manjaro-pamac - en to pl translation catalogue (355 entries)

en: Install, update, or remove packages
pl: Instaluj, uaktualniaj lub usuwaj pakiety

en: Authentication is required to install, update, or remove packages
pl: Aby zainstalować, zaktualizować lub usunąć pakiety wymagana jest autoryzacja

en: Failed to initialize alpm library
pl: Uruchomienie biblioteki alpm nie powiodło się

en: Synchronizing package databases
pl: Synchronizacja baz danych pakietów

en: Failed to synchronize databases
pl: Synchronizacja baz danych nie powiodła się

en: Failed to init transaction
pl: Uruchomienie operacji nie powiodło się

en: Failed to prepare transaction
pl: Przygotowanie operacji nie powiodło się

en: target not found: %s
pl: cel nie został znaleziony: %s

en: package %s does not have a valid architecture
pl: pakiet %s nie ma poprawnej architektury

en: unable to satisfy dependency '%1$s' required by %2$s
pl: nie można spełnić zależności '%1$s' wymaganych przez %2$s

en: Warning
pl: Uwaga

en: installing %1$s (%2$s) breaks dependency '%3$s' required by %4$s
pl: instalacja %1$s (%2$s) uszkadza zależności '%3$s' wymagane przez %4$s

en: Add %s to remove
pl: Dodaj %s do usunięcia

en: if possible, remove %s and retry
pl: Jeśli możliwe, usuń %s i spróbuj ponownie

en: removing %1$s breaks dependency '%2$s' required by %3$s
pl: usunięcie %1$s uszkadza zależności '%2$s' wymagane przez %3$s

en: %1$s and %2$s are in conflict
pl: %1$s i %2$s są w konflikcie

en: %s needs to be removed but it is a locked package
pl: %s musi zostać usunięte, jednakże jest pakietem zablokowanym

en: Failed to initialize AUR database
pl: Nie udało się zainicjować bazy danych AUR

en: removing %s from target list
pl: usuwanie %s z listy celów

en: A restart is required for the changes to take effect
pl: Zrestartuj komputer, aby zastosować zmiany

en: Transaction cancelled
pl: Operacja została anulowana

en: %1$s exists in both %2$s and %3$s
pl: %1$s występuje zarówno w %2$s i w %3$s

en: %1$s: %2$s already exists in filesystem (owned by %3$s)
pl: %1$s: %2$s już występuje w systemie plików (należącym do%3$s)

en: %1$s: %2$s already exists in filesystem
pl: %1$s: %2$s już występuje w systemie plików

en: if this file is not needed, remove it and retry
pl: jeśli ten plik nie jest potrzebny, usuń go i spróbuj ponownie

en: It has been backed up to %s
pl: Kopia zapasowa została utworzona w %s

en: Removing invalid files and retrying
pl: Usuwanie nieprawidłowych plików i ponawianie

en: %s is invalid or corrupted
pl: %s jest nieprawidłowy lub uszkodzony

en: you can remove this file and retry
pl: możesz usunąć ten plik i spróbować ponownie

