manjaro-pamac - en to lt translation catalogue (345 entries)

en: Install, update, or remove packages
lt: Įdiegti, atnaujinti ar šalinti paketus

en: Authentication is required to install, update, or remove packages
lt: Norint įdiegti, atnaujinti ar šalinti paketus, reikia nustatyti tapatybę

en: Failed to initialize alpm library
lt: Nepavyko inicijuoti alpm bibliotekos

en: Synchronizing package databases
lt: Sinchronizuojamos paketų duomenų bazės

en: Failed to synchronize databases
lt: Nepavyko sinchronizuoti duomenų bazių

en: Failed to init transaction
lt: Nepavyko inicijuoti operacijos

en: Failed to prepare transaction
lt: Nepavyko paruošti operacijos

en: target not found: %s
lt: objektas nerastas: %s

en: package %s does not have a valid architecture
lt: paketas %s neturi teisingos architektūros

en: unable to satisfy dependency '%1$s' required by %2$s
lt: nepavyko patenkinti „%1$s“ priklausomybių, kurių reikia paketui %2$s

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: installing %1$s (%2$s) breaks dependency '%3$s' required by %4$s
lt: įdiegiant %1$s (%2$s) sugadinama „%3$s“ priklausomybė, kurios reikia paketui %4$s

en: Add %s to remove
lt: Pridėti %s į planuojamus šalinti

en: if possible, remove %s and retry
lt: jei įmanoma, šalinti %s ir bandyti dar kartą

en: removing %1$s breaks dependency '%2$s' required by %3$s
lt: šalinant %1$s sugadinama „%2$s“ priklausomybė, kurios reikia paketui %3$s

en: %1$s and %2$s are in conflict
lt: %1$s ir %2$s tarpusavyje konfliktuoja

en: %s needs to be removed but it is a locked package
lt: %s turi būti pašalintas, tačiau tai yra užrakintas paketas

en: Failed to initialize AUR database
lt: Nepavyko inicijuoti AUR duomenų bazės

en: removing %s from target list
lt: šalinamas %s iš paskirties sąrašo

en: A restart is required for the changes to take effect
lt: Tam, kad įsigaliotų pakeitimai, reikia paleisti iš naujo

en: Transaction cancelled
lt: Operacijos atsisakyta

en: %1$s exists in both %2$s and %3$s
lt: %1$s yra abiejuose: %2$s ir %3$s

en: %1$s: %2$s already exists in filesystem (owned by %3$s)
lt: %1$s: %2$s jau yra failų sistemoje (priklauso %3$s)

en: %1$s: %2$s already exists in filesystem
lt: %1$s: %2$s jau yra failų sistemoje

en: if this file is not needed, remove it and retry
lt: jei šio failo nebereikia, pašalinti jį ir bandyti dar kartą

en: It has been backed up to %s
lt: Jo atsarginė kopija buvo padaryta į %s

en: Removing invalid files and retrying
lt: Šalinami neteisingi failai ir bandoma iš naujo

en: %s is invalid or corrupted
lt: %s yra neteisingas arba pažeistas

en: you can remove this file and retry
lt: galite pašalinti šį failą ir bandyti dar kartą

