manjaro-pamac - en to he translation catalogue (278 entries)

en: Install, update, or remove packages
he: התקנה, עדכון, או הסרת חבילות

en: Authentication is required to install, update, or remove packages
he: נדרש אימות כדי להתקין, לעדכן, או להסיר חבילות

en: Failed to initialize alpm library
he: נכשל להתחיל את ספריית alpm

en: Synchronizing package databases
he: כעת מסנכרן מסדי נתוני חבילה

en: Failed to synchronize databases
he: נכשל סנכרון מסדי הנתונים

en: Failed to init transaction
he: נכשל להתחיל טרנזקציה

en: Failed to prepare transaction
he: נכשל להכין טרנזקציה

en: target not found: %s
he: מטרה לא נמצאה: %s

en: package %s does not have a valid architecture
he: לחבילה %s אין ארכיטקטורה תקפה

en: Warning
he: אזהרה

en: Add %s to remove
he: הוספת %s להסרה

en: if possible, remove %s and retry
he: יש להסיר את %s ולנסות שוב, במידה וזה אפשרי

en: %1$s and %2$s are in conflict
he: החבילות %1$s ו־%2$s מתנגשות

en: %s needs to be removed but it is a locked package
he: %s צריכה להיות מוסרת אך זוהי חבילה נעולה

en: Failed to initialize AUR database
he: נכשלה טעינת מסד הנתונים של AUR

en: A restart is required for the changes to take effect
he: הפעלה מחדש נחוצה להחלת השינויים

en: Transaction cancelled
he: טרנזקציה בוטלה

en: %s is invalid or corrupted
he: %s שגוי או פגום

en: Failed to commit transaction
he: נכשל לבצע טרנזקציה

en: Checking dependencies
he: כעת בוחן תלויות

en: Checking file conflicts
he: כעת בוחן התנגשויות קובץ

en: Resolving dependencies
he: כעת פותר תלויות

en: Checking inter-conflicts
he: כעת בוחן התנגשויות פנימיות

en: Installing %s
he: כעת מתקין את %s

en: Upgrading %s
he: כעת משדרג את %s

en: Reinstalling %s
he: כעת מתקין מחדש את %s

en: Downgrading %s
he: כעת מנמיך את %s

en: Removing %s
he: כעת מסיר את %s

en: Checking integrity
he: כעת בוחן שלמות

en: Loading packages files
he: כעת טוען קבצי חבילות

en: Configuring %s
he: כעת מגדיר את %s

en: Error while configuring %s
he: שגיאה במהלך הגדרת %s

en: Checking available disk space
he: כעת בוחן נפח כונן זמין

en: Database file for %s does not exist
he: קובץ מסד נתונים עבור %s לא קיים

en: Checking keyring
he: כעת בוחן מחזיק מפתחות

en: Downloading required keys
he: כעת מוריד מפתחות נדרשות

en: Running pre-transaction hooks
he: מריץ חיבורי טרום טרנזאקציה

en: Running post-transaction hooks
he: מריץ חיבורים פוסט טרנזאקציה

en: About %lu second remaining | About %lu seconds remaining
he[0]: נותרה בסביבות שניה %lu
he[1]: נותרו בסביבות %lu שניות
he[2]: נותרו בסביבות %lu שניות
he[3]: נותרו בסביבות %lu שניות

en: About %lu minute remaining | About %lu minutes remaining
he[0]: נותרה דקה %lu לערך
he[1]: נותרו %lu דקות לערך
he[2]: נותרו %lu דקות לערך
he[3]: נותרו %lu דקות לערך

en: Error
he: שגיאה

en: Refreshing %s
he: כעת מרענן את %s

en: Download of %s started
he: הורדת %s החלה

en: Downloading %s
he: כעת מוריד את %s

en: Download of %s finished
he: הורדת %s הסתיימה

en: Authentication failed
he: אימות נכשל

en: Waiting for another package manager to quit
he: ממתין למנהל חבילות אחר לחדול מפעולתו