en: failed to retrieve some files
pl: nie udało się pobrać niektórych plików

en: Failed to commit transaction
pl: Przeprowadzenie operacji nie powiodło się

en: Checking dependencies
pl: Sprawdzanie zależności

en: Checking file conflicts
pl: Sprawdzanie konfliktów plików

en: Resolving dependencies
pl: Rozwiązywanie zależności

en: Checking inter-conflicts
pl: Sprawdzanie konflików między pakietami

en: Installing %s
pl: Instalowanie %s

en: Upgrading %s
pl: Aktualizowanie %s

en: Reinstalling %s
pl: Przeinstalowywanie %s

en: Downgrading %s
pl: Obniżanie wersji %s

en: Removing %s
pl: Usuwanie %s

en: Checking integrity
pl: Sprawdzanie spójności

en: Loading packages files
pl: Wczytywanie plików pakietów

en: Configuring %s
pl: Konfigurowanie %s

en: Error while configuring %s
pl: Błąd podczas konfiguracji %s

en: Checking available disk space
pl: Sprawdzanie dostępnego miejsca na dysku

en: %1$s optionally requires %2$s
pl: %1$s opcjonalnie wymaga %2$s

en: Database file for %s does not exist
pl: Plik bazy danych dla %s nie istnieje

en: Checking keyring
pl: Sprawdzanie zestawu kluczy

en: Downloading required keys
pl: Pobieranie wymaganych kluczy

en: %1$s installed as %2$s.pacnew
pl: %1$s zainstalowano jako %2$s.pacnew

en: %1$s installed as %2$s.pacsave
pl: %1$s zainstalowano jako %2$s.pacsave

en: Running pre-transaction hooks
pl: Uruchomione zaczepy przedoperacyjne

en: Running post-transaction hooks
pl: Uruchomione zaczepy pooperacyjne

en: Error while running hooks
pl: Błąd podczas wykonywania hook-ów

en: About %lu second remaining | About %lu seconds remaining
pl[0]: Pozostało około %lu sekunda
pl[1]: Pozostało około %lu sekund
pl[2]: Pozostało około %lu sekund
pl[3]: Pozostało około %lu sekund

en: About %lu minute remaining | About %lu minutes remaining
pl[0]: Pozostała około %lu minuta
pl[1]: Pozostały około %lu minuty
pl[2]: Pozostało około %lu minut
pl[3]: Pozostało około %lu minut

en: Error
pl: Błąd

en: Refreshing %s
pl: Odświeżanie %s

en: AUR
pl: Repozytoria użytkowników Arch

en: Download of %s started
pl: Rozpoczęto pobieranie %s

en: Downloading %s
pl: Pobieranie %s

en: Download of %s finished
pl: Zakończono pobieranie %s

en: Authentication failed
pl: Uwierzytelnianie nie powiodło się

en: Waiting for another package manager to quit
pl: Oczekiwanie na zakończenie innego menedżera pakietów

en: Timeout expired
pl: Limit czasu upłynął

en: Refreshing mirrors list
pl: Odświeżanie listy serwerów zwierciadlanych

en: Cloning %s build files
pl: Kopiowanie plików budowania %s

en: Failed to clone %s build files
pl: Nie udało się sklonować plików budowania %s

en: Generating %s information
pl: Generowanie informacji o %s

en: Failed to generate %s information
pl: Nie udało się wygenerować informacji o %s

en: Checking %s dependencies
pl: Sprawdzanie zależności %s

en: Failed to check %s dependencies
pl: Nie udało się sprawdzić zależności %s

en: key %s could not be imported
pl: klucz %s nie mógł zostać zaimportowany

en: Transaction successfully finished
pl: Operacja zakończona sukcesem

en: Preparing
pl: Przygotowanie

en: Yes
pl: Tak

en: Nothing to do
pl: Nie ma nic do zrobienia

en: %1$s: ignoring package upgrade (%2$s => %3$s)
pl: %1$s: ignorowanie aktualizacji pakietu (%2$s => %3$s)

en: Failed to synchronize AUR database
pl: Synchronizacja bazy danych AUR nie powiodła się

en: Failed to build %s
pl: Nie udało się zbudować %s

en: Building %s
pl: Budowanie %s

en: Choose optional dependencies for %s
pl: Wybierz opcjonalne zależności dla %s

en: Choose a provider for %s
pl: Wybierz dostawcę dla %s

en: Import PGP key
pl: Importuj klucz PGP

en: Trust and Import
pl: Zaufaj i importuj

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: The PGP key %1$s is needed to verify %2$s source files
pl: Klucz PGP %1$s jest potrzebny do weryfikacji %2$s plików źródłowych

