manjaro-pamac - en to uz translation catalogue (95 entries)

en: Install, update, or remove packages
uz: Paketlarni o'rnatish, yangilash yoki o'chirish

en: Transaction cancelled
uz: Tranzaksiya bekor qilindi

en: Checking dependencies
uz: Bog'liqliklar tekshirilmoqda

en: Checking file conflicts
uz: Fayllar ixtilofi tekshirilmoqda

en: Resolving dependencies
uz: Bog'liqliklar bartaraf etilmoqda

en: Installing %s
uz: %s o'rnatilmoqda

en: Upgrading %s
uz: %s yangilanmoqda

en: Reinstalling %s
uz: %s qayta o'rnatilmoqda

en: Downgrading %s
uz: %s'ning versiyasini pasaytirmoqda

en: Removing %s
uz: %s o'chirilmoqda

en: Checking integrity
uz: Butunligi tekshirilmoqda

en: Loading packages files
uz: Paketlar fayllari yuklanmoqda

en: Configuring %s
uz: %s'ni sozlamoqda

en: Checking available disk space
uz: Bo'sh disk joyi tekshirilmoqda

en: Checking keyring
uz: Kalitlar to'plami tekshirilmoqda

en: Downloading required keys
uz: Talab qilingan kalitlar yuklab olinmoqda

en: Error
uz: Xato

en: Refreshing %s
uz: %s yangilanmoqda

en: Downloading %s
uz: %s yuklab olinmoqda

en: Authentication failed
uz: Haqiqiylikni tekshirish muvaffaqiyatsiz tugadi

en: Transaction successfully finished
uz: Tranzaksiya muvaffaqiyatli tugadi

en: Preparing
uz: Tayyorlanmoqda

en: Yes
uz: Ha

en: Nothing to do
uz: Vazifalar yo'q

en: _Cancel
uz: _Bekor qilish

en: Official Repositories
uz: Rasmiy repozitoriylar

en: Repositories
uz: Repozitoriylar

en: Depends On
uz: Bog'langan

en: Conflicts With
uz: Ixtiloflar

en: Required By
uz: Talab qilinadi

en: Replaces
uz: Almashtiradi

en: Edit build files
uz: Yig'iluvchi fayllarni tahrirlash

en: Total download size
uz: Jami yuklab olinadigan hajm

en: _Close
uz: _Yopish

en: Install
uz: O'rnatish

en: Package Manager
uz: Paket boshqaruvchisi

en: _Quit
uz: _Chiqish

en: Details
uz: Tafsilotlar

en: No package found
uz: Paket topilmadi

en: Checking for Updates
uz: Yangilanishlarni Tekshirish

en: Install Local Packages
uz: Lokal paketlarni o'rnatish

en: _Open
uz: _Ochish

en: All
uz: Barcha

en: Explicitly installed
uz: Aniq o'rnatilgan

en: Orphans
uz: Yetimlar

en: Installed
uz: O'rnatilgan

en: Install Reason
uz: O'rnatish sababi

en: Installed as a dependency for another package
uz: Boshqa paketning bog'liqligi sifatida o'rnatilgan

en: Mark as explicitly installed
uz: Aniq o'rnatilgan sifatida belgilash

en: Licenses
uz: Litsenziyalar

en: Unknown
uz: Noma'lum

en: Repository
uz: Repozitoriy

en: Votes
uz: Ovozlar

en: Groups
uz: Guruhlar

en: Packager
uz: Paket yaratuvchisi

en: Install Date
uz: O'rnatish sanasi

en: Backup files
uz: Zaxira fayllari

en: Provides
uz: Ta'minlaydi

en: [y/N]
uz: [h/Y]

en: y
uz: h

en: yes
uz: ha

en: To reinstall
uz: Qayta o'rnatish uchun

en: To install
uz: O'rnatish uchun

en: To build
uz: Yig'ish uchun

en: To downgrade
uz: Versiyani pasaytirish uchun

en: To remove
uz: O'chirish uchun

en: only search for installed packages
uz: o'rnatilgan paketlar bo'yicha qidiruv

en: group(s)
uz: guruh(lar)

en: list installed packages
uz: o'rnatilgan paketlar ro'yxati

en: check for updates
uz: yangilanishlarni tekshirish

en: Reinstall packages
uz: Paketlarni qayta o'rnatmoq

en: Name
uz: Nomi

en: Version
uz: Versiya

en: Installed Size
uz: O'rnatilgan holda hajm

en: Clean cache
uz: Keshni tozalash

en: No
uz: Yo'q

en: Choose
uz: Tanlash

en: Progress
uz: Jarayon bajarilishi

en: Pamac History
uz: Pamac tarixi

en: Transaction Summary
uz: Tranzaksiya jamlangan ma'lumoti

en: View History
uz: Tarixni ko'rish

en: About
uz: Haqida

en: Search
uz: Qidirish

en: Remove all
uz: Barchasini o'chirish

en: Install all
uz: Barchasini o'rnatish

en: Ignore all
uz: Barchasini yashirish

en: Size
uz: Hajmi

en: Refresh
uz: Yangilash

en: Remove
uz: O'chirish

en: Reinstall
uz: Qayta o'rnatish

en: Files
uz: Fayllar

en: General
uz: Umumiy

en: Automatically download updates
uz: Yangilanishlarni avtomatik yuklash

en: Remove unrequired dependencies
uz: Talab etilmagan qaramliklarni olib tashlash

en: Enable AUR support
uz: AUR qo'llab-quvvatlashni yoqish