en: Timeout expired
he: הזמן המוקצב אזל

en: Refreshing mirrors list
he: כעת מרענן רשימת mirrors

en: Cloning %s build files
he: משכפל %s קבצי מערכת

en: Failed to clone %s build files
he: נכשל שכפול %s קובצי הבנייה

en: Failed to generate %s information
he: נכשלה יצירת הקובץ עם המידע על %s

en: Checking %s dependencies
he: %s התלויות נבדקות

en: Failed to check %s dependencies
he: בחינת %s התלויות נכשלה

en: key %s could not be imported
he: לא ניתן לייבא את המפתח %s

en: Transaction successfully finished
he: טרנזקציה הסתיימה בהצלחה

en: Preparing
he: כעת מתכונן

en: Yes
he: כן

en: Nothing to do
he: אין מה לעשות

en: Failed to synchronize AUR database
he: נכשל הסנכרון עם מאגר AUR

en: Failed to build %s
he: בניית %s נכשלה

en: Building %s
he: ‏„%s” בהליכי בנייה

en: Choose optional dependencies for %s
he: בחירת תלויות רשות בשביל %s

en: Choose a provider for %s
he: בחר ספק עבור %s

en: Import PGP key
he: ייבוא מפתח PGP

en: Trust and Import
he: אשר וייבא

en: _Cancel
he: _ביטול

en: The PGP key %1$s is needed to verify %2$s source files
he: מפתח ה־PGP ‏%1$s נחוץ לאימות של %2$s קובצי מקור

en: Trust %s and import the PGP key
he: לאשר את %s ולייבא את מפתח ה־PGP

en: Official Repositories
he: מאגרים רשמיים

en: Repositories
he: מאגרים

en: Depends On
he: תלויה על

en: Orphan Of
he: יתומה של

en: Conflicts With
he: מתנגשת עם

en: Required By
he: מחויבת על ידי

en: Replaces
he: מחליפה

en: Edit build files
he: לערוך קובצי בנייה

en: Total download size
he: גודל הורדה כולל

en: Edit %s build files
he: לערוך %s קובצי בנייה

en: Save
he: שמירה

en: _Close
he: _סגור

en: Restart
he: הפעלה מחדש

en: Install
he: התקן

en: Install %s anyway
he: התקן את %s בכל זאת

en: Package Manager
he: מנהל חבילה

en: Install packages from repositories, path or url
he: התקן חבילות ממאגרים, נתיב בכונן או קישור

en: Remove packages
he: הסר חבילות

en: Build packages from AUR and install them with their dependencies
he: בנה חבילות מ-AUR והתקן אותם יחד עם קבצים נוספים שנדרשים לתוכנה

en: package(s)
he: חבילה/ות

en: Updates Available
he: יש עדכונים זמינים

en: Your system is up to date
he: המערכת שלך מעודכנת

en: _Quit
he: י_ציאה

en: %u available update | %u available updates
he[0]: עדכון %u זמין
he[1]: %u עדכונים זמינים
he[2]: %u עדכונים זמינים
he[3]: %u עדכונים זמינים

en: Details
he: פרטים

en: No package found
he: לא נמצאו חבילות

en: Checking for Updates
he: כעת בבדיקה אם יש עדכונים

en: Install Local Packages
he: התקן חבילות מקומיות

en: _Open
he: _פתח

en: Alpm Package
he: חבילת Alpm

en: A Package Manager with Alpm, AUR, Flatpak and Snap support
he: מנהל חבילות עם תמיכה ב־Alpm,‏ AUR,‏ Flatpak וגם ב־Snap

en: Snap
he: ‏Snap

en: %u pending operation | %u pending operations
he[0]: פעולה %u ממתינה
he[1]: %u פעולות ממתינות
he[2]: %u פעולות ממתינות
he[3]: %u פעולות ממתינות

en: Pending
he: בהמתנה

en: All
he: הכול

en: Explicitly installed
he: מותקנת בברור

en: Orphans
he: יתומות

en: Foreign
he: זר

en: Installed
he: מותקנות

en: Ignored
he: בהתעלמו

en: None
he: ללא

en: Install Reason
he: סיבת התקנה

en: Installed as a dependency for another package
he: מותקנת כתלות עבור חבילה אחרת

en: Mark as explicitly installed
he: סמן בתור מותקנת בברור

en: Licenses
he: רשיונות

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Repository
he: מאגר

en: Package Base
he: בסיס חבילה

en: Maintainer
he: מתחזק

en: First Submitted
he: נמסרה לראשונה

en: Last Modified
he: שונתה לאחרונה

en: Votes
he: קולות

en: Out of Date
he: לא מעודכנת

en: Groups
he: קבוצה

en: Packager
he: אורז

en: Build Date
he: תאריך בנייה

en: Install Date
he: תאריך התקנה

en: Validated By
he: מאומת על ידי

en: Backup files
he: קבצי גיבוי

en: Optional Dependencies
he: תלויות רשות

en: Optional For
he: בגדר רשות עבור

en: Provides
he: מספקת

en: Make Dependencies
he: צור תלויות

en: Check Dependencies
he: בדוק תלויות

en: Publisher
he: מוציא/ה לאור

en: Channels
he: ערוצים

en: OS Updates
he: עדכונים למערכת ההפעלה

en: Includes performance, stability and security improvements
he: כוללים שיפורים בביצועים, ביציבות ובאבטחה