en: Trust %s and import the PGP key
pl: Zaufaj %s i importuj klucz PGP

en: Official Repositories
pl: Repozytoria oficjalne

en: Repositories
pl: Repozytoria

en: Depends On
pl: Zależy od

en: Orphan Of
pl: Osierocony przez

en: Conflicts With
pl: W konflikcie z

en: Required By
pl: Wymagany przez

en: Replaces
pl: Zamienia

en: Edit build files
pl: Edytuj pliki budowania

en: Total download size
pl: Całkowity rozmiar pobierania

en: Edit %s build files
pl: Edytuj pliki budowania %s

en: Save
pl: Zapisz

en: _Close
pl: _Zamknij

en: Restart
pl: Uruchom ponownie

en: Install
pl: Zainstaluj

en: The snap %s was published using classic confinement
pl: Snap %s został opublikowany przy użyciu klasycznego ograniczenia

en: Install %s anyway
pl: Zainstaluj %s mimo to

en: Package Manager
pl: Menedżer pakietów

en: Install packages from repositories, path or url
pl: Instaluj pakiety z repozytoriów, ścieżki lub url

en: Remove packages
pl: Usuń pakiety

en: Build packages from AUR and install them with their dependencies
pl: Buduj pakiety z AUR i zainstaluj wraz z zależnościami

en: package(s)
pl: pakiet(y)

en: Updates Available
pl: Aktualizacje są dostępne

en: Your system is up to date
pl: Twój system jest w pełni zaktualizowany

en: _Quit
pl: _Wyjdź

en: %u available update | %u available updates
pl[0]: Dostępna jest %u aktualizacja
pl[1]: Dostępne są %u aktualizacje
pl[2]: Dostępnych jest %u aktualizacji
pl[3]: Dostępnych jest %u aktualizacji

en: Details
pl: Szczegóły

en: No package found
pl: Nie odnaleziono pakietu

en: Checking for Updates
pl: Sprawdzanie aktualizacji

en: Install Local Packages
pl: Zainstaluj lokalne pakiety

en: _Open
pl: _Otwórz

en: Alpm Package
pl: Pakiet Alpm

en: A Package Manager with Alpm, AUR, Flatpak and Snap support
pl: Menedżer pakietów z obsługą Alpm, AUR, Flatpak i Snap

en: %u pending operation | %u pending operations
pl[0]: Oczekuje %u działanie
pl[1]: Oczekują %u działania
pl[2]: Oczekuje %u działań
pl[3]: Oczekuje %u działań

en: Pending
pl: Oczekujący

en: All
pl: Wszystko

en: Explicitly installed
pl: Zainstalowane bezpośrednio

en: Orphans
pl: Osierocone

en: Foreign
pl: Obce

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Ignored
pl: Ignorowane

en: None
pl: Brak

en: Install Reason
pl: Przyczyna instalacji

en: Installed as a dependency for another package
pl: Zainstalowany jako zależność innego pakietu

en: Mark as explicitly installed
pl: Zaznacz jako zainstalowany bezpośrednio

en: Licenses
pl: Licencje

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Repository
pl: Repozytorium

en: Package Base
pl: Pakiet bazowy

en: Maintainer
pl: Utrzymujący

en: First Submitted
pl: Zadebiutował

en: Last Modified
pl: Ostatnio zmieniony

en: Votes
pl: Głosy

en: Out of Date
pl: Przestarzały

en: Groups
pl: Grupy

en: Packager
pl: Pakujący

en: Build Date
pl: Data utworzenia

en: Install Date
pl: Data instalacji

en: Validated By
pl: Zatwierdzono przez

en: Backup files
pl: Kopia zapasowa plików

en: Optional Dependencies
pl: Opcjonalne zależności

en: Optional For
pl: Opcjonalnie dla

en: Provides
pl: Dostarcza

en: Make Dependencies
pl: Zależności budowania

en: Check Dependencies
pl: Sprawdź zależności

en: Publisher
pl: Wydawca

en: Confined in a Sandbox
pl: Zamknięty w piaskownicy

en: Channels
pl: Kanały

en: OS Updates
pl: Aktualizacje systemowe

en: Includes performance, stability and security improvements
pl: Z poprawkami wydajności, stabilności i bezpieczeństwa

