manjaro-pamac - en to hr translation catalogue (353 entries)

en: Install, update, or remove packages
hr: Instalirajte, ažurirajte ili uklonite pakete

en: Authentication is required to install, update, or remove packages
hr: Za instaliranje, ažuriranje ili uklanjanje paketa potrebna je provjera autentičnosti

en: Failed to initialize alpm library
hr: Nije uspjela inicijalizacija alpm biblioteke

en: Synchronizing package databases
hr: Sinkroniziram bazu podataka paketa

en: Failed to synchronize databases
hr: Sinkronizacija baze podataka nije uspjela

en: Failed to init transaction
hr: Nije uspjela inicijalizacija transakcije

en: Failed to prepare transaction
hr: Nije uspjela priprema transakcije

en: target not found: %s
hr: meta nije nađena: %s

en: package %s does not have a valid architecture
hr: paket %s nema valjanu arhitekturu

en: unable to satisfy dependency '%1$s' required by %2$s
hr: ne mogu ispuniti ovisnost '%1$s' koju zahtijeva %2$s

en: Warning
hr: Upozorenje

en: installing %1$s (%2$s) breaks dependency '%3$s' required by %4$s
hr: instaliram %1$s (%2$s) uništava ovisnost '%3$s'  koju zahtijeva %4$s

en: Add %s to remove
hr: Dodaj %s za uklanjanje

en: if possible, remove %s and retry
hr: ako je moguće, uklonite %s i pokušajte ponovno

en: removing %1$s breaks dependency '%2$s' required by %3$s
hr: uklanjam %1$s uništava ovisnost '%2$s' koju zahtijeva %3$s

en: %1$s and %2$s are in conflict
hr: %1$s i %2$s su u sukobu

en: %s needs to be removed but it is a locked package
hr: %s mora biti uklonjen ali je paket zaključan

en: Failed to initialize AUR database
hr: Inicijalizacija AUR baze podataka nije uspjela

en: removing %s from target list
hr: uklanjam %s s ciljanog popisa

en: A restart is required for the changes to take effect
hr: Potrebno je ponovno pokretanje sustava da bi promjene stupile na snagu

en: Transaction cancelled
hr: Transakcija prekinuta

en: %1$s exists in both %2$s and %3$s
hr: %1$s postoji u oba %2$s i %3$s

en: %1$s: %2$s already exists in filesystem (owned by %3$s)
hr: %1$s:%2$s već postoji na datotečnom sustavu (u vlasništvu %3$s)

en: %1$s: %2$s already exists in filesystem
hr: %1$s: %2$s već postoji na datotečnom sustavu

en: if this file is not needed, remove it and retry
hr: ako ova datoteka nije potrebna, uklonite je i pokušajte ponovo

en: It has been backed up to %s
hr: Sigurnosno je kopiran u %s

en: Removing invalid files and retrying
hr: Uklanjanje nevažećih datoteka i ponovni pokušaj

en: %s is invalid or corrupted
hr: %s nije valjan ili je oštećen

en: you can remove this file and retry
hr: možete ukloniti ovu datoteku i pokušati ponovo