en: Featured
he: מומלצים

en: Photo & Video
he: תמונות ווידאו

en: Music & Audio
he: מוזיקה ושמע

en: Productivity
he: פרודקטיביות

en: Communication & News
he: תקשורת וחדשות

en: Education & Science
he: חינוך ומדע

en: Games
he: משחקים

en: Utilities
he: עזרים

en: Development
he: פיתוח

en: Updates
he: עדכונים

en: Last refresh
he: הריענון האחרון

en: every 3 hours
he: כל 3 שעות

en: every 6 hours
he: כל 6 שעות

en: every 12 hours
he: של 12 שעות

en: every day
he: כל יום

en: every week
he: כל שבוע

en: Worldwide
he: כלל עולמי

en: To delete
he: למחיקה

en: %u file | %u files
he[0]: קובץ %u
he[1]: %u קבצים
he[2]: %u קבצים
he[3]: %u קבצים

en: Select Build Directory
he: בחירת תיקייה לקובצי הבנייה

en: _Choose
he: בחי_רה

en: Choose Ignored Upgrades
he: בחר שדרוגים מנוכרים

en: Enter a selection (default=%s)
he: הזן בחירה (ברירת מחדל=%s)

en: none
he: אין

en: Enter a number (default=%d)
he: הזן מספר (ברירת מחדל=%d)

en: yes
he: כן

en: Apply transaction
he: החלת ההעברה

en: To upgrade
he: לשדרוג

en: To reinstall
he: להתקנה חוזרת

en: To install
he: להתקנה

en: To build
he: לבניה

en: To downgrade
he: להנמכה

en: To remove
he: להסרה

en: Total installed size
he: סך גודל ההתקנה

en: Total removed size
he: סך גודל ההסרה

en: View %s build files diff
he: עיין %s בהבדלי קבצי ההתקנה

en: No PKGBUILD file found in current directory
he: לא נמצא קובץ PKGBUILD בספרייה הנוכחית

en: Available actions
he: פעולות אפשריות

en: action
he: פעולה

en: options
he: אפשרויות

en: Search for packages or files, multiple search terms can be specified
he: חיפוש אחר חבילות או קבצים, ניתן לציין מונחי חיפוש מרובים

en: file(s)
he: קובץ(ים)

en: also search in AUR
he: לחפש גם ב־AUR

en: search for packages which own the given filenames (filenames can be partial)
he: חיפוש אחר חבילות שמכילות את שמות הקבצים שצוינו (שמות קבצים יכולים להיות גם חלקיים)

en: Display package details, multiple packages can be specified
he: הצג פרטי חבילה, ניתן לציין מספר חבילות

en: List packages, groups, repositories or files
he: פרט חבילות, קבוצות, מאגרים או קבצים

en: group(s)
he: קבוצה/ות

en: repo(s)
he: מאגר(ים)

en: list installed packages
he: מנה חבילות מותקנות

en: list packages that were installed as dependencies but are no longer required by any installed package
he: מנה חבילות שהותקנו כדרישות-קדם אך כעת כבר אינן נדרשות על ידי אף חבילה מותקנת

en: list packages that were not found in the repositories
he: מנה חבילות שלא נמצאו במאגרים

en: list all packages that are members of the given groups, if no group is given list all groups
he: מנה את כל החבילות שהינן חברות בקבוצות הנזכרות, אם לא תצויין קבוצה יוצגו כל הקבוצות

en: list all packages available in the given repos, if no repo is given list all repos
he: מנה את כל הקבוצות הזמינות במאגרים המצויינים, אם לא צויין מאגר - מנה את כל החבילות

en: list files owned by the given packages
he: מנה קבצים השייכים לחבילה הצויינת

en: Clone or sync packages build files from AUR
he: שכפל או סנכרן קובצי בניית חבילות מ־AUR

en: dir
he: ספרייה

en: build directory, if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
he: ספריית בניית ההתקנהף אם לא צויינה ספרייה, עשה שימוש בזו שמצויינת בקובץ ההגדרות: pamac.conf

en: also clone needed dependencies
he: שכפל גם את התלויות הנדרשות

en: overwrite existing files
he: דרוס קבצים קיימים

en: check for updates
he: בדוק אם יש עדכונים

en: do not check for updates
he: לא לבדוק אם יש עדכונים

en: Reinstall packages
he: הורד חבילות מחדש

en: also check updates in AUR
he: בנוסף לבדוק אם יש עדכונים ב־AUR

en: only print one line per update
he: הדפס שורה אחת בלבד לעדכון

en: Upgrade your system
he: שדרג את המערכת שלך

en: number
he: מספר

en: Name
he: שם

en: Version
he: גרסא

en: Description
he: תיאור

en: URL
he: כתובת URL

en: Installed Size
he: גודל מותקן

en: Remove only the versions of uninstalled packages
he: הסר רק את הגרסאות של חבילות שהוסרו

