manjaro-pamac - en to fo translation catalogue (5 entries)

en: Checking dependencies
fo: Kannar treytir

en: Checking file conflicts
fo: Kannar fílu konfliktir

en: Resolving dependencies
fo: Loysir treytir

en: Checking integrity
fo: Kannar heilskap

en: Preparing
fo: fyrireikar
