manjaro-pamac - en to uk translation catalogue (349 entries)

en: Install, update, or remove packages
uk: Встановлення, оновлення або видалення пакунків

en: Authentication is required to install, update, or remove packages
uk: Потрібна аутентифікація для встановлення, оновлення або видалення пакунків

en: Failed to initialize alpm library
uk: Не вдалося ініціалізувати бібліотеку alpm

en: Synchronizing package databases
uk: Синхронізування баз даних пакунків

en: Failed to synchronize databases
uk: Не вдалося синхронізувати бази даних

en: Failed to init transaction
uk: Не вдалося ініціювати транзакцію

en: Failed to prepare transaction
uk: Не вдалося підготувати транзакцію

en: target not found: %s
uk: ціль не знайдена: %s

en: package %s does not have a valid architecture
uk: пакунок %s не має дійсної архітектури

en: unable to satisfy dependency '%1$s' required by %2$s
uk: неможливо задовільнити залежність '%1$s' яку вимагає %2$s

en: Warning
uk: Увага

en: installing %1$s (%2$s) breaks dependency '%3$s' required by %4$s
uk: встановлення %1$s (%2$s) розриває залежність '%3$s', яку вимагає %4$s

en: Add %s to remove
uk: Додати %s для видалення

en: if possible, remove %s and retry
uk: по можливості видаліть %s і повторіть спробу

en: removing %1$s breaks dependency '%2$s' required by %3$s
uk: видалення %1$s розриває залежність '%2$s' яку вимагає %3$s

en: %1$s and %2$s are in conflict
uk: %1$s і %2$s конфліктують

en: %s needs to be removed but it is a locked package
uk: %s потрібно видалити, але це заблокований пакунок

en: Failed to initialize AUR database
uk: Не вдалося ініціалізувати базу даних AUR

en: removing %s from target list
uk: вилучення %s зі списку цілей

en: A restart is required for the changes to take effect
uk: Щоб зміни набрали чинності, потрібно перезапустити

en: Transaction cancelled
uk: Транзакцію скасовано

en: %1$s exists in both %2$s and %3$s
uk: %1$s існує у %2$s і %3$s

en: %1$s: %2$s already exists in filesystem (owned by %3$s)
uk: %1$s: %2$s вже існує у файловій системі (належить%3$s)

en: %1$s: %2$s already exists in filesystem
uk: %1$s: %2$s вже існує у файловій системі

en: if this file is not needed, remove it and retry
uk: якщо цей файл не потрібен, видаліть його та повторіть спробу

en: It has been backed up to %s
uk: Його було підкріплено до %s

en: Removing invalid files and retrying
uk: Видалення недійсних файлів та повторна спроба

en: %s is invalid or corrupted
uk: %s недійсний чи пошкоджений

en: you can remove this file and retry
uk: ви можете видалити цей файл і повторити спробу

en: failed to retrieve some files
uk: Не вдалося отримати деякі файли

en: Failed to commit transaction
uk: Не вдалося здійснити транзакцію

en: Checking dependencies
uk: Перевірка залежностей

en: Checking file conflicts
uk: Перевірка конфліктування файлів

en: Resolving dependencies
uk: Вирішення залежностей

en: Checking inter-conflicts
uk: Перевірка внутрішніх конфліктів

en: Installing %s
uk: Встановлення %s

en: Upgrading %s
uk: Оновлення %s

en: Reinstalling %s
uk: Перевстановлення %s

en: Downgrading %s
uk: Пониження %s

en: Removing %s
uk: Видалення %s

en: Checking integrity
uk: Перевірка цілісності

en: Loading packages files
uk: Завантаження пакунків файлів

en: Configuring %s
uk: Налаштування %s

en: Error while configuring %s
uk: Помилка під час налаштування %s

en: Checking available disk space
uk: Перевірка вільного місця на диску

en: %1$s optionally requires %2$s
uk: %1$s необхідно необов'язковий компонент %2$s