en: Featured
pl: Wyróżnione

en: Photo & Video
pl: Grafika i wideo

en: Music & Audio
pl: Muzyka i dźwięk

en: Productivity
pl: Produktywność

en: Communication & News
pl: Internet

en: Education & Science
pl: Nauka i edukacja

en: Games
pl: Gry

en: Utilities
pl: Narzędzia

en: Development
pl: Programowanie

en: Updates
pl: Aktualizacje

en: Last refresh
pl: Ostatnio uaktualniane

en: every 3 hours
pl: co 3 godziny

en: every 6 hours
pl: co 6 godzin

en: every 12 hours
pl: co 12 godzin

en: every day
pl: codziennie

en: every week
pl: co tydzień

en: Worldwide
pl: Ogólnoświatowe

en: To delete
pl: Do usunięcia

en: %u file | %u files
pl[0]: %u plik
pl[1]: %u pliki
pl[2]: %u plików
pl[3]: %u plików

en: Select Build Directory
pl: Wybierz katalog budowania

en: _Choose
pl: _Wybierz

en: Choose Ignored Upgrades
pl: Wybierz ignorowane aktualizacje

en: Enter a selection (default=%s)
pl: Podaj wybór (domyślnie=%s)

en: none
pl: brak

en: Enter a number (default=%d)
pl: Wprowadź liczbę (domyślnie%d)

en: [y/N]
pl: [t/N]

en: y
pl: t

en: yes
pl: tak

en: [e]
pl: [Edytuj]

en: Apply transaction
pl: Zastosuj operację

en: [e/y/N]
pl: [Edytuj/T/N]

en: e
pl: edytuj

en: To upgrade
pl: Do aktualizacji

en: To reinstall
pl: Do przeinstalowania

en: To install
pl: Do zainstalowania

en: To build
pl: Do zbudowania

en: To downgrade
pl: Do obniżenia wersji

en: To remove
pl: Do usunięcia

en: Total installed size
pl: Łącznie zainstalowano

en: Total removed size
pl: Łącznie usunięto

en: View %s build files diff
pl: Podgląd różnic plików budowania %s

en: Building packages as dynamic user
pl: Budowanie pakietów jako użytkownik dynamiczny

en: Setting build directory to %s
pl: Ustawienie katalogu kompilacji na %s

en: No PKGBUILD file found in current directory
pl: Nie znaleziono pliku PKGBUILD w bieżącym katalogu

en: Checking development packages updates as root
pl: Sprawdzanie aktualizacji pakietów deweloperskich jako root

en: Available actions
pl: Dostępne operacje

en: action
pl: operacja

en: options
pl: opcje

en: Search for packages or files, multiple search terms can be specified
pl: Szukaj pakietów lub plików, możesz określić wielokrotne warunki wyszukiwania

en: file(s)
pl: plik(i)

en: only search for installed packages
pl: szukaj tylko zainstalowanych pakietów

en: only search for packages in repositories
pl: szukaj tylko pakietów w repozytoriach

en: also search in AUR
pl: wyszukaj również w AUR

en: do not search in AUR
pl: nie szukaj w AUR

en: search for packages which own the given filenames (filenames can be partial)
pl: wyszukuje pakiet, do którego należy podany plik (nazwa pliku może być niepełna)

en: only print names
pl: wyświetlaj tylko nazwy

en: Display package details, multiple packages can be specified
pl: Wyświetl szczegóły pakietu, możesz określić kilka pakietów

en: List packages, groups, repositories or files
pl: Przeglądaj pakiety, grupy, repozytoria lub pliki

en: group(s)
pl: grupa(y)

en: repo(s)
pl: repozytorium(ia)

en: list installed packages
pl: wyświetl listę zainstalowanych pakietów

en: list explicitly installed packages
pl: wyświetl listę bezpośrednio zainstalowanych pakietów

en: list packages that were installed as dependencies but are no longer required by any installed package
pl: wyświetl listę pakietów, które zostały zainstalowane jako zależności, lecz nie są już wymagane przez żaden zainstalowany pakiet