en: failed to retrieve some files
hr: nije uspjelo dohvaćanje nekih datoteka

en: Failed to commit transaction
hr: Izvršavanje transakcije nije uspjelo

en: Checking dependencies
hr: Provjeravam ovisnosti

en: Checking file conflicts
hr: Provjeravam sukobe datoteka

en: Resolving dependencies
hr: Rješavam ovisnosti

en: Checking inter-conflicts
hr: Provjeravam međusobne sukobe

en: Installing %s
hr: Instaliram %s

en: Upgrading %s
hr: Nadograđujem %s

en: Reinstalling %s
hr: Ponovno instaliram %s

en: Downgrading %s
hr: Vračam na staru verziju %s

en: Removing %s
hr: Uklanjam %s

en: Checking integrity
hr: Provjeravam integritet

en: Loading packages files
hr: Učitavam datoteke paketa

en: Configuring %s
hr: Postavljam %s

en: Error while configuring %s
hr: Pogreška prilikom konfiguriranja %s

en: Checking available disk space
hr: Provjeravam dostupni prostor na disku

en: %1$s optionally requires %2$s
hr: %1$s neobavezno zahtijeva %2$s

en: Database file for %s does not exist
hr: Baza podataka za %s ne postoji

en: Checking keyring
hr: Provjeravam ključeve

en: Downloading required keys
hr: Preuzimam potrebne ključeve

en: %1$s installed as %2$s.pacnew
hr: %1$s je instaliran kao %2$s.pacnew

en: %1$s installed as %2$s.pacsave
hr: %1$s je instaliran kao %2$s.pacsave

en: Running pre-transaction hooks
hr: Izvršavam prije-transakcijske procese

en: Running post-transaction hooks
hr: Izvršavam poslije-transakcijske procese

en: Error while running hooks
hr: Pogreška tijekom pokretanja hooks

en: About %lu second remaining | About %lu seconds remaining
hr[0]: Oko %lu sekundu preostalo
hr[1]: Oko %lu sekundi preostalo
hr[2]: Oko %lu sekundi preostalo

en: About %lu minute remaining | About %lu minutes remaining
hr[0]: Oko %lu minute preostalo
hr[1]: Oko %lu minute preostalo
hr[2]: Oko %lu minuta preostalo

en: Error
hr: Greška

en: Refreshing %s
hr: Osvježavam %s

en: Download of %s started
hr: Preuzimanje %s je počelo

en: Downloading %s
hr: Preuzimam %s

en: Download of %s finished
hr: Preuzimanje %s je završilo

en: Authentication failed
hr: Autorizacija nije uspjela

en: Waiting for another package manager to quit
hr: Čekam na završetak drugog upravitelja paketa

en: Timeout expired
hr: Timeout je istekao

en: Refreshing mirrors list
hr: Osvježavam listu zrcalnih poslužitelja

en: Cloning %s build files
hr: Kloniram %s datoteke za stvaranje paketa

en: Failed to clone %s build files
hr: Nije uspjelo kloniranje %s datoteka za stvaranje paketa

en: Generating %s information
hr: Generiram %s informaciju

en: Failed to generate %s information
hr: Nije uspjelo generiranje %s informacije

en: Checking %s dependencies
hr: Provjeravam %s ovisnosti

en: Failed to check %s dependencies
hr: Provjera ovisnosti %s nije uspjela

en: key %s could not be imported
hr: ključ %s se ne može uvesti

en: Transaction successfully finished
hr: Transakcija uspješno završena

en: Preparing
hr: Pripremam

en: Yes
hr: Da

en: Nothing to do
hr: Ništa za učiniti

en: %1$s: ignoring package upgrade (%2$s => %3$s)
hr: %1$s: ignoriram nadogradnju paketa (%2$s=>%3$s)

en: Failed to synchronize AUR database
hr: Nije uspjela sinkronizacija AUR baze podataka

en: Failed to build %s
hr: Nije uspjelo stvaranje %s

en: Building %s
hr: Stvaram %s

en: Choose optional dependencies for %s
hr: Odaberi neobavezne ovisnosti za %s

en: Choose a provider for %s
hr: Odaberi davatelja za %s

en: Import PGP key
hr: Uvezi PGP ključ

en: Trust and Import
hr: Povjerenje i uvoz

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: The PGP key %1$s is needed to verify %2$s source files
hr: PGP ključ %1$s je potreban za provjeru %2$s izvornih datoteka.

