manjaro-pamac - en to sk translation catalogue (333 entries)

en: Install, update, or remove packages
sk: Inštalovanie, aktualizovanie alebo odstránenie balíkov

en: Authentication is required to install, update, or remove packages
sk: Požaduje sa overenie totožnosti na inštalovanie, aktualizovanie alebo odstránenie balíkov

en: Failed to initialize alpm library
sk: Zlyhala inicializácia knižnice alpm

en: Synchronizing package databases
sk: Synchronizujú sa databázy balíkov

en: Failed to synchronize databases
sk: Zlyhalo synchronizovanie databáz

en: Failed to init transaction
sk: Zlyhalo zahájenie transakcie

en: Failed to prepare transaction
sk: Zlyhalo pripravovanie transakcie

en: target not found: %s
sk: cieľ sa nenašiel: %s

en: package %s does not have a valid architecture
sk: balík %s nie je platnej architektúry

en: unable to satisfy dependency '%1$s' required by %2$s
sk: nie je možné vyriešiť závislosť „%1$s“ požadovanú balíkom %2$s

en: Warning
sk: Upozornenie

en: installing %1$s (%2$s) breaks dependency '%3$s' required by %4$s
sk: inštaláciou balíka %1$s (%2$s) sa poruší závislosť „%3$s“ požadovaná balíkom %4$s

en: Add %s to remove
sk: Pridanie balíka %s na odstránenie

en: if possible, remove %s and retry
sk: ak je to možné, odstráňte %s a skúste to znovu

en: removing %1$s breaks dependency '%2$s' required by %3$s
sk: odstránením balíka %1$s sa poruší závislosť „%2$s“ požadovaná balíkom %3$s

en: %1$s and %2$s are in conflict
sk: Balík %1$s a %2$s sú v konflikte

en: %s needs to be removed but it is a locked package
sk: Balík %s sa musí odstrániť, ale je zablokovaný

en: Failed to initialize AUR database
sk: Zlyhala inicializácia databázy repozitára AUR

en: removing %s from target list
sk: odstraňuje sa %s z cieľového zoznamu

en: A restart is required for the changes to take effect
sk: Vyžaduje sa reštart, aby sa uplatnili zmeny

en: Transaction cancelled
sk: Transakcia bola zrušená

en: %1$s exists in both %2$s and %3$s
sk: %1$s existuje v oboch %2$s a %3$s

en: %1$s: %2$s already exists in filesystem (owned by %3$s)
sk: %1$s: %2$s už existuje v systéme súborov (vlastníkom je %3$s)

en: %1$s: %2$s already exists in filesystem
sk: %1$s: %2$s už existuje v systéme súborov

en: if this file is not needed, remove it and retry
sk: ak tento súbor nie je potrebný, odstráňte ho a skúste to znovu

en: It has been backed up to %s
sk: Záloha bola uložená do %s

en: Removing invalid files and retrying
sk: Odstraňujú sa neplatné súbory a skúša sa znovu

en: %s is invalid or corrupted
sk: %s je neplatný alebo poškodený

en: you can remove this file and retry
sk: môžete odstrániť tento súbor a skúsiť to znovu