en: Number of versions of each package to keep in the cache
he: מספר גרסאות של כל חבילה לשמירה בתוך המטמון

en: Clean cache
he: טהר מטמון

en: Clean build files
he: ניקוי קובצי הבנייה

en: Add %s to install
he: הוספת %s להתקנה

en: %s is only available from AUR
he: ‏%s זמינה רק ב־AUR

en: all
he: הכול

en: Add %s to reinstall
he: הוספת %s להתקנה מחדש

en: Install %1$s from %2$s
he: התקנת %1$s מתוך %2$s

en: No
he: לא

en: Choose a Provider
he: בחירת ספק

en: Choose
he: בחר

en: Progress
he: התקדמות

en: Pamac History
he: היסטורית Pamac

en: Transaction Summary
he: סיכום טרנזקציה

en: _Apply
he: _החל

en: Software Mode
he: מצב תוכנה

en: Refresh databases
he: רענן מסדי נתונים

en: View History
he: צפה בהיסטוריה

en: Preferences
he: העדפות

en: About
he: על אודות

en: Search
he: חיפוש

en: Remove all
he: הסר הכול

en: Install all
he: התקן הכול

en: Ignore all
he: להתעלם מהכול

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Relevance
he: רלוונטיות

en: Size
he: גודל

en: Date
he: תאריך

en: Refresh
he: רענן

en: Categories
he: קטגוריות

en: Browse
he: עיון

en: Launch
he: הפעל

en: Remove
he: הסר

en: Reinstall
he: התקן שוב

en: Build
he: בנה

en: Dependencies
he: תלויות

en: Files
he: קבצים

en: Reset build files
he: איפוס קובצי הבנייה

en: Build files
he: קובצי בנייה

en: General
he: כללי

en: Check for updates
he: בדוק עדכונים

en: Updates check frequency
he: תדירות בדיקת העדכונים

en: Automatically download updates
he: הורדת עדכונים אוטומטית

en: Hide tray icon when no update
he: הסתרת הסמל ממגש המערכת כשאין עדכונים

en: Downloads
he: הורדות

en: Parallel downloads
he: הורדות מקבילות

en: Use mirrors from
he: שימוש באתרי מראה מתוך

en: Refresh Mirrors
he: ריענון אתרי המראה

en: Cache
he: מטמון

en: Number of versions of each package to keep
he: מספר הגרסאות לשמירה מכל חבילה

en: Remove only the uninstalled packages
he: הסרת החבילות שהוסרו בלבד

en: Clean
he: ניקוי

en: Advanced
he: מתקדם

en: Misconfiguration of these options can lead to system breakage.
    Modify them only if you know what you are doing.
he: הגדרה שגויה של אחת מהאפשרויות האלה עלולה לקלקל את המערכת.
    יש לשנות את האפשרויות אך ורק אם מבינים מה עושים.

en: Check available disk space
he: בדיקת השטח הפנוי בכונן

en: Remove unrequired dependencies
he: הסר תוספים לא נחוצים

en: Do not check for updates when installing
he: לא לבדוק אם יש עדכונים בעת התקנה

en: Enable downgrade
he: לאפשר הנמכה

en: Ignored upgrades
he: עדכונים שהתעלמת מהם

en: Third Party
he: צד שלישי

en: AUR is a community maintained repository so it presents potential risks and problems.
    All AUR users should be familiar with the build process.
he: ‏AUR הינו מאגר מתוחזק קהילה כך שהוא טומן בחובו סיכונים ובעיות.
    כל משתמשי AUR צריכים להיות בקיעים עם תהליך הבניה.

en: Enable AUR support
he: אפשר תמיכת AUR

en: Keep built packages
he: שמירת קובצי הבנייה של החבילות

en: Check for development packages updates
he: בדיקה אחר עדכוני גרסאות פיתוח לחבילות

en: Build directory
he: תיקיית בנייה של חבילות AUR

en: Flatpak packages are maintained by their publisher.
he: חבילות Flatpak מתוחזקות על ידי המפרסמים שלהן.

en: Enable Flatpak support
he: לאפשר תמיכה ב־Flatpak

en: Snap packages are maintained by their publisher.
he: חבילות Snap מתוחזקות על ידי המוציא/ה שלהן לאור.

en: Enable Snap support
he: לאפשר תמיכה ב־Snap