en: Trust %s and import the PGP key
hr: Povjeri %s i uvezi PGP ključ

en: Official Repositories
hr: Službeni repozitoriji

en: Repositories
hr: Repozitoriji

en: Depends On
hr: Ovisi o

en: Orphan Of
hr: Nepotreban od

en: Conflicts With
hr: U sukobu sa

en: Required By
hr: Zahtijevan od

en: Replaces
hr: Zamjenjuje

en: Edit build files
hr: Uredi datoteke za stvaranje paketa

en: Total download size
hr: Ukupna veličina za preuzimanje

en: Edit %s build files
hr: Uredi %s datoteke za stvaranje paketa

en: Save
hr: Spremi

en: _Close
hr: _Zatvori

en: Restart
hr: Ponovno pokreni sustav

en: Install
hr: Instaliraj

en: The snap %s was published using classic confinement
hr: Snap %s je objavljen korištenjem klasičnog zatvaranja

en: Install %s anyway
hr: Svejedno instalirajte %s

en: Package Manager
hr: Upravitelj paketa

en: Install packages from repositories, path or url
hr: Instaliraj pakete iz repozitorija, putanje ili url-a

en: Remove packages
hr: Ukloni pakete

en: Build packages from AUR and install them with their dependencies
hr: Stvorite pakete iz AUR-a i instalirajte ih s njihovim ovisnostima

en: package(s)
hr: paket(i)

en: Updates Available
hr: Dostupna ažuriranja

en: Your system is up to date
hr: Vaš sustav je ažuriran

en: _Quit
hr: _Izađi

en: %u available update | %u available updates
hr[0]: %u dostupna nadogradnja
hr[1]: %u dostupne nadogradnje
hr[2]: %u dostupnih ažuriranja

en: Details
hr: Detalji

en: No package found
hr: Paket nije pronađen

en: Checking for Updates
hr: Provjeravam ažuriranja

en: Install Local Packages
hr: Instaliraj lokalne pakete

en: _Open
hr: _Otvori

en: Alpm Package
hr: Alpm paket

en: A Package Manager with Alpm, AUR, Flatpak and Snap support
hr: Upravitelj paketa s podrškom za Alpm, AUR, Flatpak i Snap

en: %u pending operation | %u pending operations
hr[0]: %u operacija na čekanju
hr[1]: %u operacije na čekanju
hr[2]: %u operacija na čekanju

en: Pending
hr: Na čekanju

en: All
hr: Sve

en: Explicitly installed
hr: Eksplicitno instalirano

en: Orphans
hr: Nepotrebni paketi

en: Foreign
hr: Vanjski paketi

en: Installed
hr: Instalirano

en: Ignored
hr: Ignorirano

en: None
hr: Nijedan

en: Install Reason
hr: Razlog za instalaciju

en: Installed as a dependency for another package
hr: Instalirano kao ovisnost za drugi paket

en: Mark as explicitly installed
hr: Označi kao eksplicitno instalirano

en: Licenses
hr: Licence

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Repository
hr: Repozitorij

en: Package Base
hr: Paketna baza

en: Maintainer
hr: Održavatelj

en: First Submitted
hr: Prvi postavio

en: Last Modified
hr: Zadnja promjena

en: Votes
hr: Glasovi

en: Out of Date
hr: Zastario

en: Groups
hr: Grupe

en: Packager
hr: Pakiratelj

en: Build Date
hr: Datum stvaranja paketa

en: Install Date
hr: Datum instalacije

en: Validated By
hr: Potvrđeno od strane

en: Backup files
hr: Pričuvne datoteke

en: Optional Dependencies
hr: Neobavezne ovisnosti

en: Optional For
hr: Neobavezno za

en: Provides
hr: Pruža

en: Make Dependencies
hr: Ovisnosti za stvaranje paketa

en: Check Dependencies
hr: Provjera ovisnosti

en: Publisher
hr: Izdavač

en: Confined in a Sandbox
hr: Zatvoren u sandbox-u

en: Channels
hr: Kanali

en: OS Updates
hr: Ažuriranja operacijskog sustava

en: Includes performance, stability and security improvements
hr: Uključuje poboljšanja performansi, stabilnosti i sigurnosti