en: failed to retrieve some files
sk: zlyhalo získavanie niektorých súborov

en: Failed to commit transaction
sk: Zlyhalo vykonanie transakcie

en: Checking dependencies
sk: Kontrolujú sa závislosti

en: Checking file conflicts
sk: Kontrolujú sa konflikty medzi súbormi

en: Resolving dependencies
sk: Riešia sa závislosti

en: Checking inter-conflicts
sk: Kontrolujú sa konflikty medzi balíkmi

en: Installing %s
sk: Inštaluje sa %s

en: Upgrading %s
sk: Aktualizuje sa %s

en: Reinstalling %s
sk: Preinštaluje sa %s

en: Downgrading %s
sk: Degraduje sa %s

en: Removing %s
sk: Odstraňuje sa %s

en: Checking integrity
sk: Kontroluje sa integrita

en: Loading packages files
sk: Načítavajú sa súbory balíkov

en: Configuring %s
sk: Nastavuje sa %s

en: Error while configuring %s
sk: Chyba počas konfigurácie %s

en: Checking available disk space
sk: Kontroluje sa dostupné miesto na disku

en: %1$s optionally requires %2$s
sk: balík %1$s voliteľne vyžaduje %2$s

en: Database file for %s does not exist
sk: Súbor databázy pre %s neexistuje

en: Checking keyring
sk: Kontroluje sa register kľúčov

en: Downloading required keys
sk: Preberajú sa požadované kľúče

en: %1$s installed as %2$s.pacnew
sk: %1$s nainštalované ako %2$s.pacnew

en: %1$s installed as %2$s.pacsave
sk: %1$s nainštalované ako %2$s.pacsave

en: Running pre-transaction hooks
sk: Spúšťajú sa predtransakčné háčiky

en: Running post-transaction hooks
sk: Spúšťajú sa potransakčné háčiky

en: Error while running hooks
sk: Chyba počas spúšťania háčikov

en: About %lu second remaining | About %lu seconds remaining
sk[0]: Zostáva približne %lu sekunda
sk[1]: Zostávajú približne %lu sekundy
sk[2]: Zostáva približne %lu sekundy
sk[3]: Zostáva približne %lu sekúnd

en: About %lu minute remaining | About %lu minutes remaining
sk[0]: Zostáva približne %lu minúta
sk[1]: Zostávajú približne %lu minúty
sk[2]: Zostáva približne %lu minút
sk[3]: Zostáva približne %lu minút

en: Error
sk: Chyba

en: Refreshing %s
sk: Obnovuje sa %s

en: Download of %s started
sk: Preberanie balíka %s sa začalo

en: Downloading %s
sk: Preberá sa %s

en: Download of %s finished
sk: Preberanie balíka %s sa skončilo

en: Authentication failed
sk: Zlyhalo overenie

en: Waiting for another package manager to quit
sk: Čaká sa na ukončenie iného správcu balíkov

en: Timeout expired
sk: Časový limit vypršal

en: Refreshing mirrors list
sk: Obnovuje sa zoznam zrkadiel

en: Cloning %s build files
sk: Klonujú sa súbory zostavenia balíka %s

en: Failed to clone %s build files
sk: Zlyhalo klonovanie súborov zostavenia balíka %s

en: Generating %s information
sk: Generujú sa informácie o balíku %s

en: Failed to generate %s information
sk: Zlyhalo generovanie informácií o balíku %s

en: Checking %s dependencies
sk: Kontrolujú sa závislosti balíka %s

en: Failed to check %s dependencies
sk: Zlyhala kontrola závislostí balíka %s

en: key %s could not be imported
sk: kľúč %s sa nepodarilo importovať

en: Transaction successfully finished
sk: Transakcia bola úspešná

en: Preparing
sk: Pripravuje sa

en: Yes
sk: Áno

en: Nothing to do
sk: Nič na vykonanie

en: %1$s: ignoring package upgrade (%2$s => %3$s)
sk: %1$s: ignoruje sa aktualizácia balíka (%2$s => %3$s)

en: Failed to synchronize AUR database
sk: Nepodarilo sa synchronizovať databázu AUR

en: Failed to build %s
sk: Zlyhalo zostavenie balíka %s

en: Building %s
sk: Zostavuje sa %s

en: Choose optional dependencies for %s
sk: Voľba voliteľných závislostí pre balík %s

en: Choose a provider for %s
sk: Zvoľte poskytovateľa pre %s

en: Import PGP key
sk: Import kľúča PGP

en: Trust and Import
sk: Dôverovať a importovať

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: The PGP key %1$s is needed to verify %2$s source files
sk: Je potrený kľúč PGP %1$s na overenie zdrojových súborov balíka %2$s

en: Trust %s and import the PGP key
sk: Dôverovať vlastníkovi %s a importovať kľúč PGP

en: Official Repositories
sk: Oficiálne repozitáre

en: Repositories
sk: Repozitáre

en: Depends On
sk: Závisí na

en: Orphan Of
sk: Osamotený balík

en: Conflicts With
sk: Je v konflikte s

en: Required By
sk: Požadovaný balíkom

en: Replaces
sk: Nahradí

en: Edit build files
sk: Upraviť súbory zostavenia

en: Total download size
sk: Celková veľkosť preberania

en: Edit %s build files
sk: Upraviť súbory zostavenia balíka %s

en: Save
sk: Uložiť

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: Restart
sk: Reštartovať

en: Install
sk: Inštalovať

en: Install %s anyway
sk: Nainštalovať balík %s napriek tomu

en: Package Manager
sk: Správca balíkov

en: Install packages from repositories, path or url
sk: Inštalovať balíčky z repozitárov, cesty alebo url