en: Database file for %s does not exist
uk: Файл бази даних для %s не існує

en: Checking keyring
uk: Перевірка ключів

en: Downloading required keys
uk: Завантаження необхідних ключів

en: %1$s installed as %2$s.pacnew
uk: %1$s встановлений як %2$s.pacnew

en: %1$s installed as %2$s.pacsave
uk: %1$s встановлений як %2$s.pacsave

en: Running pre-transaction hooks
uk: Прогін передтранзакційних хуків

en: Running post-transaction hooks
uk: Прогін післятранзакційних хуків

en: Error while running hooks
uk: Помилка під час запуску гаків

en: About %lu second remaining | About %lu seconds remaining
uk[0]: Залишилося близько %lu секунди
uk[1]: Залишилося близько %lu секунд
uk[2]: Залишилося близько %lu секунд
uk[3]: Залишилося близько %lu секунд

en: About %lu minute remaining | About %lu minutes remaining
uk[0]: Залишилася приблизно %lu хвилина
uk[1]: Залишилося приблизно %lu хвилини
uk[2]: Залишилося приблизно %lu хвилин
uk[3]: Залишилося приблизно %lu хвилин

en: Error
uk: Помилка

en: Refreshing %s
uk: Оновлення %s

en: Download of %s started
uk: Завантаження %s почалося

en: Downloading %s
uk: Завантаження %s

en: Download of %s finished
uk: Завантаження %s закінчилось

en: Authentication failed
uk: Помилка автентифікації

en: Waiting for another package manager to quit
uk: Очікування виходу іншого менеджера пакунків.

en: Timeout expired
uk: Час очікування сплив

en: Refreshing mirrors list
uk: Оновлення списку дзеркал

en: Cloning %s build files
uk: Клонування %s файлів збирання

en: Failed to clone %s build files
uk: Не вдалося клонувати %s файлів збирання

en: Generating %s information
uk: Генерування %s інформації

en: Failed to generate %s information
uk: Не вдалося згенерувати %s інформацію

en: Checking %s dependencies
uk: Перевірка %s залежностей

en: Failed to check %s dependencies
uk: Не вдалося перевірити %s залежностей

en: key %s could not be imported
uk: ключ %s не вдалося імпортувати

en: Transaction successfully finished
uk: Операція успішно завершена

en: Preparing
uk: Підготовка

en: Yes
uk: Так

en: Nothing to do
uk: Нічого робити

en: %1$s: ignoring package upgrade (%2$s => %3$s)
uk: %1$s: ігнорування оновлення пакунка (%2$s => %3$s)

en: Failed to synchronize AUR database
uk: Не вдалося синхронізувати базу даних AUR

en: Failed to build %s
uk: Не вдалося зібрати %s

en: Building %s
uk: Збірка %s

en: Choose optional dependencies for %s
uk: Виберіть необов'язкові залежності для %s

en: Choose a provider for %s
uk: Обрати провайдера для %s

en: Import PGP key
uk: Імпортувати ключ PGP

en: Trust and Import
uk: Завірити та імпортувати

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: The PGP key %1$s is needed to verify %2$s source files
uk: Ключ PGP %1$s потрібен для перевірки вихідних файлів %2$s

en: Trust %s and import the PGP key
uk: Завірити %s і імпортувати ключ PGP

en: Official Repositories
uk: Офіційні репозиторії

en: Repositories
uk: Репозиторії

en: Depends On
uk: Залежить від

en: Conflicts With
uk: Конфлікти з

en: Required By
uk: Вимагається

en: Replaces
uk: Замінює

en: Edit build files
uk: Редагувати файли збирання

en: Total download size
uk: Загальний розмір завантаження

en: Edit %s build files
uk: Редагувати %s файлів збирання

en: Save
uk: Зберегти

en: _Close
uk: _Закрити

en: Restart
uk: Перезапустити

en: Install
uk: Встановлення

en: The snap %s was published using classic confinement
uk: Snap пакунок %s був опублікований з використанням класичної ізоляції

en: Install %s anyway
uk: Встановити %s все одно

en: Package Manager
uk: Менеджер пакунків

en: Install packages from repositories, path or url
uk: Встановити пакунки з репозиторіїв, шляху або url

en: Remove packages
uk: Видалити пакунки

en: Build packages from AUR and install them with their dependencies
uk: Зібрати пакунки з AUR та встановити їх разом з їхніми залежностями