en: list packages that were not found in the repositories
pl: wyświetl listę pakietów, które nie zostały odnalezione w żadnym repozytorium

en: list all packages that are members of the given groups, if no group is given list all groups
pl: wyświetl listę pakietów należących do podanej grupy; jeśli nie podano grupy wyświetl wszystkie grupy

en: list all packages available in the given repos, if no repo is given list all repos
pl: wyświetl listę wszystkich pakietów dostępnych w danym repozytorium; jeśli repozytorium nie zostało podane wyświetl wszystkie repozytoria

en: list files owned by the given packages
pl: wyświetl listę plików należących do podanego pakietu

en: Clone or sync packages build files from AUR
pl: Sklonuj lub zsynchronizuj pliki pakietów budowanych z AUR

en: dir
pl: katalog

en: build directory, if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
pl: katalog budowania, jeśli katalog nie jest podany - zostanie użyty katalog z pamac.conf

en: also clone needed dependencies
pl: pobierz także wymagane zależności

en: do not print any output
pl: nie wyświetlaj żadnych wyników

en: overwrite existing files
pl: nadpisz istniejące pliki

en: If no package name is given, use the PKGBUILD file in the current directory
pl: Jeśli nie podano nazwy pakietu, użyty zostanie plik PKGBUILD w bieżącym katalogu

en: The build directory will be the parent directory, --builddir option will be ignored
pl: Katalog budowania będzie katalogiem nadrzędnym, opcja --builddir będzie ignorowana

en: and --no-clone option will be enforced
pl: oraz opcja --no-clone zostanie wymuszona

en: keep built packages in cache after installation
pl: zachowaj zbudowane pakiety w pamięci podręcznej po instalacji

en: do not keep built packages in cache after installation
pl: nie zachowuj zbudowanych pakietów w pamięci podręcznej po instalacji

en: only print what would be done but do not run the transaction
pl: drukuj tylko to, co by się stało, ale nie uruchamiaj transakcji

en: do not clone build files from AUR, only use local files
pl: nie klonuj plików budowania z AUR - użyj plików lokalnych

en: bypass any and all confirmation messages
pl: omijanie dowolnych i wszystkich wiadomości potwierdzania

en: ignore a package upgrade, multiple packages can be specified by separating them with a comma
pl: ignoruj aktualizację pakietu, wiele pakietów może zostać wymienionych poprzez oddzielenie ich przecinkami

en: overwrite conflicting files, multiple patterns can be specified by separating them with a comma
pl: nadpisuj konfliktujące pliki, wiele wzorców może zostać podanych poprzez oddzielenie za pomocą przecinków

en: download all packages but do not install/upgrade anything
pl: pobierz wszystkie pakiety, ale niczego nie instaluj/aktualizuj

en: mark all packages installed as a dependency
pl: zaznacz wszystkie zainstalowane pakiety jako zależność

en: mark all packages explicitly installed
pl: zaznacz wszystkie pakiety jako zainstalowane bezpośrednio

en: check for updates
pl: sprawdzaj aktualizacje

en: do not check for updates
pl: nie sprawdzaj aktualizacji

en: Reinstall packages
pl: Przeinstaluj pakiety

en: remove packages only if they are not required by any other packages
pl: usuń pakiety tylko wtedy, gdy nie są wymagane przez inne pakiety

en: remove all target packages, as well as all packages that depend on one or more target packages
pl: usuń wszystkie pakiety docelowe, jak również wszystkie pakiety, które zależą od jednego lub wielu pakietów docelowych

en: remove dependencies that are not required by other packages, if this option is used without package name remove all orphans
pl: usuń zależności, które nie są wymagane przez inne pakiety, jeśli ta opcja jest użyta bez podania nazwy pakietu - usunie wszystkie osierocone pakiety

en: do not remove dependencies that are not required by other packages
pl: nie usuwaj zależności, które nie są wymagane przez inne pakiety