en: Remove packages
sk: Odstrániť balíčky

en: Build packages from AUR and install them with their dependencies
sk: Zostaviť balíky z AUR a nainštalovať ich aj z ich závislosťami

en: package(s)
sk: balík(-y)

en: Updates Available
sk: Sú dostupné aktualizácie

en: Your system is up to date
sk: Váš systém je aktuálny

en: _Quit
sk: _Ukončiť

en: %u available update | %u available updates
sk[0]: Je dostupná %u aktualizácia
sk[1]: Sú dostupné %u aktualizácie
sk[2]: Je dostupných %u aktualizácií
sk[3]: Je dostupných %u aktualizácií

en: Details
sk: Podrobnosti

en: No package found
sk: Nenašiel sa žiadny balík

en: Checking for Updates
sk: Kontrolujú sa aktualizácie

en: Install Local Packages
sk: Inštalovať miestne balíky

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: Alpm Package
sk: Autor balíka

en: A Package Manager with Alpm, AUR, Flatpak and Snap support
sk: Správca balíkov s podporu Alpm, AUR, balíkov Flatpak a Snap

en: Snap
sk: Balíky Snap

en: %u pending operation | %u pending operations
sk[0]: %u operácia na vybavenie
sk[1]: %u operácie na vybavenie
sk[2]: %u operácií na vybavenie
sk[3]: %u operácií na vybavenie

en: Pending
sk: Na vybavenie

en: All
sk: Všetko

en: Explicitly installed
sk: Výlučne nainštalované

en: Orphans
sk: Osamotené balíky

en: Foreign
sk: Externé

en: Installed
sk: Nainštalované

en: Ignored
sk: Ignorované

en: Install Reason
sk: Dôvod inštalácie

en: Installed as a dependency for another package
sk: Balík bol nainštalovaný ako závislosť iného balíka

en: Mark as explicitly installed
sk: Označiť ako explicitne nainštalované

en: Licenses
sk: Licencie

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Repository
sk: Repozitár

en: Package Base
sk: Základ balíku

en: Maintainer
sk: Správca

en: First Submitted
sk: Prvýkrát vydaný

en: Last Modified
sk: Posledná úprava

en: Votes
sk: Hlasy

en: Out of Date
sk: Neaktuálny

en: Groups
sk: Skupiny

en: Packager
sk: Autor balíka

en: Build Date
sk: Dátum zostavy

en: Install Date
sk: Dátum inštalácie

en: Validated By
sk: Schválil

en: Backup files
sk: Súbory zálohy

en: Optional Dependencies
sk: Voliteľné závislosti

en: Optional For
sk: Voliteľné pre

en: Provides
sk: Poskytuje

en: Make Dependencies
sk: Vytvoriť závislosti

en: Check Dependencies
sk: Skontrolovať závislosti

en: Publisher
sk: Vydavateľ

en: Confined in a Sandbox
sk: Držané v izolovanom priestore

en: Channels
sk: Kanály

en: OS Updates
sk: Aktualizácie OS

en: Includes performance, stability and security improvements
sk: Zahŕňa vylepšenia výkonu, stability a bezpečnosti

en: Featured
sk: Základné aplikácie

en: Photo & Video
sk: Fotografie a video

en: Music & Audio
sk: Hudba a zvuk

en: Productivity
sk: Produktivita

en: Communication & News
sk: Komunikácia a novinky

en: Education & Science
sk: Vzdelávanie a veda

en: Games
sk: Hry

en: Utilities
sk: Nástroje

en: Development
sk: Vývoj

en: Updates
sk: Aktualizácie

en: Last refresh
sk: Posledné obnovenie

en: every 3 hours
sk: každé 3 hodiny

en: every 6 hours
sk: každých 6 hodín

en: every 12 hours
sk: každých 12 hodín

en: every day
sk: každý deň

en: every week
sk: každý týždeň

en: Worldwide
sk: Celého sveta

en: To delete
sk: Na odstránenie

en: %u file | %u files
sk[0]: %u súbor
sk[1]: %u súbory
sk[2]: %u súborov
sk[3]: %u súborov