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Photo & Video
hr: Foto i video

en: Music & Audio
hr: Glazba i zvuk

en: Productivity
hr: Produktivnost

en: Communication & News
hr: Komunikacija i vijesti

en: Education & Science
hr: Obrazovanje i znanost

en: Games
hr: Igre

en: Utilities
hr: Alati

en: Development
hr: Razvoj

en: Updates
hr: Ažuriranja

en: Last refresh
hr: Posljednja provjera

en: every 3 hours
hr: svaka 3 sata

en: every 6 hours
hr: svakih 6 sati

en: every 12 hours
hr: svakih 12 sati

en: every day
hr: svaki dan

en: every week
hr: svaki tjedan

en: Worldwide
hr: Globalno

en: To delete
hr: Izbrisati

en: %u file | %u files
hr[0]: %u datoteka
hr[1]: %u datoteke
hr[2]: %u datoteka

en: Select Build Directory
hr: Odaberi direktorij za stvaranje paketa

en: _Choose
hr: _Odaberi

en: Choose Ignored Upgrades
hr: Odaberi ignorirane nadogradnje

en: Enter a selection (default=%s)
hr: Unesite odabir (zadano = %s)

en: none
hr: nijedan

en: Enter a number (default=%d)
hr: Unesite broj (zadano = %d)

en: [y/N]
hr: [da/NE]

en: y
hr: da

en: yes
hr: da

en: Apply transaction
hr: Primijeni transakciju

en: [e/y/N]
hr: [e/da/NE]

en: To upgrade
hr: Za nadograditi

en: To reinstall
hr: Za ponovnu instalaciju

en: To install
hr: Za instalirati

en: To build
hr: Za stvaranje paketa

en: To downgrade
hr: Vratiti paket na staru verziju

en: To remove
hr: Za ukloniti

en: Total installed size
hr: Ukupna instalirana veličina

en: Total removed size
hr: Ukupna uklonjena veličina

en: View %s build files diff
hr: Pogledaj %s razlike datoteka za stvaranje paketa

en: Building packages as dynamic user
hr: Stvaram pakete kao dinamički korisnik

en: Setting build directory to %s
hr: Postavljanje direktorija za stvaranje paketa na %s

en: No PKGBUILD file found in current directory
hr: Nije pronađena PKGBUILD datoteka u trenutnom direktoriju

en: Checking development packages updates as root
hr: Provjera ažuriranja razvojnih paketa kao root

en: Available actions
hr: Dostupne radnje

en: action
hr: radnja

en: options
hr: opcije

en: Search for packages or files, multiple search terms can be specified
hr: Traženje paketa ili datoteka, može se navesti više pojmova za pretraživanje

en: file(s)
hr: datoteka(e)

en: only search for installed packages
hr: pretraživanje samo po instaliranim paketima

en: only search for packages in repositories
hr: pretraživanje samo po paketima u repozitoriju

en: also search in AUR
hr: također traži u AUR-u

en: do not search in AUR
hr: ne traži u AUR-u

en: search for packages which own the given filenames (filenames can be partial)
hr: traži pakete koji posjeduju dane nazive datoteka (imena datoteka mogu biti djelomična)

en: only print names
hr: samo ispisati imena

en: Display package details, multiple packages can be specified
hr: Prikazivanje pojedinosti paketa, može se navesti više paketa odjedanput

en: List packages, groups, repositories or files
hr: Prikaži pakete, grupe, repozitorije ili datoteke

en: group(s)
hr: grupa(e)

en: repo(s)
hr: repozitorij(i)

en: list installed packages
hr: prikaži instalirane pakete

en: list explicitly installed packages
hr: prikaži eksplicitno instalirane pakete

en: list packages that were installed as dependencies but are no longer required by any installed package
hr: prikaži pakete koji su instalirani kao ovisnost, ali ih više ne zahtijeva niti jedan instalirani paket

