac.conf

en: do not remove files, only find candidate packages
et: ära eemalda faile, leia ainult kandidaatpaketid

en: also display all files names
et: kuva ka kõigi failide nimed

en: Name
et: Nimi

en: Version
et: Versioon

en: Description
et: Kirjeldus

en: Installed Size
et: Paigaldatud suurus

en: No package owns %s
et: Ükski pakett ei oma %s

en: %s is owned by %s
et: %s on %s oma

en: %u ignored update | %u ignored updates
et[0]: %u ignoreeritud uuendus
et[1]: %u ignoreeritud uuendust

en: Remove only the versions of uninstalled packages
et: Kustuta ainult eemaldatud pakettide versioonid

en: Number of versions of each package to keep in the cache
et: Versioonide arv igas pakis, mida hoida vahemälus

en: Clean cache
et: Tühjenda vahemälu

en: Clean build files
et: Tühjenda ehitusfailid

en: Add %s to install
et: Paigaldamiseks lisa %s

en: %s is only available from AUR
et: %s on saadaval ainult AURist

en: all
et: kõik

en: Add %s to reinstall
et: Taaspaigaldamiseks lisa %s

en: No
et: Ei

en: Choose a Provider
et: Valige pakkuja

en: Choose
et: Vali

en: Progress
et: Edenemine

en: Pamac History
et: Pamaci ajalugu

en: Transaction Summary
et: Tehingu kokkuvõte

en: _Apply
et: _Rakenda

en: Software Mode
et: Tarkvara režiim

en: Refresh databases
et: Värskenda andmebaase

en: View History
et: Vaata ajalugu

en: Preferences
et: Sätted

en: About
et: Teave

en: Search
et: Otsi

en: Remove all
et: Eemalda kõik

en: Install all
et: Paigalda kõik

en: Ignore all
et: Ignoreeri kõiki

en: Sort by
et: Sorteeri

en: Relevance
et: Asjakohasus

en: Size
et: Suurus

en: Date
et: Kuupäev

en: Refresh
et: Värskenda

en: Categories
et: Kategooriad

en: Browse
et: Sirvi

en: Launch
et: Käivita

en: Remove
et: Eemalda

en: Reinstall
et: Paigalda uuesti

en: Build
et: Ehita

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Files
et: Failid

en: Reset build files
et: Lähtesta ehitusfailid

en: Build files
et: Ehitusfailid

en: General
et: Üldine

en: Check for updates
et: Kontrolli uuenduste olemasolu

en: Updates check frequency
et: Uuendustekontrolli sagedus

en: Automatically download updates
et: Laadi uuendused automaatselt alla

en: Hide tray icon when no update
et: Peida uuenduse puudumisel süsteemisalve ikoon

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Parallel downloads
et: Paralleel-allalaadimised

en: Use mirrors from
et: Kasuta peegleid asukohast

en: Refresh Mirrors
et: Värskenda peeglid

en: Cache
et: Vahemälu

en: Number of versions of each package to keep
et: Versioonide arv, mida iga paketi puhul säilitada

en: Remove only the uninstalled packages
et: Eemalda ainult desinstallitud paketid

en: Clean
et: Puhasta

en: Advanced
et: Täpsem

en: Misconfiguration of these options can lead to system breakage.
    Modify them only if you know what you are doing.
et: Nende valikute vale seadistus võib viia süsteemi lõhkumiseni.
    Muuda neid vaid siis, kui tead mida teed.

en: Check available disk space
et: Kontrolli saadaolevat kettaruumi

en: Remove unrequired dependencies
et: Eemalda mitte-nõutud sõltuvused

en: Do not check for updates when installing
et: Ära kontrolli paigalduse ajal uuendusi

en: Enable downgrade
et: Luba vanemad versioonid

en: Ignored upgrades
et: Ignoreeritud täiendused

en: Third Party
et: Kolmas osapool

en: AUR is a community maintained repository so it presents potential risks and problems.
    All AUR users should be familiar with the build process.
et: AUR on kogukonna-hallatud hoidla, seega sellega kaasnevad potentsiaalsed riskid ja probleemid.
    Kõik AURi kasutajad peaksid olema tuttavad nende kompileerimisprotsessiga.

en: Enable AUR support
et: Luba AURi tugi

en: Keep built packages
et: Säilita sisseehitatud paketid

en: Check for development packages updates
et: Kontrolli arenduspakettide uuendusi

en: Build directory
et: Kompileerimise kaust

en: Flatpak packages are maintained by their publisher.
et: Flatpaki pakette haldab nende väljastaja.

en: Enable Flatpak support
et: Luba Flatpaki tugi

en: Snap packages are maintained by their publisher.
et: Snapi pakette haldab nende väljastaja.

en: Enable Snap support
et: Luba Snapi tugi