en: Select Build Directory
sk: Výber adresára zostavení

en: _Choose
sk: _Zvoliť

en: Choose Ignored Upgrades
sk: Voľba ignorovaných aktualizácií

en: Enter a selection (default=%s)
sk: Zadajte výber (predvolený=%s)

en: none
sk: žiadny

en: Enter a number (default=%d)
sk: Zadajte číslo (predvolené=%d)

en: [y/N]
sk: [a/N]

en: y
sk: a

en: yes
sk: áno

en: Apply transaction
sk: Vykonať transakciu

en: To upgrade
sk: Na aktualizovanie

en: To reinstall
sk: Na preinštalovanie

en: To install
sk: Na nainštalovanie

en: To build
sk: Na zostavenie

en: To downgrade
sk: Na degradáciu

en: To remove
sk: Na odstránenie

en: Total installed size
sk: Celková inštalovaná veľkosť

en: Total removed size
sk: Celková odstraňovaná veľkosť

en: Setting build directory to %s
sk: Nastavuje sa adresár zostavenia na %s

en: No PKGBUILD file found in current directory
sk: V aktuálnom adresári sa nenašiel žiadny súbor PKGBUILD

en: Checking development packages updates as root
sk: Kontrolujú sa aktualizácie balíkov vo vývoji ako správca

en: Available actions
sk: Dostupné akcie

en: action
sk: akcia

en: options
sk: voľby

en: Search for packages or files, multiple search terms can be specified
sk: Vyhľadať balíčky alebo súbory. Možno zvoliť aj viac výrazov na vyhľadávanie

en: file(s)
sk: súbor(-y)

en: only search for installed packages
sk: hľadať iba nainštalované balíky

en: only search for packages in repositories
sk: hľadať iba balíky v repozitároch

en: also search in AUR
sk: hľadať tiež v repozitári AUR

en: do not search in AUR
sk: nevyhľadávať v repozitári AUR

en: search for packages which own the given filenames (filenames can be partial)
sk: vyhľadávať balíčky, ktoré obsahujú súbory s daným menom (stačí časť mena súboru)

en: only print names
sk: iba vypísať názvy

en: Display package details, multiple packages can be specified
sk: Zobraziť podrobnosti o balíku. Možno uviesť aj viacero balíkov

en: List packages, groups, repositories or files
sk: Vypísať balíky, skupiny, repozitáre alebo súbory

en: group(s)
sk: skupina(-y)

en: repo(s)
sk: repozitár(e)

en: list installed packages
sk: Vypísať nainštalované balíky

en: list packages that were installed as dependencies but are no longer required by any installed package
sk: vypísať balíky, ktoré boli nainštalované ako závislosť ale už nie sú požadované žiadnym nainštalovaným balíkom

en: list packages that were not found in the repositories
sk: vypísať balíky, ktoré sa nenašli v repozitároch

en: list all packages that are members of the given groups, if no group is given list all groups
sk: vypísať všetky balíky, ktoré sú členmi daných skupín. Ak nie je udaná skupina, vypísať všetky skupiny

en: list all packages available in the given repos, if no repo is given list all repos
sk: vypísať všetky balíky, ktoré sú dostupné v zadaných repozitároch. Ak nebol zadaný repozitár, vypísať všetky repozitáre

en: list files owned by the given packages
sk: vypísať súbory, ktoré obsahuju zadané balíky

en: Clone or sync packages build files from AUR
sk: Klonovať alebo synchronizovať súbory na zostavenie balíkov z AUR

en: dir
sk: priečinok

en: build directory, if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
sk: zostaviť priečinok. Ak nebol priečinok zadaný, použije sa ten, čo je určený v súbore pamac.conf

en: also clone needed dependencies
sk: tiež klonovať potrebné závislosti

en: do not print any output
sk: nevypísať žiadny výstup

en: overwrite existing files
sk: prepísať existujúce súbory

en: If no package name is given, use the PKGBUILD file in the current directory
sk: Ak nie je zadaný názov balíka, použije sa súbor PKGBUILD v aktuálnom adresári