en: list packages that were not found in the repositories
hr: prikaži pakete koji nisu pronađeni u repozitorijima

en: list all packages that are members of the given groups, if no group is given list all groups
hr: prikaži sve pakete koji su članovi navedenih grupa; ako grupa nije navedena, prikaži sve grupe

en: list all packages available in the given repos, if no repo is given list all repos
hr: prikaži sve pakete koji su dostupni u danom repozitoriju; ako repozitorij nije naveden, prikaži sve repozitorije

en: list files owned by the given packages
hr: prikaži datoteke u vlasništvu navedenih paketa

en: Clone or sync packages build files from AUR
hr: Kloniraj ili sinkroniziraj datoteke za stvaranje paketa iz AUR-a

en: dir
hr: direktorij

en: build directory, if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
hr: stvori direktorij, ako direktorij nije naveden, koristi se onaj koji je naveden u pamac.conf datoteci

en: also clone needed dependencies
hr: također kloniraj potrebne ovisnosti

en: do not print any output
hr: ne ispisuj nijedan izlaz

en: overwrite existing files
hr: prepiši postojeće datoteke

en: If no package name is given, use the PKGBUILD file in the current directory
hr: Ako nije dodijeljen naziv paketa, koristi PKGBUILD datoteku u postojećem direktoriju

en: The build directory will be the parent directory, --builddir option will be ignored
hr: Direktorij za stvaranje paketa će biti nadređeni direktorij; --builddir opcija će se ignorirati

en: and --no-clone option will be enforced
hr: i --no-clone opcija će biti primijenjena

en: keep built packages in cache after installation
hr: zadrži stvorene pakete u predmemoriji nakon instalacije

en: do not keep built packages in cache after installation
hr: ne zadržavaj stvorene pakete u predmemoriji nakon instalacije

en: only print what would be done but do not run the transaction
hr: ispisati samo što bi bilo učinjeno, ali nemojte pokrenuti transakciju

en: do not clone build files from AUR, only use local files
hr: nemoj klonirati datoteke za stvaranje paketa iz AUR-a; koristi samo lokalne datoteke

en: bypass any and all confirmation messages
hr: zaobići bilo koju i sve poruke potvrde

en: glob
hr: globalno

en: ignore a package upgrade, multiple packages can be specified by separating them with a comma
hr: zanemari nadogradnju paketa; može se odrediti više paketa odvajajući ih zarezom

en: overwrite conflicting files, multiple patterns can be specified by separating them with a comma
hr: prebriši datoteke u sukobu, može se odrediti više uzoraka odvajajući ih zarezom

en: download all packages but do not install/upgrade anything
hr: preuzmi sve pakete, ali nemoj ništa instalirati/nadograditi

en: mark all packages installed as a dependency
hr: označi sve pakete kao ovisnost

en: mark all packages explicitly installed
hr: označi sve pakete kao eksplicitno instalirano

en: check for updates
hr: provjeri ažuriranja

en: do not check for updates
hr: nemoj provjeravati nadogradnje

en: Reinstall packages
hr: Ponovno instaliraj pakete

en: remove packages only if they are not required by any other packages
hr: ukloni pakete samo ako ih niti jedan drugi paket ne zahtijeva

en: remove all target packages, as well as all packages that depend on one or more target packages
hr: ukloniti sve ciljne pakete, kao i sve pakete koji ovise o jednom ili više ciljnih paketa

en: remove dependencies that are not required by other packages, if this option is used without package name remove all orphans
hr: ukloni ovisnosti koje drugi paketi ne zahtijevaju, ako se ta mogućnost upotrebljava bez naziva paketa ukloni sve nepotrebne pakete

en: do not remove dependencies that are not required by other packages
hr: ne uklanjajte ovisnosti koje drugi paketi ne zahtijevaju

en: ignore files backup
hr: zanemari sigurnosne kopije datoteka

en: Safely check for updates without modifiying the databases
hr: Sigurno provjerite ažuriranja bez izmjene baza podataka