en: package(s)
uk: пакун(ки)ок

en: Updates Available
uk: Доступні оновлення

en: Your system is up to date
uk: Ваша система оновлена

en: _Quit
uk: _Вийти

en: %u available update | %u available updates
uk[0]: %u доступне оновлення
uk[1]: %u доступних оновлень
uk[2]: %u доступних оновлень
uk[3]: %u доступних оновлень

en: Details
uk: Деталі

en: No package found
uk: Пакунок не знайдено

en: Checking for Updates
uk: Пошук оновлень

en: Install Local Packages
uk: Встановіть локальні пакети

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Alpm Package
uk: Пакунок Alpm

en: A Package Manager with Alpm, AUR, Flatpak and Snap support
uk: Менеджер пакунків із підтримкою Alpm, AUR, Flatpak та Snap

en: %u pending operation | %u pending operations
uk[0]: %u операція в очікуванні
uk[1]: %u операції в очікуванні
uk[2]: %u операцій в очікуванні
uk[3]: %u операцій в очікуванні

en: Pending
uk: Очікується

en: All
uk: Всі

en: Explicitly installed
uk: Свідомо встановлено

en: Orphans
uk: Без підтримки

en: Foreign
uk: Із зовнішніх джерел

en: Installed
uk: Встановлено

en: Ignored
uk: Проігноровано

en: None
uk: Немає

en: Install Reason
uk: Причина встановлення

en: Installed as a dependency for another package
uk: Встановлено як залежність до іншого пакунку

en: Mark as explicitly installed
uk: Позначити як свідомо встановлене

en: Licenses
uk: Ліцензії

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Repository
uk: Сховище

en: Package Base
uk: База пакунку

en: Maintainer
uk: Підтримка

en: First Submitted
uk: Вперше подано

en: Last Modified
uk: Востаннє змінено

en: Votes
uk: Голоси

en: Out of Date
uk: Застаріле

en: Groups
uk: Групи

en: Packager
uk: Пакувальник

en: Build Date
uk: Дата збирання

en: Install Date
uk: Дата встановлення

en: Validated By
uk: Підтверджено

en: Backup files
uk: Резервні файли

en: Optional Dependencies
uk: Додаткові Залежності

en: Optional For
uk: Необов'язково для

en: Provides
uk: Забезпечує

en: Make Dependencies
uk: Зробити залежності

en: Check Dependencies
uk: Перевірити залежності

en: Publisher
uk: Видавець

en: Confined in a Sandbox
uk: Ізольований у пісочниці

en: Channels
uk: Канали

en: OS Updates
uk: Оновлення ОС

en: Includes performance, stability and security improvements
uk: Включає покращення продуктивності, стабільності та безпеки

en: Featured
uk: Рекомендовані

en: Photo & Video
uk: Фото & Відео

en: Music & Audio
uk: Музика & Аудіо

en: Productivity
uk: Продуктивність

en: Communication & News
uk: Зв'язок & Новини

en: Education & Science
uk: Освіта & Наука

en: Games
uk: Ігри

en: Utilities
uk: Утиліти

en: Development
uk: Розробка

en: Updates
uk: Оновлення

en: Last refresh
uk: Останнє оновлення

en: every 3 hours
uk: кожні 3 години

en: every 6 hours
uk: кожні 6 годин

en: every 12 hours
uk: кожні 12 годин

en: every day
uk: кожного дня

en: every week
uk: кожного тижня

en: Worldwide
uk: По всьому світу

en: To delete
uk: До видалення

en: %u file | %u files
uk[0]: %u файл
uk[1]: %u файли
uk[2]: %u файлів
uk[3]: %u файлів

en: Select Build Directory
uk: Оберіть Build Directory

en: _Choose
uk: _Оберіть

en: Choose Ignored Upgrades
uk: Оберіть, які оновлення ігнорувати

en: Enter a selection (default=%s)
uk: Введіть вибір (усталено=%s)

en: none
uk: немає

en: Enter a number (default=%d)
uk: Введіть число (усталено=%d)

en: yes
uk: так

en: Apply transaction
uk: Підтвердити транзакцію

en: To upgrade
uk: До оновлення

en: To reinstall
uk: До перевстановлення

en: To install
uk: До встановлення

en: To build
uk: Зібрати

en: To downgrade
uk: До пониження

en: To remove
uk: До видалення

en: Total installed size
uk: Загальний розмір встановлення

en: Total removed size
uk: Загальний розмір видалення

en: View %s build files diff
uk: Переглянути різницю %s файлів збирання

en: Building packages as dynamic user
uk: Створення пакунків як динамічного користувача