en: keep built packages in cache after installation
sk: po inštalácii uchovávať zostavené balíky v medzipamäti

en: do not keep built packages in cache after installation
sk: po inštalácii neuchovávať zostavené balíky v medzipamäti

en: bypass any and all confirmation messages
sk: obísť akékoľvek potvrdzujúce správy

en: glob
sk: vzor

en: ignore a package upgrade, multiple packages can be specified by separating them with a comma
sk: nevšímať si povýšenie balíka. Je možné určiť viacero balíkov ak ich oddelíte čiarkami

en: overwrite conflicting files, multiple patterns can be specified by separating them with a comma
sk: prepísať konfliktné súbory. Je možné zadať viac vzorov ak ich oddelíte čiarkou

en: download all packages but do not install/upgrade anything
sk: stiahnuť všetky balíky, ale nič neinštalovať/neaktualizovať

en: mark all packages explicitly installed
sk: označiť všetky výlučne nainštalované balíky

en: check for updates
sk: skontrolovať aktualizácie

en: do not check for updates
sk: nekontrolovať aktualizácie

en: Reinstall packages
sk: Preinštalovať balíky

en: remove all target packages, as well as all packages that depend on one or more target packages
sk: odstrániť všetky cieľové balíky, ako aj všetky balíky, ktoré závisia od jedného alebo viacerých cieľových balíkov

en: remove dependencies that are not required by other packages, if this option is used without package name remove all orphans
sk: odstrániť závislosti, ktoré nie sú vyžadované inými balíkmi. Ak sa táto voľba použije bez zadania názvu balíka, odstránia sa všetky osamotené balíky

en: do not remove dependencies that are not required by other packages
sk: neodstraňovať závislosti, ktoré nie sú vyžadované inými balíkmi

en: Safely check for updates without modifiying the databases
sk: Bezpečne skontrolovať aktualizácie bez úprav databáz

en: Exit code is 100 if updates are available
sk: Ak sú dostupné aktualizácie, vystupný kód je 100

en: also check updates in AUR
sk: skontrolovať aj aktualizácie v AUR

en: do not check updates in AUR
sk: nekontrolovať aktualizácie v AUR

en: do not check development packages updates
sk: nekontrolovať aktualizácie vývojových balíkov

en: Upgrade your system
sk: Povýšiť Váš systém

en: force the refresh of the databases
sk: vynútiť obnovenie databáz

en: do not refresh the databases
sk: neobnovovať databázy

en: enable package downgrades
sk: povoliť návrat k starším verziám balíkov

en: disable package downgrades
sk: zakázať návrat k starším verziám balíkov

en: also upgrade packages installed from AUR
sk: povýšiť aj balíky, ktoré boli nainštalované z AUR

en: do not upgrade packages installed from AUR
sk: neaktualizovať balíky nainštalované z AUR

en: also upgrade development packages (use with --aur)
sk: aktualizovať aj vývojové balíky (použite s --aur)

en: do not upgrade development packages
sk: neaktualizovať vývojové balíky

en: build directory (use with --aur), if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
sk: zostaviť priečinok (použi s --aur), ak nebol zadaný priečinok, použije sa ten, čo je určený v súbore pamac.conf

en: Clean packages cache or build files
sk: Vyčistiť vyrovnávaciu pamäť balíkov alebo súborov na zostavenie

en: number
sk: číslo

en: also display all files names
sk: zobraziť tiež všetky názvy súborov

en: Name
sk: Názov

en: Version
sk: Verzia

en: Description
sk: Popis

en: Installed Size
sk: Veľkosť po inštalácii

en: No package owns %s
sk: Niet balíka čo by obsahoval %s

en: %s is owned by %s
sk: %s je obsiahnutý v %s

en: %u ignored update | %u ignored updates
sk[0]: %u ignorovaná aktualizácia
sk[1]: %u ignorované aktualizácie
sk[2]: %u ignorovaných aktualizácií
sk[3]: %u ignorovaných aktualizácií

en: Remove only the versions of uninstalled packages
sk: Odstrániť iba verzie odinštalovaných balíkov

en: Number of versions of each package to keep in the cache
sk: Počet verzií každého balíka, ktoré ponechať vo vyrovnávacej pamäti