en: failed to retrieve some files
lt: nepavyko gauti kai kurių failų

en: Failed to commit transaction
lt: Nepavyko įvykdyti operacijos

en: Checking dependencies
lt: Tikrinamos priklausomybės

en: Checking file conflicts
lt: Tikrinami failų konfliktai

en: Resolving dependencies
lt: Nustatomos priklausomybės

en: Checking inter-conflicts
lt: Tikrinami tarpusavio konfliktai

en: Installing %s
lt: Diegiama %s

en: Upgrading %s
lt: Atnaujinama %s

en: Reinstalling %s
lt: Diegiama iš naujo %s

en: Downgrading %s
lt: Sendinama %s

en: Removing %s
lt: Šalinama %s

en: Checking integrity
lt: Tikrinamas vientisumas

en: Loading packages files
lt: Įkeliami paketų failai

en: Configuring %s
lt: Konfigūruojama %s

en: Error while configuring %s
lt: Klaida konfigūruojant %s

en: Checking available disk space
lt: Tikrinama prieinama vieta diske

en: %1$s optionally requires %2$s
lt: %1$s pasirinktinai reikalauja %2$s

en: Database file for %s does not exist
lt: Nėra duomenų bazės failui %s

en: Checking keyring
lt: Tikrinama raktinė

en: Downloading required keys
lt: Atsiunčiami reikalingi raktai

en: %1$s installed as %2$s.pacnew
lt: %1$s įdiegta kaip %2$s.pacnew

en: %1$s installed as %2$s.pacsave
lt: %1$s įdiegta kaip %2$s.pacsave

en: Running pre-transaction hooks
lt: Vykdomos prieš-operacijos gaudyklės

en: Running post-transaction hooks
lt: Vykdomos po-operacijos gaudyklės

en: Error while running hooks
lt: Klaida vykdant gaudykles

en: About %lu second remaining | About %lu seconds remaining
lt[0]: Liko maždaug %lu sekundė
lt[1]: Liko maždaug %lu sekundės
lt[2]: Liko maždaug %lu sekundžių
lt[3]: Liko maždaug %lu sekundė

en: About %lu minute remaining | About %lu minutes remaining
lt[0]: Liko maždaug %lu minutė
lt[1]: Liko maždaug %lu minutės
lt[2]: Liko maždaug %lu minučių
lt[3]: Liko maždaug %lu minučių

en: Error
lt: Klaida

en: Refreshing %s
lt: Įkeliama iš naujo %s

en: Download of %s started
lt: %s atsisiuntimas pradėtas

en: Downloading %s
lt: Atsiunčiama %s

en: Download of %s finished
lt: %s atsisiuntimas užbaigtas

en: Authentication failed
lt: Nepavyko nustatyti tapatybės

en: Waiting for another package manager to quit
lt: Laukiama, kol kita paketų tvarkytuvė baigs savo darbą

en: Timeout expired
lt: Pasibaigė laiko limitas

en: Refreshing mirrors list
lt: Iš naujo įkeliamas tinklaviečių sąrašas

en: Cloning %s build files
lt: Klonuojami %s kompiliavimo failai

en: Failed to clone %s build files
lt: Nepavyko klonuoti %s kompiliavimo failų

en: Generating %s information
lt: Kuriama %s informacija

en: Failed to generate %s information
lt: Nepavyko sukurti %s informacijos

en: Checking %s dependencies
lt: Tikrinamos %s priklausomybės

en: Failed to check %s dependencies
lt: Nepavyko patikrinti %s priklausomybių

en: key %s could not be imported
lt: nepavyko importuoti rakto %s

en: Transaction successfully finished
lt: Operacija sėkmingai užbaigta

en: Preparing
lt: Ruošiama

en: Yes
lt: Taip

en: Nothing to do
lt: Nėra ką atlikti

en: %1$s: ignoring package upgrade (%2$s => %3$s)
lt: %1$s: nepaisoma paketo naujinimo (%2$s => %3$s)

en: Failed to synchronize AUR database
lt: Nepavyko sinchronizuoti AUR duomenų bazės

en: Failed to build %s
lt: Nepavyko kompiliuoti %s

en: Building %s
lt: Kompiliuojama %s

en: Choose optional dependencies for %s
lt: Pasirinkite pasirinktines %s priklausomybes

en: Choose a provider for %s
lt: Pasirinkite tiekėją paketui %s

en: Import PGP key
lt: Importuoti PGP raktą

en: Trust and Import
lt: Pasitikėti ir importuoti

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: The PGP key %1$s is needed to verify %2$s source files
lt: Reikalingas PGP raktas %1$s, kad būtų patvirtinti %2$s šaltinio failai