en: Setting build directory to %s
uk: Побудувати налаштування каталогу на %s

en: No PKGBUILD file found in current directory
uk: У поточному каталозі не знайдено файл PKGBUILD

en: Checking development packages updates as root
uk: Перевірка оновлень пакунків розробки як root

en: Available actions
uk: Доступні дії

en: action
uk: дія

en: options
uk: варіанти

en: Search for packages or files, multiple search terms can be specified
uk: Шукати пакунки або файли, можна вказати кілька пошукових термінів

en: file(s)
uk: файл(ів)

en: only search for installed packages
uk: шукати тільки встановлені пакунки

en: only search for packages in repositories
uk: шукати тільки пакунки з репозиторіїв

en: also search in AUR
uk: також шукати в AUR

en: do not search in AUR
uk: не шукати в AUR

en: search for packages which own the given filenames (filenames can be partial)
uk: шукати пакунки, які мають власні назви файлів (імена файлів можуть бути частковими)

en: only print names
uk: друкувати лише імена

en: Display package details, multiple packages can be specified
uk: Відображати подробиці пакунка, можна вказати кілька пакунків

en: List packages, groups, repositories or files
uk: Перелік пакунків, груп, сховищ або файлів

en: group(s)
uk: груп(и)а

en: repo(s)
uk: репозиторі(ї)й

en: list installed packages
uk: показати встановлені пакунки

en: list explicitly installed packages
uk: список явно встановлених пакунків

en: list packages that were installed as dependencies but are no longer required by any installed package
uk: показати пакунки, які були встановлені як залежність, але більше не потрібні для будь-якого встановленого пакунка

en: list packages that were not found in the repositories
uk: показати пакунки, які не були знайдені в сховищах

en: list all packages that are members of the given groups, if no group is given list all groups
uk: показати всі пакунки, що є членами даних груп, якщо жодної групи не вказано список всіх груп

en: list all packages available in the given repos, if no repo is given list all repos
uk: показати всі пакунки, доступні в даному репозиторії, якщо не вказано репозиторію, показати всі репозиторії

en: list files owned by the given packages
uk: показати файли, що належать даним пакункам

en: Clone or sync packages build files from AUR
uk: Клонувати чи синхронізувати пакунки файлів збирання з AUR

en: dir
uk: каталог

en: build directory, if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
uk: каталог для збірки, якщо не вказано жодного каталогу, використати той, що вказаний в файлі pamac.conf

en: also clone needed dependencies
uk: також клонувати необхідні залежності

en: do not print any output
uk: не друкуйте жодних вихідних даних

en: overwrite existing files
uk: перезаписати існуючі файли

en: If no package name is given, use the PKGBUILD file in the current directory
uk: Якщо назву пакунка не вказано, скористайтеся файлом PKGBUILD у поточному каталозі

en: The build directory will be the parent directory, --builddir option will be ignored
uk: Каталог збирання буде батьківським каталогом, параметр --builddir буде проігноровано

en: and --no-clone option will be enforced
uk: і --no-clone параметр буде примусово застосований

en: keep built packages in cache after installation
uk: залишити пакунки збирання у кеші після встановлення

en: do not keep built packages in cache after installation
uk: не зберігати вбудовані пакунки в кеші після встановлення

en: only print what would be done but do not run the transaction
uk: друкуйте лише те, що було б зроблено, але не запускайте транзакцію

en: do not clone build files from AUR, only use local files
uk: не клонувати файли збірки з AUR, використати лише локальні файли

en: bypass any and all confirmation messages
uk: обходити будь-які та всі повідомлення підтвердження

en: ignore a package upgrade, multiple packages can be specified by separating them with a comma
uk: ігнорувати оновлення пакунка, можна вказати кілька пакунків, розділивши їх комами

en: overwrite conflicting files, multiple patterns can be specified by separating them with a comma
uk: перезапимати конфліктуючі файли, можна вказати кілька шаблонів, розділивши їх комами

en: download all packages but do not install/upgrade anything
uk: завантажити усі пакунки, але нічого не встановлювати/оновлювати