en: ignore files backup
pl: ignoruj kopie zapasowe plików

en: Safely check for updates without modifiying the databases
pl: Bezpiecznie sprawdź aktualizacje bez modyfikacji baz danych

en: Exit code is 100 if updates are available
pl: Kod wyjścia jest 100, jeśli są dostępne aktualizacje

en: build directory (use with --devel), if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
pl: katalog budowania (użycie z --dlevel), jeśli nie podano katalogu, użyty zostanie katalog określony w pamac.conf

en: also check updates in AUR
pl: sprawdź także aktualizacje w AUR

en: do not check updates in AUR
pl: nie sprawdzaj aktualizacji w AUR

en: only print one line per update
pl: wypisz tylko jedną linię dla każdej aktualizacji

en: also check development packages updates (use with --aur)
pl: sprawdź też aktualizacje pakietów deweloperskich (użycie z --aur)

en: do not check development packages updates
pl: nie sprawdzaj aktualizacji pakietów deweloperskich

en: Upgrade your system
pl: Zaktualizuj system

en: force the refresh of the databases
pl: wymuś odświeżenie bazy danych pakietów

en: do not refresh the databases
pl: nie odświeżaj baz danych

en: enable package downgrades
pl: włącz obniżanie wersji pakietów

en: disable package downgrades
pl: wyłącz obniżanie wersji pakietów

en: also upgrade packages installed from AUR
pl: aktualizuje także pakiety zainstalowane z AUR

en: do not upgrade packages installed from AUR
pl: nie aktualizuj pakietów zainstalowanych z AUR

en: also upgrade development packages (use with --aur)
pl: zaktualizuj także pakiety deweloperskie (użycie z --aur)

en: do not upgrade development packages
pl: nie aktualizuj pakietów deweloperskich

en: build directory (use with --aur), if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
pl: katalog budowania (użyj z --aur), jeśli katalog nie jest podany - zostanie użyty katalog z pamac.conf

en: Clean packages cache or build files
pl: Wyczyść pamięć podręczną pakietów lub pliki budowania

en: number
pl: liczba

en: specify how many versions of each package are kept in the cache directory
pl: określ ile wersji każdego pakietu ma być przechowywanych w katalogu pamięci podręcznej

en: only target uninstalled packages
pl: celuj tylko na odinstalowane pakiety

en: remove all build files, the build directory is the one specified in pamac.conf
pl: usuń wszystkie pliki budowania, katalog budowania jest określony w pliku pamac.conf

en: do not remove files, only find candidate packages
pl: nie usuwaj plików, wyszukaj tylko pakiety kandydackie

en: also display all files names
pl: wyświetlaj także nazwy wszystkich plików

en: Name
pl: Nazwa

en: Version
pl: Wersja

en: Description
pl: Opis

en: Installed Size
pl: Rozmiar zainstalowanego

en: No package owns %s
pl: Żaden pakiet nie posiada %s

en: %s is owned by %s
pl: %s jest posiadany przez %s

en: %u ignored update | %u ignored updates
pl[0]: %u zignorowana aktualizacja
pl[1]: %u zignorowanych aktualizacji
pl[2]: %u zignorowanych aktualizacji
pl[3]: %u zignorowanych aktualizacji

en: Remove only the versions of uninstalled packages
pl: Usuń tylko wersje odinstalowanych pakietów

en: Number of versions of each package to keep in the cache
pl: Liczba wersji każdego pakietu do przechowywania w pamięci podręcznej

en: Clean cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną

en: Clean build files
pl: Wyczyść pliki kompilacji

en: Add %s to install
pl: Dodaj %s do zainstalowania

en: %s is only available from AUR
pl: %s jest dostępny tylko w AUR

en: There is %1$u member in group %2$s | There are %1$u members in group %2$s
pl[0]: Jest %1$u członek grupy %2$s
pl[1]: Jest %1$u członków grupy %2$s
pl[2]: Jest %1$u członków grupy %2$s
pl[3]: Jest %1$u członków grupy %2$s