en: Trust %s and import the PGP key
lt: Pasitikėti %s ir importuoti PGP raktą

en: Official Repositories
lt: Oficialios saugyklos

en: Repositories
lt: Saugyklos

en: Depends On
lt: Priklauso nuo

en: Orphan Of
lt: Liekamasis po paketo

en: Conflicts With
lt: Konfliktuoja su

en: Required By
lt: Reikalauja

en: Replaces
lt: Pakeičia

en: Edit build files
lt: Taisyti kompiliavimo failus

en: Total download size
lt: Visų atsiuntimų dydis

en: Edit %s build files
lt: Taisyti %s kompiliavimo failus

en: Save
lt: Įrašyti

en: _Close
lt: _Užverti

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: Install
lt: Įdiegti

en: The snap %s was published using classic confinement
lt: Snap %s buvo paskelbtas naudojant klasikinį izoliavimą

en: Install %s anyway
lt: Vis tiek įdiegti %s

en: Package Manager
lt: Paketų tvarkytuvė

en: Install packages from repositories, path or url
lt: Įdiegti paketus iš saugyklų, kelio ar url

en: Remove packages
lt: Šalinti paketus

en: Build packages from AUR and install them with their dependencies
lt: Kompiliuoti paketus iš AUR ir įdiegti juos kartu su jų priklausomybėmis

en: package(s)
lt: paketas(-ai)

en: Updates Available
lt: Yra prieinami atnaujinimai

en: Your system is up to date
lt: Jūsų sistemoje įdiegti visi paskiausi atnaujinimai

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: %u available update | %u available updates
lt[0]: Yra prieinamas %u atnaujinimas
lt[1]: Yra prieinami %u atnaujinimai
lt[2]: Yra %u prieinamų atnaujinimų
lt[3]: Yra %u prieinamų atnaujinimų

en: Details
lt: Išsamiau

en: No package found
lt: Paketas nerastas

en: Checking for Updates
lt: Tikrinama, ar yra atnaujinimų

en: Install Local Packages
lt: Įdiegti vietinius paketus

en: _Open
lt: _Atverti

en: Alpm Package
lt: Alpm paketas

en: A Package Manager with Alpm, AUR, Flatpak and Snap support
lt: Paketų tvarkytuvė su Alpm, AUR, Flatpak ir Snap palaikymu

en: %u pending operation | %u pending operations
lt[0]: %u laukianti operacija
lt[1]: %u laukiančios operacijos
lt[2]: %u laukiančių operacijų
lt[3]: %u laukiančių operacijų

en: Pending
lt: Laukiama

en: All
lt: Visi

en: Explicitly installed
lt: Savarankiškai įdiegtas

en: Orphans
lt: Liekamieji

en: Foreign
lt: Svetimi

en: Installed
lt: Yra įdiegti

en: Ignored
lt: Nepaisomi

en: None
lt: Nėra

en: Install Reason
lt: Įdiegimo priežastis

en: Installed as a dependency for another package
lt: Įdiegtas kaip priklausomybė kitam paketui

en: Mark as explicitly installed
lt: Pažymėti kaip savarankiškai įdiegtą

en: Licenses
lt: Licencijos

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Repository
lt: Saugykla

en: Package Base
lt: Paketo bazė

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: First Submitted
lt: Pirmą kartą pateiktas

en: Last Modified
lt: Paskutinį kartą keistas

en: Votes
lt: Balsų

en: Out of Date
lt: Pasenęs

en: Groups
lt: Grupės

en: Packager
lt: Pakuotojas

en: Build Date
lt: Kompiliavimo data

en: Install Date
lt: Įdiegimo data

en: Backup files
lt: Atsarginės kopijos failai

en: Optional Dependencies
lt: Pasirinktinės priklausomybės

en: Optional For
lt: Neprivalomas paketams

en: Provides
lt: Tiekia

en: Make Dependencies
lt: Kurti priklausomybes

en: Check Dependencies
lt: Tikrinti priklausomybes

en: Publisher
lt: Leidėjas

en: Confined in a Sandbox
lt: Izoliuota smėliadėžėje

en: Channels
lt: Kanalai

en: OS Updates
lt: OS atnaujinimai

en: Includes performance, stability and security improvements
lt: Apima našumo, stabilumo ir saugumo patobulinimus