en: Clean cache
sk: Vyčistiť vyrovnávaciu pamäť

en: Clean build files
sk: Vyčistiť súbory zostavení

en: Add %s to install
sk: Pridať %s na inštaláciu

en: %s is only available from AUR
sk: %s je dostupné iba z AUR

en: all
sk: všetko

en: Add %s to reinstall
sk: Pridať %s na preinštalovanie

en: Install %1$s from %2$s
sk: Inštalovať %1$s z %2$s

en: No
sk: Nie

en: Choose a Provider
sk: Voľba poskytovateľa

en: Choose
sk: Zvoliť

en: Progress
sk: Priebeh

en: Pamac History
sk: História programu Pamac

en: Transaction Summary
sk: Súhrn transakcie

en: _Apply
sk: _Použiť

en: Software Mode
sk: Režim aplikácie Softvér

en: Refresh databases
sk: Obnoviť databázy

en: View History
sk: Pozrieť históriu

en: Preferences
sk: Predvoľby

en: About
sk: O aplikácii

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Remove all
sk: Odstrániť všetko

en: Install all
sk: Nainštalovať všetko

en: Ignore all
sk: Ignorovať všetky

en: Sort by
sk: Usporiadať podľa

en: Relevance
sk: Relevantnosť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Date
sk: Dátum

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Categories
sk: Kategórie

en: Browse
sk: Prehliadanie

en: Launch
sk: Spustiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Reinstall
sk: Preinštalovať

en: Build
sk: Zostaviť

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: Files
sk: Súbory

en: Reset build files
sk: Obnoviť súbory zostavenia

en: Build files
sk: Súbory zostavenia

en: General
sk: Všeobecné

en: Check for updates
sk: Kontrolovať aktualizácie

en: Updates check frequency
sk: Interval kontroly aktualizácií

en: Automatically download updates
sk: Automaticky prevziať aktualizácie

en: Upgrade the system at shutdown
sk: Aktualizovať systém pri vypnutí

en: Hide tray icon when no update
sk: Skryť ikonu v systémovej lište, keď nie sú dostupné aktualizácie

en: Downloads
sk: Preberanie

en: Parallel downloads
sk: Súčasné preberania

en: Use mirrors from
sk: Použiť zrkadlá z

en: Refresh Mirrors
sk: Obnoviť zrkadlá

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Number of versions of each package to keep
sk: Počet verzií každého balíka, ktoré ponechať

en: Remove only the uninstalled packages
sk: Odstrániť iba odinštalované balíky

en: Clean
sk: Vymazať

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Misconfiguration of these options can lead to system breakage.
    Modify them only if you know what you are doing.
sk: Nesprávna konfigurácia týchto volieb môže viesť k poškodeniu systému.
    Upravte ich iba vtedy, keď viete čo robíte.

en: Check available disk space
sk: Skontrolovať dostupné miesto na disku

en: Remove unrequired dependencies
sk: Odstrániť nepožadované závislosti

en: Do not check for updates when installing
sk: Nekontrolovať aktualizácie počas inštalovania

en: Enable downgrade
sk: Povoliť návrat k starším verziám balíkov

en: Ignored upgrades
sk: Ignorované aktualizácie

en: Third Party
sk: Tretie strany

en: AUR is a community maintained repository so it presents potential risks and problems.
    All AUR users should be familiar with the build process.
sk: AUR je repozitár spravovaný komunitou, preto predstavuje potenciálne hrozby a problémy.
    Všetci používatelia repozitára AUR by mali byť oboznámení s procesom zostavovania balíkov.

en: Enable AUR support
sk: Povoliť podporu repozitára AUR

en: Keep built packages
sk: Ponechať zostavené balíky

en: Check for development packages updates
sk: Kontrolovať aktualizácie balíkov vo vývoji

en: Build directory
sk: Adresár zostavenia

en: Flatpak packages are maintained by their publisher.
sk: Balíky Flatpak sú spravované svojím vydavateľom.

en: Enable Flatpak support
sk: Povoliť podporu balíkov Flatpak

en: Snap packages are maintained by their publisher.
sk: Balíky Snap sú spravované svojím vydavateľom.

en: Enable Snap support
sk: Povoliť podporu balíkov Snap