en: all
pl: wszystkie

en: Add %s to reinstall
pl: Dodaj %s do przeinstalowania

en: Install %1$s from %2$s
pl: Zainstaluj %1$s z %2$s

en: No
pl: Nie

en: Choose a Provider
pl: Wybierz dostawcę

en: Choose
pl: Wybierz

en: Progress
pl: Postęp

en: Pamac History
pl: Historia Pamaca

en: Transaction Summary
pl: Podsumowanie operacji

en: _Apply
pl: _Zastosuj

en: Software Mode
pl: Tylko Aplikacje

en: Refresh databases
pl: Odśwież bazy danych

en: View History
pl: Zobacz historię

en: Preferences
pl: Preferencje

en: About
pl: O programie

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Remove all
pl: Usuń wszystko

en: Install all
pl: Instaluj wszystko

en: Ignore all
pl: Ignoruj wszystkie

en: Sort by
pl: Sortowanie

en: Relevance
pl: Trafność

en: Size
pl: Rozmiar

en: Date
pl: Data

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Categories
pl: Kategorie

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: Launch
pl: Uruchom

en: Remove
pl: Usuń

en: Reinstall
pl: Przeinstaluj

en: Build
pl: Zbuduj

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Files
pl: Pliki

en: Reset build files
pl: Resetuj pliki budowania

en: Build files
pl: Pliki budowania

en: General
pl: Ogólne

en: Check for updates
pl: Sprawdzaj aktualizacje

en: Updates check frequency
pl: Częstotliwość sprawdzania aktualizacji

en: Automatically download updates
pl: Pobieraj aktualizacje automatycznie

en: Upgrade the system at shutdown
pl: Zaktualizuj system podczas zamykania

en: Hide tray icon when no update
pl: Ukryj ikonę zasobnika, gdy nie ma aktualizacji

en: Downloads
pl: Pobrane

en: Parallel downloads
pl: Równoległe pobieranie

en: Use mirrors from
pl: Użyj serwerów zwierciadlanych z

en: Refresh Mirrors
pl: Odśwież serwery zwierciadlane

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Number of versions of each package to keep
pl: Liczba wersji każdego pakietu do przechowania

en: Remove only the uninstalled packages
pl: Usuń tylko odinstalowane pakiety

en: Clean
pl: Wyczyść

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Misconfiguration of these options can lead to system breakage.
    Modify them only if you know what you are doing.
pl: Błędna konfiguracja tych opcji może doprowadzić do uszkodzenia systemu.
    Użyj ich tylko jeśli naprawdę wiesz co robisz.

en: Check available disk space
pl: Sprawdź dostępne miejsce na dysku

en: Remove unrequired dependencies
pl: Usuwanie niewymaganych zależności

en: Do not check for updates when installing
pl: Nie sprawdzaj aktualizacji podczas instalacji

en: Enable downgrade
pl: Włącz obniżanie wersji

en: Ignored upgrades
pl: Aktualizacje ignorowane

en: Third Party
pl: Strony trzecie

en: AUR is a community maintained repository so it presents potential risks and problems.
    All AUR users should be familiar with the build process.
pl: AUR jest repozytorium zarządzanym przez społeczność, w związku z czym stanowi potencjalne źródło ryzyka i problemów.
    Wszyscy użytkownicy AUR powinni być zaznajomieni z procesem tworzenia pakietów.

en: Enable AUR support
pl: Włącz obsługę AUR

en: Keep built packages
pl: Zachowaj zbudowane pakiety

en: Check for development packages updates
pl: Sprawdź aktualizacje pakietów deweloperskich

en: Build directory
pl: Miejsce budowania

en: Flatpak packages are maintained by their publisher.
pl: Pakiety Flatpak są utrzymywane przez ich wydawców.

en: Enable Flatpak support
pl: Włącz obsługę pakietów Flatpak

en: Snap packages are maintained by their publisher.
pl: Pakiety Snap są utrzymywane przez ich wydawców

en: Enable Snap support
pl: Włącz obsługę pakietów Snap