en: Featured
lt: Pasižymėjusios

en: Photo & Video
lt: Nuotraukos ir vaizdas

en: Music & Audio
lt: Muzika ir garsas

en: Productivity
lt: Produktyvumas

en: Communication & News
lt: Komunikacija ir naujienos

en: Education & Science
lt: Švietimas ir mokslas

en: Games
lt: Žaidimai

en: Utilities
lt: Paslaugų programos

en: Development
lt: Programavimas

en: Updates
lt: Atnaujinimai

en: Last refresh
lt: Paskutinis įkėlimas iš naujo

en: every 3 hours
lt: kas 3 valandas

en: every 6 hours
lt: kas 6 valandas

en: every 12 hours
lt: kas 12 valandų

en: every day
lt: kiekvieną dieną

en: every week
lt: kiekvieną savaitę

en: Worldwide
lt: Viso pasaulio

en: To delete
lt: Ištrinti

en: %u file | %u files
lt[0]: %u failas
lt[1]: %u failai
lt[2]: %u failų
lt[3]: %u failas

en: Select Build Directory
lt: Pasirinkti kompiliavimo katalogą

en: _Choose
lt: _Pasirinkti

en: Choose Ignored Upgrades
lt: Pasirinkti nepaisomus naujinimus

en: Enter a selection (default=%s)
lt: Įveskite pasirinkimą (numatytasis=%s)

en: none
lt: nėra

en: Enter a number (default=%d)
lt: Įveskite skaičių (numatytasis=%d)

en: [y/N]
lt: [t/N]

en: y
lt: t

en: yes
lt: taip

en: Apply transaction
lt: Taikyti operaciją

en: To upgrade
lt: Naujinti

en: To reinstall
lt: Įdiegti iš naujo

en: To install
lt: Planuojami įdiegti

en: To build
lt: Kompiliuoti

en: To downgrade
lt: Sendinti

en: To remove
lt: Planuojami pašalinti

en: Total installed size
lt: Bendras įdiegimo dydis

en: Total removed size
lt: Bendras šalinimo dydis

en: View %s build files diff
lt: Rodyti %s kompiliavimo failų skirtumus

en: Setting build directory to %s
lt: Kompiliavimo katalogas nustatomas į %s

en: No PKGBUILD file found in current directory
lt: Esamame kataloge nerasta jokio PKGBUILD failo

en: Available actions
lt: Prieinami veiksmai

en: action
lt: veiksmas

en: options
lt: parametrai

en: Search for packages or files, multiple search terms can be specified
lt: Ieškoti paketų ar failų, gali būti nurodyti keli paieškos raktažodžiai

en: file(s)
lt: failas(-ai)

en: only search for installed packages
lt: ieškoti tik įdiegtų paketų

en: only search for packages in repositories
lt: ieškoti tik paketų saugyklose

en: also search in AUR
lt: taip pat ieškoti AUR saugykloje

en: do not search in AUR
lt: neieškoti AUR saugykloje

en: search for packages which own the given filenames (filenames can be partial)
lt: ieškoti paketų, kuriems priklauso nurodyti failų pavadinimai (failų pavadinimai gali būti daliniai)

en: only print names
lt: išvesti tik pavadinimus

en: Display package details, multiple packages can be specified
lt: Rodyti išsamesnę paketo informaciją, gali būti nurodyti keli paketai

en: List packages, groups, repositories or files
lt: Išvardyti paketus, grupes, saugyklas ar failus

en: group(s)
lt: grupė(-ės)

en: repo(s)
lt: saugykla(-os)

en: list installed packages
lt: išvardyti įdiegtus paketus

en: list packages that were installed as dependencies but are no longer required by any installed package
lt: išvardyti paketus, kurie buvo įdiegti kaip priklausomybės, tačiau daugiau nebereikalingi jokiam įdiegtam paketui