en: mark all packages installed as a dependency
uk: позначити усі пакунки як встановлені у виді залежностей

en: mark all packages explicitly installed
uk: позначити усі пакунки як явно встановлені

en: check for updates
uk: перевірити наявність оновлень

en: do not check for updates
uk: не перевіряти на наявність оновлень

en: Reinstall packages
uk: Перевстановити пакунки

en: remove packages only if they are not required by any other packages
uk: видалити пакунки тільки, якщо вони не потрібні для інших пакунків

en: remove all target packages, as well as all packages that depend on one or more target packages
uk: видалити всі цільові пакунки, а також усі пакунки, які залежать від одного або кількох цільових пакунків

en: remove dependencies that are not required by other packages, if this option is used without package name remove all orphans
uk: видалити залежності, яких не потребують інші пакунки, якщо ця опція використовується без імені пакунка, будуть видалені всі непотрібні пакунки

en: do not remove dependencies that are not required by other packages
uk: не видаляти залежності, які не потрібні іншим пакункам

en: ignore files backup
uk: ігнорувати резервні копії файлів

en: Safely check for updates without modifiying the databases
uk: Безпечно перевіряйте наявність оновлень без зміни баз даних

en: Exit code is 100 if updates are available
uk: Код виходу - 100, якщо доступні оновлення

en: build directory (use with --devel), if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
uk: каталог збірки (використовуйте з --devel), якщо не вказано жодного каталогу, буде використано той, що вказаний в файлі pamac.conf

en: also check updates in AUR
uk: також перевірити оновлення в AUR

en: do not check updates in AUR
uk: не перевіряти оновлення в AUR

en: only print one line per update
uk: виводити лише один рядок на оновлення

en: also check development packages updates (use with --aur)
uk: також перевірити оновлення пакунків розробки (використовуйте з --aur)

en: do not check development packages updates
uk: не перевіряти оновлення пакунків розробки

en: Upgrade your system
uk: Оновити вашу систему

en: force the refresh of the databases
uk: примусово оновити бази даних

en: do not refresh the databases
uk: не оновлюйте бази даних

en: enable package downgrades
uk: увімкнути пониження пакунків

en: disable package downgrades
uk: відключити зниження версії пакунка

en: also upgrade packages installed from AUR
uk: також оновити пакунки, встановлені з AUR

en: do not upgrade packages installed from AUR
uk: не оновлювати пакунки, встановлені з AUR

en: also upgrade development packages (use with --aur)
uk: також оновити розробницькі пакунки (використовувати з --aur)

en: do not upgrade development packages
uk: не оновлювати пакунки розробки

en: build directory (use with --aur), if no directory is given the one specified in pamac.conf file is used
uk: каталог збірки (використовувати з --aur), якщо не вказано жодного каталогу, буде використано той, що вказаний в файлі pamac.conf

en: Clean packages cache or build files
uk: Очистити кеш пакунків або збірки файлів

en: number
uk: число

en: specify how many versions of each package are kept in the cache directory
uk: вкажіть, скільки версій кожного пакунка зберігаєти в каталозі кешу

en: only target uninstalled packages
uk: вказати лише видалені пакунки

en: remove all build files, the build directory is the one specified in pamac.conf
uk: видалити всі файли збірки, каталог збирання - той, що вказаний у pamac.conf

en: do not remove files, only find candidate packages
uk: не видаляти файли, тільки шукати пакунки кандидатів

en: also display all files names
uk: також відображати всі імена файлів

en: Name
uk: Назва

en: Version
uk: Версія

en: Description
uk: Опис

en: URL
uk: Посилання

en: Installed Size
uk: Розмір після встановлення

en: No package owns %s
uk: Жодному пакунку не належить %s

en: %s is owned by %s
uk: %s належить %s

en: %u ignored update | %u ignored updates
uk[0]: %u оновлення проігнороване
uk[1]: %u оновлень проігноровано
uk[2]: %u оновлень проігноровано
uk[3]: %u оновлень проігноровано

en: Remove only the versions of uninstalled packages
uk: Видалити лише версії видалених пакунків

en: Number of versions of each package to keep in the cache
uk: Кількість версій кожного пакунка зберігається в кеш-пам'яті