en: Exit code is 100 if updates are available
hr: Izlazni kod 100 označuje da ima dostupnih ažuriranja

en: build directory (use with --devel), if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
hr: stvori direktorij (koristiti naredbu --aur), ako direktorij nije naveden, koristi se onaj koji je naveden u pamac.conf datoteci

en: also check updates in AUR
hr: također provjeri ažuriranja iz AUR-a

en: do not check updates in AUR
hr: ne provjeravaj ažuriranja u AUR-u

en: only print one line per update
hr: ispisuj samo jednu liniju po ažuriranju

en: also check development packages updates (use with --aur)
hr: također provjeri ažuriranja razvojnih paketa (koristiti naredbu --aur)

en: do not check development packages updates
hr: ne provjeravaj ažuriranja razvojnih paketa

en: Upgrade your system
hr: Nadogradite sustav

en: force the refresh of the databases
hr: prisili osvježavanje baza podataka

en: do not refresh the databases
hr: nemoj osvježiti baze podataka

en: enable package downgrades
hr: dopusti povratak na staru verziju paketa

en: disable package downgrades
hr: onemogući povratak na staru verziju paketa

en: also upgrade packages installed from AUR
hr: također nadogradi pakete instalirane iz AUR-a

en: do not upgrade packages installed from AUR
hr: ne nadograđuj pakete instalirane iz AUR-a

en: also upgrade development packages (use with --aur)
hr: također nadogradi razvojne pakete (koristiti naredbu --aur)

en: do not upgrade development packages
hr: ne nadograđuj razvojne pakete

en: build directory (use with --aur), if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
hr: stvori direktorij (koristiti naredbu --aur), ako direktorij nije naveden, koristi se onaj koji je naveden u pamac.conf datoteci

en: Clean packages cache or build files
hr: Očistite predmemoriju paketa ili stvorite datoteke

en: number
hr: broj

en: specify how many versions of each package are kept in the cache directory
hr: odrediti koliko se verzija svakog paketa čuva u direktoriju predmemorije

en: only target uninstalled packages
hr: ciljajte samo deinstalirane pakete

en: remove all build files, the build directory is the one specified in pamac.conf
hr: ukloniti sve datoteke za stvaranje paketa, direktorij je onaj naveden u pamac.conf

en: do not remove files, only find candidate packages
hr: ne uklanjajte datoteke, samo pronađite pakete kandidata

en: also display all files names
hr: također prikaži imena svih datoteka

en: Name
hr: Ime

en: Version
hr: Verzija

en: Description
hr: Opis

en: Installed Size
hr: Instalirana veličina

en: No package owns %s
hr: Nijedan paket ne sadrži %s

en: %s is owned by %s
hr: %s je u vlasništvu %s

en: %u ignored update | %u ignored updates
hr[0]: %uignorirano ažuriranje
hr[1]: %u ignoriranih ažuriranja
hr[2]: %u ignorirana ažuriranja

en: Remove only the versions of uninstalled packages
hr: Ukloni samo verzije deinstaliranih paketa

en: Number of versions of each package to keep in the cache
hr: Broj različitih verzija paketa za zadržavanje u predmemoriji

en: Clean cache
hr: Očisti predmemoriju

en: Clean build files
hr: Očistite datoteke za stvaranje paketa

en: Add %s to install
hr: Dodaj %s za instalaciju

en: %s is only available from AUR
hr: %s je dostupan samo iz AUR-a

en: There is %1$u member in group %2$s | There are %1$u members in group %2$s
hr[0]: Postoji %1$u član u grupi %2$s
hr[1]: Postoji %1$u članova u grupi %2$s
hr[2]: Postoji %1$u članova u grupi %2$s