en: list packages that were not found in the repositories
lt: išvardyti paketus, kurių nebuvo rasta saugyklose

en: list all packages that are members of the given groups, if no group is given list all groups
lt: išvardyti paketus, kurie priklauso nurodytoms grupėms, jeigu nenurodyta jokia grupė, išvardyti visas grupes

en: list all packages available in the given repos, if no repo is given list all repos
lt: išvardyti visus, nurodytose saugyklose prieinamus, paketus, jeigu nenurodyta jokia saugykla, išvardyti visas saugyklas

en: list files owned by the given packages
lt: išvardyti failus, kurie priklauso nurodytiems paketams

en: Clone or sync packages build files from AUR
lt: Klonuoti ar sinchronizuoti paketų kompiliavimo failus iš AUR

en: dir
lt: kat

en: build directory, if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
lt: kompiliavimo katalogas, jei nėra nurodytas joks katalogas, bus naudojamas tas, kuris nurodytas pamac.conf faile

en: also clone needed dependencies
lt: taip pat klonuoti reikiamas priklausomybes

en: do not print any output
lt: neišvesti jokios išvesties

en: overwrite existing files
lt: perrašyti esamus failus

en: If no package name is given, use the PKGBUILD file in the current directory
lt: Jei nėra nurodytas joks paketo pavadinimas, naudoti PKGBUILD failą esamame kataloge

en: The build directory will be the parent directory, --builddir option will be ignored
lt: Kompiliavimo katalogas bus virškatalogis, --builddir parametro bus nepaisoma

en: and --no-clone option will be enforced
lt: ir --no-clone parinktis bus naudojama priverstinai

en: keep built packages in cache after installation
lt: įdiegus, palikti sukompiliuotus paketus podėlyje

en: do not keep built packages in cache after installation
lt: įdiegus, nepalikti sukompiliuotų paketų podėlyje

en: only print what would be done but do not run the transaction
lt: išvesti tik tai, kas būtų atlikta, bet nevykdyti jokios operacijos

en: do not clone build files from AUR, only use local files
lt: neklonuoti kompiliavimo failų iš AUR, naudoti tik vietinius failus

en: bypass any and all confirmation messages
lt: apeiti bet kokius ir visus patvirtinimo pranešimus

en: glob
lt: visuot

en: ignore a package upgrade, multiple packages can be specified by separating them with a comma
lt: nepaisyti paketo atnaujinimų, gali būti nurodyti keli paketai, atskiriant juos kableliais

en: overwrite conflicting files, multiple patterns can be specified by separating them with a comma
lt: perrašyti konfliktuojančius failus, gali būti nurodyti keli šablonai, atskiriant juos kableliais

en: download all packages but do not install/upgrade anything
lt: atsisiųsti visus paketus, tačiau nieko neįdiegti/nenaujinti

en: mark all packages installed as a dependency
lt: žymėti visus paketus įdiegtus kaip priklausomybę

en: mark all packages explicitly installed
lt: žymėti visus paketus kaip savarankiškai įdiegtus

en: check for updates
lt: tikrinti, ar yra atnaujinimų

en: do not check for updates
lt: netikrinti, ar yra atnaujinimų

en: Reinstall packages
lt: Įdiegti paketus iš naujo

en: remove packages only if they are not required by any other packages
lt: šalinti paketus tik tuo atveju, jeigu jie nėra reikalingi kitiems paketams

en: remove dependencies that are not required by other packages, if this option is used without package name remove all orphans
lt: šalinti priklausomybes, kurių nereikia jokiems kitiems paketams, jei šis parametras yra naudojamas be paketo pavadinimo, šalinti visus liekamuosius paketus

en: do not remove dependencies that are not required by other packages
lt: nešalinti priklausomybių, kurios nėra reikalaujamos kitų paketų

en: ignore files backup
lt: nepaisyti failų atsarginių kopijų

en: Safely check for updates without modifiying the databases
lt: Saugiai patikrinti ar nėra atnaujinimų, nemodifikuojant duomenų bazių