en: Clean cache
uk: Очистити кеш

en: Clean build files
uk: Очистити файли збірки

en: Add %s to install
uk: Додати %s для встановлення

en: %s is only available from AUR
uk: %s доступний тільки з AUR

en: There is %1$u member in group %2$s | There are %1$u members in group %2$s
uk[0]: У групі %1$u є учасник %2$s
uk[1]: У групі %1$u є учасник %2$s
uk[2]: У групі %1$u є учасники %2$s
uk[3]: У групі %1$u є учасники %2$s

en: all
uk: все

en: Add %s to reinstall
uk: Додайте %s для перевстановлення

en: Install %1$s from %2$s
uk: Встановити %1$s з %2$s

en: No
uk: Ні

en: Choose a Provider
uk: Оберіть Провайдера

en: Choose
uk: Вибрати

en: Progress
uk: Поступ

en: Pamac History
uk: Історія Pamac

en: Transaction Summary
uk: Підсумок операцій

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: Software Mode
uk: Програмний режим

en: Refresh databases
uk: Оновити бази даних

en: View History
uk: Переглянути Історію

en: Preferences
uk: Налаштування

en: About
uk: Про програму

en: Search
uk: Пошук

en: Remove all
uk: Вилучити всі

en: Install all
uk: Встановити всі

en: Ignore all
uk: Ігнорувати усе

en: Sort by
uk: Сортувати за

en: Relevance
uk: Релевантністю

en: Size
uk: Розмір

en: Date
uk: Датою

en: Refresh
uk: Оновити

en: Categories
uk: Категорії

en: Browse
uk: Огляд

en: Launch
uk: Запустити

en: Remove
uk: Видалити

en: Reinstall
uk: Перевстановлення

en: Build
uk: Збірка

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Files
uk: Файли

en: Reset build files
uk: Скинути файли збірки

en: Build files
uk: Збірка файлів

en: General
uk: Загальне

en: Check for updates
uk: Перевірити наявність оновлень

en: Updates check frequency
uk: Частота перевірки оновлень

en: Automatically download updates
uk: Автоматично завантажити оновлення

en: Upgrade the system at shutdown
uk: Оновлювати систему при вимкнені

en: Hide tray icon when no update
uk: Приховати піктограму в треї, якщо немає оновлення

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Parallel downloads
uk: Паралельні завантаження

en: Use mirrors from
uk: Використовувати дзеркала від

en: Refresh Mirrors
uk: Оновити дзеркала

en: Cache
uk: Кеш

en: Number of versions of each package to keep
uk: Кількість версій кожного пакунка для збереження

en: Remove only the uninstalled packages
uk: Вилучити лише видалені пакунки

en: Clean
uk: Очистити

en: Advanced
uk: Додаткові

en: Misconfiguration of these options can lead to system breakage.
    Modify them only if you know what you are doing.
uk: Неправильне налаштування даних параметрів може призвести до поломки системи.
    Змінюйте їх тільки, якщо ви розумієте, що ви робите.

en: Check available disk space
uk: Перевірка вільного місця на диску

en: Remove unrequired dependencies
uk: Вилучити непотрібні залежності

en: Do not check for updates when installing
uk: Не шукати оновлення під час встановлення

en: Enable downgrade
uk: Увімкнути пониження

en: Ignored upgrades
uk: Проігноровані оновлення

en: Third Party
uk: Третя сторона

en: AUR is a community maintained repository so it presents potential risks and problems.
    All AUR users should be familiar with the build process.
uk: AUR це репозиторій, що підтримується спільнотою, а отже являє собою потенційні ризики та проблеми.
    Всі користувачі AUR мають знати про процес побудови пакунків.

en: Enable AUR support
uk: Активувати підтримку AUR

en: Keep built packages
uk: Зберігати вбудовані пакунки

en: Check for development packages updates
uk: Перевірте наявність оновлень пакунків розробки

en: Build directory
uk: Тека збирання

en: Flatpak packages are maintained by their publisher.
uk: Пакунок Flatpak підтримується їх видавцем.

en: Enable Flatpak support
uk: Увімкнути підтримку Flatpak

en: Snap packages are maintained by their publisher.
uk: Snap пакунки підтримуються їхнім видавцем

en: Enable Snap support
uk: Включити підтримку Snap