en: all
hr: sve

en: Add %s to reinstall
hr: Dodaj %s za ponovnu instalaciju

en: Install %1$s from %2$s
hr: Instaliraj %1$s iz %2$s

en: No
hr: Ne

en: Choose a Provider
hr: Odaberi davatelja

en: Choose
hr: Odaberi

en: Progress
hr: Napredak

en: Pamac History
hr: Pamac povijest

en: Transaction Summary
hr: Sažetak transakcija

en: _Apply
hr: _Primijeni

en: Software Mode
hr: Softverski način rada

en: Refresh databases
hr: Osvježi bazu podataka

en: View History
hr: Pregledaj povijest

en: Preferences
hr: Postavke

en: About
hr: O programu

en: Search
hr: Traži

en: Remove all
hr: Ukloni sve

en: Install all
hr: Instaliraj sve

en: Ignore all
hr: Ignoriraj sve

en: Sort by
hr: Sortiraj prema

en: Relevance
hr: Relevantnost

en: Size
hr: Veličina

en: Date
hr: Datum

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Categories
hr: Kategorije

en: Browse
hr: Traži

en: Launch
hr: Lansiraj

en: Remove
hr: Ukloni

en: Reinstall
hr: Ponovno instaliraj

en: Build
hr: Stvori paket

en: Dependencies
hr: Ovisnosti

en: Files
hr: Datoteke

en: Reset build files
hr: Ponovno postavi datoteke za stvaranje paketa

en: Build files
hr: Datoteke za stvaranje paketa

en: General
hr: Općenito

en: Check for updates
hr: Provjeri ažuriranja

en: Updates check frequency
hr: Učestalost provjere ažuriranja

en: Automatically download updates
hr: Automatsko preuzimanje ažuriranja

en: Upgrade the system at shutdown
hr: Nadogradite sustav pri gašenju

en: Hide tray icon when no update
hr: Sakrij ikonu na programskoj traci kada nema dostupnih ažuriranja

en: Downloads
hr: Preuzimanja

en: Parallel downloads
hr: Paralelna preuzimanja

en: Use mirrors from
hr: Koristi zrcalne poslužitelje iz

en: Refresh Mirrors
hr: Osvježi zrcalne poslužitelje

en: Cache
hr: Predmemorija

en: Number of versions of each package to keep
hr: Broj različitih verzija paketa za zadržavanje

en: Remove only the uninstalled packages
hr: Ukloni samo deinstalirane pakete

en: Clean
hr: Očisti

en: Advanced
hr: Napredno

en: Misconfiguration of these options can lead to system breakage.
    Modify them only if you know what you are doing.
hr: Loša konfiguracija tih opcija može dovesti do kvara sustava.
    Izmijenite ih samo ako znate što radite.

en: Check available disk space
hr: Provjera dostupnog prostora na disku

en: Remove unrequired dependencies
hr: Ukloni nepotrebne ovisnosti

en: Do not check for updates when installing
hr: Nemoj provjeravati nadogradnje tijekom instaliranja

en: Enable downgrade
hr: Dopusti povratak na staru verziju paketa

en: Ignored upgrades
hr: Ignorirane nadogradnje

en: Third Party
hr: Treće strane

en: AUR is a community maintained repository so it presents potential risks and problems.
    All AUR users should be familiar with the build process.
hr: AUR je repozitorij održavan od strane zajednice te tako predstavlja potencijalne rizike i probleme.
    Svi AUR korisnici bi trebali biti upoznati s procesom stvaranja paketa.

en: Enable AUR support
hr: Omogući AUR podršku

en: Keep built packages
hr: Zadrži stvorene pakete

en: Check for development packages updates
hr: Provjeri ažuriranja razvojnih paketa

en: Build directory
hr: Direktorij za stvaranje paketa

en: Flatpak packages are maintained by their publisher.
hr: Flatpak pakete održava njihov izdavač.

en: Enable Flatpak support
hr: Omogući Flatpak podršku

en: Snap packages are maintained by their publisher.
hr: Snap pakete održava njihov izdavač.

en: Enable Snap support
hr: Omogući Snap podršku