en: Exit code is 100 if updates are available
lt: Išėjimo kodas yra 100, jeigu yra prieinami atnaujinimai

en: build directory (use with --devel), if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
lt: kompiliavimo katalogas (naudoti su --devel), jei nėra nurodytas joks katalogas, bus naudojamas tas, kuris nurodytas pamac.conf faile

en: also check updates in AUR
lt: taip pat tikrinti atnaujinimus AUR saugykloje

en: do not check updates in AUR
lt: netikrinti, ar yra atnaujinimų AUR saugykloje

en: only print one line per update
lt: kiekvienam atnaujinimui išvesti po vieną eilutę

en: also check development packages updates (use with --aur)
lt: taip pat tikrinti plėtojimo paketų atnaujinimų (naudoti su --aur)

en: do not check development packages updates
lt: netikrinti, ar yra plėtojimo paketų atnaujinimų

en: Upgrade your system
lt: Naujinti savo sistemą

en: force the refresh of the databases
lt: priverstinai įkelti duomenų bazes iš naujo

en: do not refresh the databases
lt: neįkelti duomenų bazių iš naujo

en: enable package downgrades
lt: įjungti paketų sendinimus

en: disable package downgrades
lt: išjungti paketų sendinimus

en: also upgrade packages installed from AUR
lt: taip pat naujinti paketus, įdiegtus iš AUR

en: do not upgrade packages installed from AUR
lt: nenaujinti paketus, įdiegtus iš AUR

en: also upgrade development packages (use with --aur)
lt: taip pat naujinti plėtojimo paketus (naudoti su --aur)

en: do not upgrade development packages
lt: nenaujinti plėtojimo paketus

en: build directory (use with --aur), if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
lt: kompiliavimo katalogas (naudoti su --aur), jei nėra nurodytas joks katalogas, bus naudojamas tas, kuris nurodytas pamac.conf faile

en: Clean packages cache or build files
lt: Išvalyti paketų podėlį ar kompiliavimo failus

en: number
lt: skaičius

en: specify how many versions of each package are kept in the cache directory
lt: nurodykite kiek kiekvieno paketo versijų bus laikoma podėlio kataloge

en: only target uninstalled packages
lt: taikyti tik pašalintiems paketams

en: remove all build files, the build directory is the one specified in pamac.conf
lt: šalinti visus kompiliavimo failus, kompiliavimo katalogas yra tas, kuris yra nurodytas pamac.conf faile

en: do not remove files, only find candidate packages
lt: nešalinti failų, tik rasti potencialius paketus

en: also display all files names
lt: taip pat rodyti visus failų pavadinimus

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Version
lt: Versija

en: Description
lt: Aprašas

en: Installed Size
lt: Dydis įdiegus

en: No package owns %s
lt: %s nepriklauso jokiam paketui

en: %s is owned by %s
lt: %s priklauso paketui %s

en: %u ignored update | %u ignored updates
lt[0]: %u nepaisomas atnaujinimas
lt[1]: %u nepaisomi atnaujinimai
lt[2]: %u nepaisomų atnaujinimų
lt[3]: %u nepaisomas atnaujinimas

en: Remove only the versions of uninstalled packages
lt: Šalinti tik pašalintų paketų versijas

en: Number of versions of each package to keep in the cache
lt: Podėlyje laikomas kiekvieno paketo versijų skaičius

en: Clean cache
lt: Išvalyti podėlį

en: Clean build files
lt: Išvalyti kompiliavimo failus

en: Add %s to install
lt: Pridėti %s į planuojamus įdiegti

en: %s is only available from AUR
lt: %s yra prieinamas tik iš AUR

en: There is %1$u member in group %2$s | There are %1$u members in group %2$s
lt[0]: Grupėje %2$s yra %1$u narys
lt[1]: Grupėje %2$s yra %1$u nariai
lt[2]: Grupėje %2$s yra %1$u narių
lt[3]: Grupėje %2$s yra %1$u narys

