manjaro-pamac - en to si translation catalogue (19 entries)

en: Install, update, or remove packages
si: ඇසුරුම් ස්ථාපනය, යාවත්කාල, හෝ ඉවත් කරන්න

en: Warning
si: අවවාදයයි

en: Checking dependencies
si: පරායක්තතා පරීක්ෂා කරයි

en: Checking file conflicts
si: එකිනෙකට විරුද්ධ ලිපි ගොනු පරීක්ෂා කරයි

en: Resolving dependencies
si: පරායක්තතා විසදමින් පවතී

en: Checking integrity
si: සම්පූර්ණත්වය පරීක්ෂා කරයි

en: Loading packages files
si: පැකේජ පූරණය වෙමින් පවතී

en: Error
si: දෝෂය

en: Transaction successfully finished
si: කටයුත්ත සාර්ථක ලෙස අවසන් විය

en: Preparing
si: සූදානම් කරමින් පවතී

en: _Cancel
si: අවලංගු

en: Save
si: සුරකින්න

en: Details
si: විස්තර

en: No package found
si: පැකේජය සොයා ගත නොහැක

en: Orphans
si: අත්හල

en: Installed
si: ස්ථාපනය කරන ලදි

en: Licenses
si: බලපත්‍ර

en: To install
si: ස්ථාපනය කිරීමට

en: To remove
si: ඉවත් කිරීමට
