manjaro-pamac - en to kab translation catalogue (60 entries)

en: Warning
kab: Ɣur-k•m

en: Add %s to remove
kab: Rnu %s akken ad tekseḍ

en: Checking dependencies
kab: Asenqed n tgilin

en: Installing %s
kab: Asebdded n %s

en: Upgrading %s
kab: Aleqqem n %s

en: Reinstalling %s
kab: Ales n usebdded n %s

en: Removing %s
kab: Tukksa  n %s

en: Configuring %s
kab: Aswel n  %s

en: Error
kab: Tuccḍa

en: Yes
kab: Ih

en: _Cancel
kab: _Sefsex

en: Repositories
kab: Ikufan

en: Save
kab: Sekles

en: _Close
kab: _Mdel

en: Install
kab: Iebdeed

en: Details
kab: Talqayt

en: Pending
kab: Yegguni

en: All
kab: Akk

en: Installed
kab: Yettwasbedd

en: Licenses
kab: Iselkinen

en: Unknown
kab: Arussin

en: Repository
kab: Akufi

en: Last Modified
kab: Abeddel angaru

en: Groups
kab: Igrawen

en: Publisher
kab: Amaẓrag

en: Channels
kab: Ibuda

en: Games
kab: Uraren

en: Development
kab: Taneflit

en: Updates
kab: Isedγiten

en: none
kab: ula yiwen

en: yes
kab: ih

en: action
kab: tigawt

en: number
kab: amḍan

en: Name
kab: Isem

en: Version
kab: Lqem

en: Description
kab: Asnummel

en: all
kab: meṛṛa

en: No
kab: Uhu

en: Choose
kab: Fren

en: Progress
kab: Asfari

en: View History
kab: Sken amazray

en: Preferences
kab: Tiwelhiwin

en: About
kab: Ɣef

en: Search
kab: Rechercher

en: Remove all
kab: Kkes akk

en: Ignore all
kab: Ttu kulec

en: Sort by
kab: Smizzwer s

en: Relevance
kab: Tiseddi

en: Size
kab: Tiddi

en: Date
kab: Azemz

en: Categories
kab: Taggayin

en: Browse
kab: Snirem

en: Launch
kab: Sker

en: Remove
kab: Kkes

en: Build
kab: Bnu

en: Dependencies
kab: Iḍaraɛen

en: Files
kab: Ifuyla

en: General
kab: Amatu

en: Cache
kab: Tuffirt

en: Advanced
kab: Talqayt