en: all
lt: visi

en: Add %s to reinstall
lt: Pridėti %s į planuojamus įdiegti iš naujo

en: Install %1$s from %2$s
lt: Įdiegti %1$s iš %2$s

en: No
lt: Ne

en: Choose a Provider
lt: Pasirinkite tiekėją

en: Choose
lt: Pasirinkti

en: Progress
lt: Eiga

en: Pamac History
lt: Pamac žurnalas

en: Transaction Summary
lt: Operacijos suvestinė

en: _Apply
lt: _Taikyti

en: Software Mode
lt: Programinės įrangos veiksena

en: Refresh databases
lt: Iš naujo įkelti duomenų bazes

en: View History
lt: Žiūrėti žurnalą

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: About
lt: Apie

en: Search
lt: Paieška

en: Remove all
lt: Šalinti visus

en: Install all
lt: Įdiegti visus

en: Ignore all
lt: Nepaisyti visų

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Relevance
lt: Atitikimas

en: Size
lt: Dydis

en: Date
lt: Data

en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Browse
lt: Naršyti

en: Launch
lt: Paleidimas

en: Remove
lt: Šalinti

en: Reinstall
lt: Įdiegti iš naujo

en: Build
lt: Kompiliuoti

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Files
lt: Failai

en: Reset build files
lt: Atstatyti kompiliavimo failus

en: Build files
lt: Kompiliuoti failus

en: General
lt: Bendra

en: Check for updates
lt: Tikrinti, ar yra atnaujinimų

en: Updates check frequency
lt: Atnaujinimų tikrinimo dažnis

en: Automatically download updates
lt: Automatiškai atsisiųsti atnaujinimus

en: Upgrade the system at shutdown
lt: Naujinti sistemą išjungimo metu

en: Hide tray icon when no update
lt: Slėpti dėklo piktogramą, kai nėra atnaujinimų

en: Downloads
lt: Atsiuntimai

en: Parallel downloads
lt: Lygiagretūs atsiuntimai

en: Use mirrors from
lt: Naudoti tinklavietes iš

en: Refresh Mirrors
lt: Įkelti tinklavietes iš naujo

en: Cache
lt: Podėlis

en: Number of versions of each package to keep
lt: Kiek palikti kiekvieno paketo versijų

en: Remove only the uninstalled packages
lt: Šalinti tik pašalintus paketus

en: Advanced
lt: Išplėstiniai

en: Misconfiguration of these options can lead to system breakage.
    Modify them only if you know what you are doing.
lt: Bloga šių parametrų konfigūracija gali sugadinti sistemą.
    Modifikuokite juos tik tuo atveju, jei žinote ką darote.

en: Check available disk space
lt: Tikrinti prieinamą vietą diske

en: Remove unrequired dependencies
lt: Šalinti nereikalingas priklausomybes

en: Do not check for updates when installing
lt: Įdiegiant, netikrinti, ar yra atnaujinimų

en: Enable downgrade
lt: Įjungti sendinimą

en: Ignored upgrades
lt: Nepaisomi naujinimai

en: AUR is a community maintained repository so it presents potential risks and problems.
    All AUR users should be familiar with the build process.
lt: AUR yra bendruomenės palaikoma saugykla, taigi, sukelia tam tikrą riziką ir problemas.
    Visi AUR naudotojai turėtų būti susipažinę su kompiliavimo procesu.

en: Enable AUR support
lt: Įjungti AUR palaikymą

en: Keep built packages
lt: Palikti sukompiliuotus paketus

en: Check for development packages updates
lt: Tikrinti, ar yra plėtojimo paketų atnaujinimų

en: Build directory
lt: Kompiliavimo katalogas

en: Flatpak packages are maintained by their publisher.
lt: Flatpak paketus prižiūri jų leidėjas.

en: Enable Flatpak support
lt: Įjungti Flatpak palaikymą

en: Snap packages are maintained by their publisher.
lt: Snap paketus palaiko jų leidėjas.

en: Enable Snap support
lt: Įjungti Snap palaikymą
